-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.   Sat Aug 23 2008, 00:43

SIPAS JUSH NE DASHURI VENDOS ZEMRA APO MENDJA?
THONE QE ZEMRA KA ARSYE QE VETE ARSYES I DUKEN TE PA NJOHURA, JU SI MENDONI?

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.   Sat Aug 23 2008, 02:11

UN MENDOJ SE TE DYJA DREJTOJNE NJERA - TJETEREN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.   Sun Aug 24 2008, 06:16

une mendoj se ne dashuri prevalon ndjenja, dmth zemra, sepse shume here dashurome dike qe nuk eshte per ne, dhe mbi te gjitha na bene te vuajme, kjo tregon se arsyeja ka shume pak vlere ne disa raste, them ne pergjithesi pa eleminuar ato raste qe drejtojne njera-tjetren.

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.   Sat Aug 30 2008, 11:33

zemra ka arsyet e veta te cilat arsyeja nuk i njef Smile po tamam ashtu eshte besoj se ne dashuri sduhet te kete shume ndikim arsya perndryshe ja heq ate esencen qe ka dashuria e le thate fare, normal qe nje ndikim te vogel e ka por nuk duhet te kete ne ate mase sa ta shkatarroje fare se zemra dhe mendja jane krejt te kunderta Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.   Sun Mar 08 2009, 22:55

nuk shkoj te dyja bashk logjika dhe dashuria ore...............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.   Mon Mar 09 2009, 11:22

UN BESOJ SE NDJENJA LUAN ROLIN ME TE MADH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.   Thu Mar 12 2009, 20:35

un besoj se seksi luan rolin me te madh:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.   Sun May 03 2009, 14:43

te marrte e mira megjithe sex ty hahaha , per mendimin tim vendos zemra aman besoji zemres me mend ne koke se te mori lumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LOGJIKA DHE ZEMRA NE DASHURI.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri & Pasion-
Kėrce tek: