-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PERSHKRUANI DITEN TUAJ

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Aug 27 2008, 19:48

HMMMM MEQE E HAPA UN KTE TEM PO TREGOJ DITEN TIME SOT SE E KAM ME QEF ME E TREGU HAHAHAHAH:
JAM ZGJUAR QE NE 7 SE ME THIRREN NE NJE VEND PER NJE PROBLEM QE KAM PAS UN,PASTAJ TAKOVA TONIN NGA ORA 9 ME BERI NAMIN PSE JE CU KAQ HERET?CA KA BO VAKI HAHAHAHAH, I THASH HAJDE PIME KAFE AI KISHTE NJE PUNE ASHTU,ME MORI NE TEL NJE SHOK PASTAJ MTHA PER 10 MINUTA ERDHA SE ISHTE NE SHPI E PRITA ATE ATY TEK TONI,ERDHI AI SHKUM LAM MAKINEN PASTAJ U NISEM PER DURRES,PIME NJE KAFE ATY TEK AI LOKALI RI QE ESHTE HAP SE SPO JA PERMEN EMRIN SE QUHET PUBLICITET HAHAHAH SE ME GJEN BLERO PASTAJ KU RRI UN PASTAJ I THASH ATIJ SHOKUT DU 3-4 XHIRO NE BULEVARD SE DO GJUJ "NJONEN" ISHIM ME CAPRIO BMW DUHET TA DISH TANI TI NJONA ME CIL KAM QEN HAHAHAHAH EDHE NEJSE DOLEM ATY NDALUM PARA ASAJ I RAM DHE BORIS AJO HIC,IKEM ERDHEM PRAP NDALUM NGA KRAHU TJETER SHIF ATJE AJO HIC WEEEE MA HOQI MENJEN HAHAHAHAH SI PERFUNDIM DOLA NJA 10 HER PO JO QE JO TJETERA NUK SHIFTE,SOT KISHTE PORDH AJO SE E KA PAS DYQONIN PLOT ME ROB HAHAH DHE SKISHTE NEVOJ PER SHOQERIN HAHAH O BLEROOOOOOO VDEKSH SE MKE LODH SOT,DOJA ME TE DHEN DREK TI KISHE IK SHUM PA FAT JE HAJD KLM ALL JU PUC DHE TANI DO NISEM PRAP PER DR PO DESHE BLERO TE JAP KAFE TASHI SE SKAM MO LEK
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Aug 27 2008, 22:02

uuu ku shkruaj une dot aq shume mer, lat nom, dita ime permblidhet me 4 fjale mer, gjume, kafe, thashetheme, plazh Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Aug 27 2008, 22:39

hajt se po pergjigjem dhe un kesaj teme lol! lol! lol! hmm dita ime sot...jam cuar ne ora 11 (shum heret per zotin) tongue tongue tongue pastaj hmm hengra buk,hyra ne net si gjithmon se jam dashuru shum me pc per zotin Very Happy Very Happy erdhi nje shoqe shkova ne plazh me te hmm kaq di un smaj men ckam bo scratch scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Aug 30 2008, 16:00

po se ke pertuar zotrote te dalesh nga makina skam faj une Very Happy po te me kishe thene kisha ardhur megjithe qejf:D paguaja une kuptohet nje cun kemi e kemi me kimet  Neutral


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:16, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Aug 30 2008, 16:02

Une u ngrita ne oren 6,ne 7 u nisa per pune ,erdha ketu ne pune remuja madhe njerezit si milingona te merrnin neper kembe Shocked  Hapa zyren zhurma madhe dhe kam tere diten ketu asngjegje te vecante. Nga dreka bera pak sherr me kete  What a Face  dadys tani u pajtuam po rrezik pas 10  min zihemi prap ne se keshtu e kemi dhe kaq dita ime


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:18, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Aug 30 2008, 17:00

vampirja shkruajti:
o xhike po s eke pertu zotrote te dalesh nga makina skam faj une Very Happy po te me kishe thene kisha ardh megjithe qejf:D paguja une kuptohet nje cun kemi e kemi me kimet Neutral

SVI ASHTU UN RI XHIKE SE JOM I TULPSHEM RI UAAA KJO HAHAHAHA DO VDES UN PER SHPIRTIN TAT SA KAVALJERE JE SE KAM ATY UN YLLO JO SE NUK MU DHIMBSEN LEKET PO ISHE SHUM E ZEN Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Aug 31 2008, 10:20

e di e di Very Happy por te pakten kur kalon trokit nje here ke dera me pershendet me dore dhe ik sa per ta marre vesh qe kalove dmth Very Happy lol!


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:19, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Aug 31 2008, 11:51

vampirja shkruajti:
e di e xhike edi Very Happy por te pakten kur kalon trokit ihere ke dera me pershendet me dore dhe ik sa per ta marre vesh qe kalove dmth Very Happy lol!


PATJETER XHIKE TE KAM THEN DO TE BEJ NJE SHKELJE SYRI DHE DO IKI Very Happy Very Happy Very Happy SA PER KUNJ HAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Aug 31 2008, 12:10

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
e di e xhike edi Very Happy por te pakten kur kalon trokit ihere ke dera me pershendet me dore dhe ik sa per ta marre vesh qe kalove dmth Very Happy lol!


PATJETER XHIKE TE KAM THEN DO TE BEJ NJE SHKELJE SYRI DHE DO IKI Very Happy Very Happy Very Happy SA PER KUNJ HAHAH
beje me kercitje te pakten qe ta dalloj Very Happy


dita ime sa ka filluar u ngrita erdha ne pune tani po merrem me kete tullumbacin ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Aug 31 2008, 18:57

beje me kercitje te pakten qe ta dalloj Very Happy
dita ime sa ka filluar u ngrita erdha ne pune tani po merrem me kete tullumbacin ketu

STA BEJ HIC ME KERCITJE SE DUHET TE ME NDJESH ME ERE Razz Razz Razz UN RRUGVE GJITH DITEN DHE JAM MAR PAK SOT ME KTE BLERON SE PO E MESOJ DREQIN SI TE ECI NE JET Razz:P Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Sep 03 2008, 02:02

dita mire po sa kam flet sot, tere diten deri ne roen 1.30 lash nam, do me ndaje dhe burri po vazhdova keshtu Sad
dhe pastaj nje kafe, dhe pastaj nje dalje per shoping, edhe pastaj ne net, me jane mpire gishtat

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Mon Sep 08 2008, 18:57

kush mi ka lepi gishtat??ncncncn po t se din moshen time o m......t pse flet para kohe?kur ke lind ti un kam ardh per urim,te mos edhe mire biles te ecesh ne jet se je tap top asgje sdi hahahahahahhaahaha.........un dmth isha sot andej rrugve te tiranes pupupu vdiqa tmerr i vertet shum vap,thash me vete ahhhhh medet se nuk eshte tirana per katunaret joooooooo hahahahahahhahaah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Sep 10 2008, 02:14

e zezaaa, ezezaaa, ezezaaaa ju te dy doni yshtur se ju ka kap syni i keq, me ziheni shume Very Happy ja puci puci te dyve qe te pajtoheni cike Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Sep 10 2008, 11:06

it's me shkruajti:
e zezaaa, ezezaaa, ezezaaaa ju te dy doni yshtur se ju ka kap syni i keq, me ziheni shume Very Happy ja puci puci te dyve qe te pajtoheni cike Very Happy

te vdes un per ty mo sa zemren e mire e ke,o yllo po se njeh kte ti mi jooooooo se aty te shan aty te lavderon kjo,po nuk shkojme kaq keq sa dukei ktu jo!!apo jo vampire?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Sep 10 2008, 18:06

<> shkruajti:
it's me shkruajti:
e zezaaa, ezezaaa, ezezaaaa ju te dy doni yshtur se ju ka kap syni i keq, me ziheni shume Very Happy ja puci puci te dyve qe te pajtoheni cike  Very Happy

te vdes un per ty mo sa zemren e mire e ke,o yllo po se njeh kte ti mi jooooooo se aty te shan aty te lavderon kjo,po nuk shkojme kaq keq sa dukei ktu jo!!apo jo vampire?

jo jo Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:22, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Sep 10 2008, 18:07

it's me shkruajti:
e zezaaa, ezezaaa, ezezaaaa ju te dy doni yshtur se ju ka kap syni i keq, me ziheni shume Very Happy ja puci puci te dyve qe te pajtoheni cike Very Happy

ca te bejme me goce me patjeter na kane marre sysh se ska mundesi ngelem duke u zene me verte Smile vetem se duhemi shume cheers apo jo ri xhike Very Happy itsme te puc dhe una ty I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Sep 10 2008, 20:58

E KAM THEN ME LART PRA APO SI LEXO TI,JEMI PA QE DITEN E NJOHJES KEQ NE TE DY HAHAHAH DHE KSHU PO ECIM DUKE U ZEN Razz Razz Razz TE DU SHUM O M ....T HAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 11 2008, 10:03

une diten e kaloj dal mjes tape nga gjumi, shkoj ne shpi prape tape ,haj buke po tape prape ,kshu qe gjithe dita e shkon tamam cyclops blero affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 11 2008, 14:16

Eltoni shkruajti:
une diten e kaloj dal mjes tape nga gjumi, shkoj ne shpi prape tape ,haj buke po tape prape ,kshu qe gjithe dita e shkon tamam cyclops blero affraid

tonce e di qe po tap je ti Very Happy albino
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 11 2008, 14:17

<> shkruajti:
E KAM THEN ME LART PRA APO SI LEXO TI,JEMI PA QE DITEN E NJOHJES KEQ NE TE DY HAHAHAH DHE KSHU PO ECIM DUKE U ZEN  Razz  Razz  Razz TE DU SHUM O  M ....T HAHAHAHA

Crying or Very sad


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:24, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 11 2008, 19:18

Crying or Very sad

e pse i ben turit kshu ti??u merzite?nejse sta them me,o yll boteeeeeee pra te pelqen?hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Fri Sep 12 2008, 15:08

<> shkruajti:
Crying or Very sad

e pse i ben turit kshu ti??u merzite?nejse sta them me,o yll boteeeeeee pra te pelqen?hahahahah

ehe  Embarassed  me pelqen  Embarassed  Embarassed


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:25, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Sep 13 2008, 00:52

vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
 Crying or Very sad

e pse i ben turit kshu ti??u merzite?nejse sta them me,o yll boteeeeeee pra te pelqen?hahahahah

ehe  Embarassed  me pelqen  Embarassed  Embarassed

SHE SHE I PELQEN DREQIT SE SI KA MUNDESIT TE JET PRANDAJ.......... Razz  Razz  Razz

DITA IME SOT!QE NE 7 KAM IK NE DR,PIVA NJE KAFE  SE ISHTE PUN PUNE KUPTONI JU,EDHE PASTAJ IKA NE SHPI U LA VA IKA PRAP NE DR SE KAM NJEDASEM TE SHOQERIA DHE VDIQEM ANDEJ,DUKE BER XHIRON E FUNDIT TE RELAXIT PARA SE TE VIJA PER SHPI ISH ANE BULEVARD EDHE PASH  NJE VAJZE QE ME QESHI HAHAHAHA DHE UN JA BERA ME DOR PUUUUUU SA U SKUQ AJO HAHAHH SI LOP ISHTE Razz  Razz  Very Happy  Very Happy  Very Happy QE UN E PUC FORT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Sep 13 2008, 18:01

DITE SHUM E BAJATUR,JAM NGRITUR ME DHIMBJE KOKE MBAROVA,FOLA PAK NE MSN,DOLA PER KAFE ERDHA PRAP DHE AVASH AVASH KAM NJE DASEM SONTE,SE DI SI DO SHKOJME VJEN KEQ QE JAN SHPREHUR KESHTU PER MUA PER PUN SHAKASH PO SKENI FAJ SE SBEJ ME JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Sep 14 2008, 12:37

pasi e gdhiva naten jashte per pune hallesh, ne 6 u bera gati per tu nisur nga tirana rruges me kputi nje gjume i mire derisa erdha ne durres, sa zbrita nga autobuzi me ka kapur nje rrebesh i mire me beri qull, tani jam ne pune po thaj rrobat ne trup Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Sep 14 2008, 13:02

deri tani asgje ja sa jam ngritur se jam lodh mbrem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Sep 14 2008, 21:25

blero tkam thene 10 here maj nje cader gjithmone kur del jashte durresit se ca sndodh kur vjen ti ne durres se ti dhe spara del kjo ndikon me kohen shume Shocked Shocked Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Mon Sep 15 2008, 16:28

Eltoni shkruajti:
blero tkam thene 10 here maj nje cader gjithmone kur del jashte durresit se ca sndodh kur vjen ti ne durres se ti dhe spara del kjo ndikon me kohen shume Shocked Shocked Very Happy

toncee mrie eke do mbaj cader me vete do ble nje cadewr plazhi Very Happy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 18 2008, 15:34

E BAJATUR Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 18 2008, 16:18

dite shuuuuuuuuuuuuuuuum e merziteshme Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 18 2008, 16:26

ME SA PO SHOH QENKA NE PERGJITHESI DITA KSHU Neutral Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 18 2008, 16:31

se ke keq , ose eshte dita e keqe se spo dime ta shfrytezojme  Crying or Very sad


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:28, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Thu Sep 18 2008, 17:04

DIME NE PO SDUAM VET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Sep 20 2008, 10:43

sot jam ngritur qe ne 6 te mjesit u bera gati erdha ne pune tani eshte ora 10 pa cerek asnjegje te bukur asnjegje te vecante vetem gjume na flihet Sleep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sun Sep 21 2008, 00:42

SI DITE PUSHIMI SOT KAM FJET DERI VON E PASTAJ MIRE KALOVA EDHE PSE KISHA PER TE KALUAR ME MIRE SE ME FTOI NJERA PER PICA PO SMUNDA TE KONTAKTOJA ME Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Tue Sep 23 2008, 10:47

jam ngritur qe ne 6 ne 7 u nisa per tr per pune tani hic po rri po hap syte verdalle affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Tue Sep 23 2008, 16:05

DITE E LODHUR SHUM DHE E BAJATUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Sep 24 2008, 19:16

hic pune gjith diten verdalle neper tr paradite kam marre nje te ftofte te mire edhe kaq mezi po pres te iki ne shpi Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Wed Sep 24 2008, 21:42

ehhh dita jon,lodh shum,merzit sa te duash po hajd ske cben pale pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Fri Sep 26 2008, 11:01

DITA IME NUK KA NIS MIRE SE KOHA ME SHI DHE JAM BERE MELANKOLIKE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Fri Sep 26 2008, 11:10

e premte !
si perhre ne pune
jashte ka dale djelli por perseri eshte ftofte.
apshuuu pale  sorry jam me grip
ora eshte 10.oo dhe mendoj se jam deri ne 8.00 te darkes ketu
me vjen me vra veten  Crying or Very sad  Crying or Very sad
ishalla nga dreka po vjen njeri se me ka marr malli te flas pak

uuuuuuuuuuuuuu sa dite koti sot  Neutral


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:30, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Fri Sep 26 2008, 16:33

DERI TANI MIRE DHE MU AMK AMAR MALLLI PER TY SURRAT I love you KA ECUR ME VON TE SHIKOJME,O TI FTRE KE QEN SMUR PRA SURRAT KU TE TE NXIRRJA NE ATE TE FTOHT Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Fri Sep 26 2008, 18:48

<> shkruajti:
DERI TANI MIRE DHE MU AMK AMAR MALLLI PER TY SURRAT I love you  KA ECUR ME VON TE SHIKOJME,O TI FTRE KE QEN SMUR PRA SURRAT KU TE TE NXIRRJA NE ATE TE FTOHT Very Happy  Very Happy

mire pra neser sherohem une Very Happy lol!  je i ftuar per kafe : Embarassed


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:31, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Sep 27 2008, 00:50

mire pra neser sherohem une Very Happy lol!  je i ftuar per kafe : Embarassed

patjeter me kenaqesin me te madhe pucccccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Sep 27 2008, 10:48

gjesi  Shocked  asgje e vecante Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga Artisa nė Fri Jan 20 2017, 22:32, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Sep 27 2008, 13:04

E MERZITSHME WEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Sep 27 2008, 16:04

dite e merziteshme shume Sad them te kthehem ne dr po skam ca bej as andej SadSadSadSadSadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Sep 27 2008, 17:47

JA SE SHKOI MIRE DERI TANI Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Sat Sep 27 2008, 18:21

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad humba autobuzin Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   Mon Sep 29 2008, 01:04

KOTI FARE NUK SHTYHET Surprised Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSHKRUANI DITEN TUAJ   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PERSHKRUANI DITEN TUAJ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: chit-chat-
Kėrce tek: