-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SHOQERIA PER JU

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Mon Jan 26 2009, 02:02

kam filluar ta humb besimin ne shoqeri sepse nga njeher nuk ja vlen ta kesh :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Thu Jan 29 2009, 11:31

varet ca shoqerie zemer , se ka shoqeri e shoqeri :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Mon Feb 02 2009, 01:22

eklipssssssssssssssssssssss te vdes lali per ty sagoj omel je :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Hapesira
i/e RI
i/e RI
avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 28
Location : Albania
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Tue Feb 03 2009, 20:40

Dicka shum e rendesishm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loves.forumotion.net
baby-viola
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 21
Age : 26
Registration date : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Sun Feb 08 2009, 15:31

shoqeria eshte dicka e mir varet ne qfar shoqeri je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Mon Feb 09 2009, 00:33

Shoqeria per mu esht gjithcka ne jete se pa shoqeri je nje hic,flas per ato qe e meritojne normal :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Thu Feb 12 2009, 18:18

gjithcka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
*Emogirl*
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Thu Feb 12 2009, 18:22

SHOQERIA -----------> NJISHIIIIII 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Sun Mar 08 2009, 14:47

shoqeria per mua po si gjith te tjeret mo:D:D :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Wed Sep 23 2009, 17:29

Shoqeria...si cdo Shoqeri ..ka dhe ajo gabimet e veta por ama ...ne keto diten e sotshme..sikrue po shtohen ca si shume gabimet...dhe po bi respekti Shok Shoqe...ose shoqe Shoqe..e Shok Shok...tashi ka ardh Interesi qe ka prish cdo gje...per mendimin tim une kam nja 3 shok qe Besoj ne to si ato ne mua...akoma sme kane zhgenjyer..si ato po shtu dhe une ...por ama .....jo shume besim ne to Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Sun Sep 27 2009, 02:05

e rendesishme, jo e domosdoshem

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Sun Sep 27 2009, 17:16

shum e rendesihme per mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Mon Sep 28 2009, 01:33

e rebndesishme

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Mon Sep 28 2009, 03:28

e pa imagjinueshme....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
Alb_Dex
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Mon Sep 28 2009, 14:12

hec aty rina bjeri te keqen shoqeria ka gjera te mira edhe te kqia esht pun m .................... :vdis: :vdis: :7777: :7777: :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OLTUSHJA
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 28
Location : NE HENE
Humor : PAK NEVRIKE
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   Mon Sep 28 2009, 22:08

ESHTE GJEJA ME E BUKUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SHOQERIA PER JU   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SHOQERIA PER JU
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Koha e lire dhe shoqeria-
Kėrce tek: