-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 pyetje pergjigje?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: pyetje pergjigje?   Tue Sep 23 2008, 14:04

Sad*):
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Tue Sep 23 2008, 14:05

un te jap nje te puthurpo ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Tue Sep 23 2008, 15:09

une te jap nje flower

po ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Tue Sep 23 2008, 15:11

E PRANOJ


TE JAP NJE SHPULLE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Tue Sep 23 2008, 22:23

TE JAP NJE SHKELM B.....
PO TI?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Fri Sep 26 2008, 19:41

te fus nje grusht surratit qe te vije mendja verdalle Shocked ke une e gjete ti mer weeeeeeeeeee Shocked

te jam nje kafe
po ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Sat Sep 27 2008, 01:11

HAHAHAHH TY TE QELLOJ HAHAHAH
E PRANOJ KAFE DHE TE JAP NEJ DREK PSE DARK VETEM NE TE DY
PO TI?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Sat Sep 27 2008, 11:52

pranoj

pas darkes te jap nje lule?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Mon Sep 29 2008, 03:42

woooooooow flm Embarassed Embarassed Embarassed
vjen te shpia ime?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Mon Sep 29 2008, 11:25

vi po mos me ngacmo se kam turp Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Mon Sep 29 2008, 11:33

harova puetjen


cfar do beje tani po te kishe afer te dashurin ose te dashuren?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Mon Sep 29 2008, 15:31

nje vrime ne uje lal hahah ca do beja si gjithmon Razz Razz

pse ti cfare do beje?ca mendimi ke?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Tue Sep 30 2008, 20:42

Shocked  qyqa cfae pyetjesh me bien mua  Shocked  
do e puthja fort fort do i qendroja prane   dhe do e shterngoja  fort pas vetes qe mos me ikte me  kurre  dhe ta kisha aty dhe sahere te hapja syte te shikoja buzeqeshjen e tij  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed Embarassed

e teprova me duket ? Embarassed sorry


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:11, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Wed Oct 01 2008, 09:36

SHUM E TEPROVE cheers
E DO KAQ SHUM ME?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Wed Oct 01 2008, 10:53

shume vallahi me teper se veten

pse moj sbeson qe mund te duhet dikush ne kete mase ????? Shocked


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:12, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Fri Jan 02 2009, 04:28

IK RI PILU TI SE KE IK SBEHESH ME...........


SI E KALUAT NATEN E VITI TE RI?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Fri Jan 02 2009, 12:20

mire mire jo keq
po ju nga brodhet heeeeeeeeee????


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:13, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Sat Mar 14 2009, 21:06

un u jap respekt meqe jam i ri ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Fri Jul 10 2009, 13:26

flm
eklipsin e ka pa njeri?
:66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Tue Jul 21 2009, 21:16

po shpi pune
kujtohesh ndonjehere per shoqnine e vjeter?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Tue Aug 18 2009, 15:59

gjithmon

te pelqen te jesh person publik?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
aristogata

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Thu Aug 20 2009, 12:58

po me pelqen

ju pelqen shoqeria virtuale qe keni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Fri Aug 21 2009, 16:41

pak a shum
di te mbash shoqeri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
aristogata

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Mon Aug 24 2009, 22:21

po di te mbaj dhe mundohem te treegohem sa me e mir me miqt e mi

pini duhanin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Tue Aug 25 2009, 00:57

po :545:

keni provuar ndonjeher drog???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
aristogata

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Sat Aug 29 2009, 21:07

qyqa luj venit

po ti ke provu ndonjeher drog?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
POETI
Operator ChATi
Operator ChATi
POETI

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Tue Sep 01 2009, 04:24

njhere vetem
cmendim keni per dashurin me shikim te pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xheni
Princes
Princes
xheni

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Thu Sep 03 2009, 02:45

Une nuk shikoj me shikim para i them tamam te duaaa :0125:

Je nevrik ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Fri Sep 04 2009, 14:45

[color=red]jam pak
jeni i/e dashuruar?/color]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
POETI
Operator ChATi
Operator ChATi
POETI

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Sat Sep 05 2009, 02:21

poo jam i dashuruar ngjyra ska rendesi
cfar keni ndier kur keni puthur per here te pare??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
super_vip
Anetar
Anetar
super_vip

Numri i postimeve : 21
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Sat Sep 19 2009, 15:22

ndjenje te lire
po ju cfare keni ndjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Wed Sep 23 2009, 16:20

Epshin e Buzeve te saj ..dhe pasionin qe e diqte...

Cfare ke ndjer kure ke thene Fjalen "Te Dua".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
anxhelaNumri i postimeve : 1
Age : 22
Registration date : 21/09/2010

MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   Tue Sep 21 2010, 16:31

E kam dit qe ishte genjeshter!! ....

E doni te dashurin/en tuaj?? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pyetje pergjigje?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pyetje pergjigje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: chit-chat-
Kėrce tek: