-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DASHURIA DHE LARGESIA

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Oct 12 2008, 14:13

GJITHMON KA NJE TE PARE LAL MOS U MERZIT PASTAJ ET TAHSH JO PER VITE EEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Mon Oct 13 2008, 16:09

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
GJITHMON KA NJE TE PARE LAL MOS U MERZIT PASTAJ ET TAHSH JO PER VITE EEE
aha me fal u keqkuptova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Oct 15 2008, 02:10

E RENDESISHME ESHTE TA KESH KUPTUAR JO TE KERKOSH FALJE Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Oct 15 2008, 15:55

te dyja jane te rendesishme se pa kerkimine faljes ska ku e kupton tjetri qe e kam kuptuar une Very Happy :68688:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Oct 15 2008, 20:02

mire e ke ti po pse vetem kur do sillesh kshu dhe jo gjithmon :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Oct 16 2008, 17:15

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
mire e ke ti po pse vetem kur do sillesh kshu dhe jo gjithmon :66829: :66829:
se jo gjithmone me pret nejri qe te mbaroj llafin Very Happy pa mbaruar une ika thote klm sme le te flas i ngelet hatri shpejt Very Happy po ca te bej thuaj qe e kam shuuuuuuuuuuuuum xhan :0112: :33288:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Fri Oct 17 2008, 15:51

SI KA MUNDESI QE GJITHMON E PASKA FAJIN AI EEEEEE NCNCNNC E PA BESUESHME :66829: :66829: :66829: PO PSE GJITHMON KESHTU IKEN AI EEEE PA SHKAK DMTH NCNCNCNC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Oct 18 2008, 11:15

eeeeeeeeee ja ashtu ma ben perhre cun i keq shume eshte :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Mon Oct 20 2008, 04:24

eklips shkruajti:
eeeeeeeeee ja ashtu ma ben perhre cun i keq shume eshte :66829:

po qe cuni i keq rriji larg se mos te te prishi dhe ty :66829: :66829: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Mon Oct 20 2008, 15:56

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
eklips shkruajti:
eeeeeeeeee ja ashtu ma ben perhre cun i keq shume eshte :66829:

po qe cuni i keq rriji larg se mos te te prishi dhe ty :66829: :66829: :444456: :444456:


eshte pak eshte :p ja sot boni xhiro mire e mrie me motorr ketu perballe me shifte ne kokerdhok te syrit i dola para ta takoja cne ri sndaloj poci :878: :878:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Oct 25 2008, 02:10

hahahahahah eklpis ka mundesi ta marim vesh te gjith eeeee jo vetem ketu po me tabel dil perpara ska gje hahahah ik ri :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Oct 25 2008, 11:11

hahahaahahah sa inat i vje tullumbacit :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Oct 25 2008, 11:37

weeeeeeeeeeee vete,m eto te dy kan shkruar ketu ore pupupupu :4269: :4269: :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Oct 26 2008, 11:59

hahahahhahahah ca te besh mi ne te dy jemi papune :p :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Mar 04 2009, 20:48

sepse e thot fjala vet DASHURI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Jun 04 2009, 23:19

shum e keqe kur eshte larg :0128:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Jun 13 2009, 17:16

te shkaterron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Aug 08 2009, 02:58

dashurite jane te lodhshme dhe pa largesine, largesia ndikon akoma me shume.
une sjam dakort me thenien, largesia per dashurine eshte si era per zjarrin, fik te vegjlit dhe ndez me keq zjerrin e madhe, ska dashuri aq te forte, dhe as njerez aq te guximshme sa ta bejene kete

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Sep 24 2009, 15:54

Dashuria...Dhe Largesia..nje Faktor qe sot..eshte shume i pranishem ne jeten tone ...mos tonen te shokut..tone..por kjo ndikon dhe tek ne...Dashuri ne Largesi...me e forte..se kurre asnje here ....Dashuria ne Largesi...eshte me e Zjarrte..dhe me e forte e me e madhe...dita dites me shume....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Sep 27 2009, 01:58

demon o i frikeshm po kur eshte kaq e madhe pse ndahen robt ne largesi?? :444:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Sep 30 2009, 15:16

Sepse kane humbur nje betje dhe jo Luften e mendoje se kane humbur luften ...prandaj dorzohen ...ai qe Dashuron ...ska Largesia qe e ndalon ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Sep 30 2009, 23:46

po ka ka po do jesh i ri ne kete eksperienz ti dhe beson akoma qe do ja dalesh

p.s me fal po kjo eshte e verteta

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Sep 30 2009, 23:54

Seshte Aspak e vertete....It's Me ....

e di qe e verteta te vret..por ama .......Jo,...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Sep 30 2009, 23:59

uroj qe jo yllo

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Oct 01 2009, 00:01

TheNx Sweet Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DASHURIA DHE LARGESIA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: