-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PERSHKRUANI DITEN TUAJ

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Tue Sep 30 2008, 17:41

sot kam ndenjur ne shpi gjithe diten per qejf Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Oct 02 2008, 16:01

E LODHUR,SHUM E NGARKUAR SI DIT!! Neutral Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 32
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Oct 02 2008, 16:20

Jom Cu ne oren 13 : 00 Dola, piva nji caffe ke landi , nga aty hyra ne interrnet dhe neshti jom tu bo gallat me cossa nuova Laughing :lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Oct 02 2008, 19:29

sot dite e merziteshme shume lajme te keqia shyqyr qe kam nje shok qe me hoqi pak mendjen dhe i them shum flm ta kam borxh Smile


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:34, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Oct 08 2008, 01:09

CA BORXHI MI LAL??AMON MER SA MA DO TE MIREN ME DO TME SHOFI SI VETJA DHE TME KTHEJ BORXHIN WEEEEEEE HAJDE SHOQNI HAJDE.....
DITA IME E MIRE SOT PO NE DARK JAM MERZIT DMTH PO DO KALOJ SKAM CBEJ


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Oct 08 2008, 16:01

jo kurre mos te pasfsha keq ate sta uroj dot more vesh ???
shkolle ,kafe, pune Neutral


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:35, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Oct 15 2008, 01:26

SI GJITHMON ASGJE TE VECANTE VETEM SE KAM FLET PAK SHUM :7777: :7777: :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Oct 15 2008, 16:37

te perditeshmet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Oct 25 2008, 01:14

kam :816: :816: sot gjith diten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Oct 25 2008, 11:44

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
kam  :816:  :816: sot gjith diten

pijanec  :666458:


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:36, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Mar 14 2009, 21:28

pertoj ta shkruaj se jan shum:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Fri Jul 10 2009, 13:07

skam filluar akoma se sa jam cuar nga gjumi :66: :66:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 24 2009, 08:45

Dita..Ime...Varet..Zgjimi ne oren 11 prej gjumi...se ne 6 kam ra tu fjet.. Razz ..masa zgjimit 1 le te themi kafe...se spara e pi ..perblle pallatit...me poas nje vezhgim..vajzave te gjymnazit kure dalin ca me bo pa pune jemi hehehe Razz ..pastaj varet ca pune na dal..po sna doli e kerkojme vete...nga ora 1 naj Xhiro me makine vara Vingo ca me bo Wink me Pas kthhemi perseri ne shtepi te hajme dreken ;\ne oren 2 ...nga ora 4-5 dalim perseri....se mbaron dhe shkolla...kullosim syte icik ...e me pas nje mbasdite e kenshme varet ose ne kafe me shoqerine ose ne boten Virtuale Internet...dhe kjjo 1 dite e thjeshte per mua iku Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 24 2009, 16:33

varra vingo xhaxhaaaaaaaaaa,tani tja fus gjumit rehatllik ktu ene ksimet pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Mon Sep 28 2009, 01:37

da schifo

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Mon Sep 28 2009, 04:24

Cne ti Siper..cka bo vaki e tille per ty..Dita....

varet..si te jete zgjimi ne mengjes Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
OLTUSHJA
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 28
Location : NE HENE
Humor : PAK NEVRIKE
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Mon Sep 28 2009, 22:11

Ne shkolle diten pastaj mesime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Oct 04 2009, 22:34

keq keq keq keq keq

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
OLTUSHJA
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 28
Location : NE HENE
Humor : PAK NEVRIKE
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Tue Oct 06 2009, 00:21

qetesi shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Oct 14 2009, 23:46

shkoll shpi shpi shkoll Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Mon Dec 07 2009, 05:01

me pun shum si dit diele qe ishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Dec 16 2009, 14:57

ter diten ne shtepi tani qe jam me raport
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Jan 02 2010, 01:25

aristogata shkruajti:
ter diten ne shtepi tani qe jam me raport
Po me raport ke nga 18 vjet Razz

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Jan 03 2010, 23:30

ENTONY shkruajti:
aristogata shkruajti:
ter diten ne shtepi tani qe jam me raport
Po me raport ke nga 18 vjet Razz


hahahahahhaha edhe kete vit me raport jam Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Jan 07 2010, 02:53

pupup cpaske qene Razz

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Jan 07 2010, 02:55

Pune nate e dite,Kur u ndane kto na rane,terslliku smungon kurr Sad

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Feb 21 2010, 21:59

shkoll shpi pc ,pc shpi shkoll Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PERSHKRUANI DITEN TUAJ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: chit-chat-
Kėrce tek: