-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DASHURIA DHE LARGESIA

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Aug 23 2008, 00:17

SA MBIJETON NJE DASHURI NE LARGESI?

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Aug 23 2008, 02:13

LEJE MOS ME FOL MO SE TASHI PO E PROVOJ PO SHUM E KEQE QENKA,PO NUK MA MER MENJA SE JETON SHUM JO,RASTE TE RRALLA JAN ATO QE E MABJNE Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Aug 23 2008, 10:43

jeton dashuria ne largesi jeton ka momentet e veta te veshtira aman jeton varet sa impenjohet secili per ta mbajtur gjalle kete dashuri Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Aug 24 2008, 06:18

thone qe largesia per dashurin, eshte si era per zjerrin, shuan zjarret e vegjel, por ndez me keq ata te medhenjte.

do shume force dashuria ne largesi, por mendoj se eshte nga me te bukurat dhe me te zjarrtat,largesia eshte prove per dashurin e vertet.

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Aug 24 2008, 16:07

po largesia eshte si prove per dashurine, te ben te shohesh sa ekziston ne te vertete sa do mund te zjase Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Mon Aug 25 2008, 19:01

ju tahhs jan raste te ralla ata {flas x vajzat}qe e mbajen dashurin ne largesi,ato vajza duhen vlresuar un kam njoft shum dhe sidomos njeren qe e kmi dhe ktu hahaha puc puc je yll Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Aug 27 2008, 22:04

ku mer e ke Shocked Shocked Shocked ku e ke mbeshy, pse nuk e shof une? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
e nejse dashuri me dhimbje ne largesi per zotin, pffffff ta shpif Sad

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Aug 27 2008, 23:34

it's me shkruajti:
ku mer e ke Shocked Shocked Shocked ku e ke mbeshy, pse nuk e shof une? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
e nejse dashuri me dhimbje ne largesi per zotin, pffffff ta shpif Sad


MERI SYZET BLEROS BORXH EDHE SHIFE KU ESHTE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Aug 28 2008, 19:53

hihih sdi shum per dashurin po mendoj se mund te jetoj gjat po disa e mbajn e disa jo varet dhe vet nga njeriu kush sa e do ate dashuri ta mbaj te gjat Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Aug 30 2008, 11:21

<<DaDdYs>> shkruajti:
ju tahhs jan raste te ralla ata {flas x vajzat}qe e mbajen dashurin ne largesi,ato vajza duhen vlresuar un kam njoft shum dhe sidomos njeren qe e kmi dhe ktu hahaha puc puc je yll Very Happy Very Happy


per zotin gjithmone mi ke hudh llafet me kunja qerata aman ketu te puth ne balle se ma ke bere qejfin shume Neutral flm shum lal sinqerisht ma bere qejfin se di e kishe prap me te fut po hajd me mu mu be qejfi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Aug 30 2008, 11:26

it's me shkruajti:
ku mer e ke Shocked Shocked Shocked ku e ke mbeshy, pse nuk e shof une? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
e nejse dashuri me dhimbje ne largesi per zotin, pffffff ta shpif Sad


ketu mi jam sjom as e vogel mu si lop ku eshte thote Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Aug 30 2008, 14:17

per zotin gjithmone mi ke hudh llafet me kunja qerata aman ketu te puth ne balle se ma ke bere qejfin shume Neutral flm shum lal sinqerisht ma bere qejfin se di e kishe prap me te fut po hajd me mu mu be qejfi Smile


PSE ASHTU TE DUKET SIKUR TA KAM HEDH ME KUNJ PRAP Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad JOOOOOOO PER KOKEN TIME KTE HER E KISHA PA TE FUTME PO NEJSE TI MERE SI TE DUASH PO UN SDI SHUM X TY PO AQ SA DIJA TE VLERESOVA PO NEJSE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Aug 30 2008, 14:26

<<DaDdYs>> shkruajti:
per zotin gjithmone mi ke hudh llafet me kunja qerata aman ketu te puth ne balle se ma ke bere qejfin shume Neutral flm shum lal sinqerisht ma bere qejfin se di e kishe prap me te fut po hajd me mu mu be qejfi Smile


PSE ASHTU TE DUKET SIKUR TA KAM HEDH ME KUNJ PRAP Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad JOOOOOOO PER KOKEN TIME KTE HER E KISHA PA TE FUTME PO NEJSE TI MERE SI TE DUASH PO UN SDI SHUM X TY PO AQ SA DIJA TE VLERESOVA PO NEJSE


o What a Face do mesosh te lexosh ti apo te te fus nje grusht scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Aug 31 2008, 11:54

o What a Face do mesosh te lexosh ti apo te te fus nje grusht scratch

BOLL RE DREQ MOS GJUM MO SE ME NXIVE,WEEEE KUSH THA QE SDI ME LEXU EEEE Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Sep 03 2008, 02:13

vampirja shkruajti:
it's me shkruajti:
ku mer e ke Shocked Shocked Shocked ku e ke mbeshy, pse nuk e shof une? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
e nejse dashuri me dhimbje ne largesi per zotin, pffffff ta shpif Sad


ketu mi jam sjom as e vogel mu si lop ku eshte thote Shocked


si lop thehti qenke mi , me pelqen Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Mon Sep 08 2008, 15:49

it's me shkruajti:
vampirja shkruajti:
it's me shkruajti:
ku mer e ke Shocked Shocked Shocked ku e ke mbeshy, pse nuk e shof une? Evil or Very Mad Evil or Very Mad
e nejse dashuri me dhimbje ne largesi per zotin, pffffff ta shpif Sad


ketu mi jam sjom as e vogel mu si lop ku eshte thote Shocked


si lop thehti qenke mi , me pelqen Very Happy
e ashtu jam Very Happy edhe ti me pelqen mu Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Mon Sep 08 2008, 20:14

YYYYYYYYY PASKA PLAS PELQIMI MODH KTEJ,NCNCNC IKIM NE TONO TI LEM PAK VETEM KTO Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Tue Sep 09 2008, 15:47

<<DaDdYs>> shkruajti:
YYYYYYYYY PASKA PLAS PELQIMI MODH KTEJ,NCNCNC IKIM NE TONO TI LEM PAK VETEM KTO Very Happy Very Happy

iken ti po te sjell joteme per dore Very Happy se ta boj kabriolen copa copa ne rende Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Sep 10 2008, 02:19

dhe ty mi struga xhan te kemi mi majmune, mos u bo xheloze Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Sep 10 2008, 15:53

vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
YYYYYYYYY PASKA PLAS PELQIMI MODH KTEJ,NCNCNC IKIM NE TONO TI LEM PAK VETEM KTO Very Happy Very Happy

iken ti po te sjell joteme per dore Very Happy se ta boj kabriolen copa copa ne rende Very Happy

APSHUUUUUUUUUUUU PUPUPUP SA JAM FTOF,AMA KUR TE BEJNE PRESION DHE KTO NCNCNC I BJE TE MBYS VETEN NE ERZEN HAHAHAHA PASTAJ DO HYSH NE ASMERI ME SHOKUN PER KABRION LAL SE BORXH E KAM HAHAHAHAH TA FUTA MBAJEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Sep 10 2008, 18:10

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
YYYYYYYYY PASKA PLAS PELQIMI MODH KTEJ,NCNCNC IKIM NE TONO TI LEM PAK VETEM KTO Very Happy Very Happy

iken ti po te sjell joteme per dore Very Happy se ta boj kabriolen copa copa ne rende Very Happy

APSHUUUUUUUUUUUU PUPUPUP SA JAM FTOF,AMA KUR TE BEJNE PRESION DHE KTO NCNCNC I BJE TE MBYS VETEN NE ERZEN HAHAHAHA PASTAJ DO HYSH NE ASMERI ME SHOKUN PER KABRION LAL SE BORXH E KAM HAHAHAHAH TA FUTA MBAJEEE

Razz sme ke fut gje jo se shokun e kam shok lufte sme thote gje Very Happy + qe ska prova e kam ne shkolle ri Very Happy mbaje vete cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Sep 10 2008, 21:07

sme ke fut gje jo se shokun e kam shok lufte sme thote gje Very Happy + qe ska prova e kam ne shkolle ri Very Happy mbaje vete cheers

PO E DI MI PRANDAJ TE THASH DMTH TE GJEN KOLLAJ AI TY HAHAAHHA EJ PER PROVA KA AI SE SPIUNOJ UN A KUPTO?KSHU QE MUA DO ME BESOJ JO TY HIHIHIHIHHI cheers cheers cheers HOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Sep 11 2008, 14:20

<<DaDdYs>> shkruajti:
sme ke fut gje jo se shokun e kam shok lufte sme thote gje Very Happy + qe ska prova e kam ne shkolle ri Very Happy mbaje vete cheers

PO E DI MI PRANDAJ TE THASH DMTH TE GJEN KOLLAJ AI TY HAHAAHHA EJ PER PROVA KA AI SE SPIUNOJ UN A KUPTO?KSHU QE MUA DO ME BESOJ JO TY HIHIHIHIHHI cheers cheers cheers HOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

pale pale kshu eshte kur shoqerohesh me tullumbaca silent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Sep 13 2008, 18:10

vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
sme ke fut gje jo se shokun e kam shok lufte sme thote gje Very Happy + qe ska prova e kam ne shkolle ri Very Happy mbaje vete cheers

PO E DI MI PRANDAJ TE THASH DMTH TE GJEN KOLLAJ AI TY HAHAAHHA EJ PER PROVA KA AI SE SPIUNOJ UN A KUPTO?KSHU QE MUA DO ME BESOJ JO TY HIHIHIHIHHI cheers cheers cheers HOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

pale pale kshu eshte kur shoqerohesh me tullumbaca silent

HAHAHAH KU TI GJESH KTA NJEREZ TI KERKOSH ME QIRI SI GJEN DOT LAL HAHAH PUC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Sep 14 2008, 12:45

jeton atje tej ku ste sheh njeri
je larg botes por jo larg syve te mi Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Sep 14 2008, 13:08

je shum larg me kilometra po ne zemren time me milimera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Sep 18 2008, 16:26

<> shkruajti:
je shum larg me kilometra po ne zemren time me milimera

qenka e bukur xhike Smile

SI UN PRA Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Sep 18 2008, 16:29

[quote="<>"]
vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
je shum larg me kilometra po ne zemren time me milimera

qenka e bukur xhike SmileSI UN PRA Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Sep 18 2008, 16:34

jo si ty seshte se ti je yll po qe puna per bukuri sta kalon njeri Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Sep 18 2008, 17:26

vampirja shkruajti:
jo si ty seshte se ti je yll po qe puna per bukuri sta kalon njeri Embarassed Embarassed

U CA SIKLETI UFFFFFFF DJERS ME KAN DALE Razz Razz Razz TE PERQAFOJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Sep 18 2008, 18:28

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
jo si ty seshte se ti je yll po qe puna per bukuri sta kalon njeri Embarassed Embarassed

U CA SIKLETI UFFFFFFF DJERS ME KAN DALE Razz Razz Razz TE PERQAFOJ


flm shuuum I love you Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Sep 18 2008, 20:02

vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
vampirja shkruajti:
jo si ty seshte se ti je yll po qe puna per bukuri sta kalon njeri Embarassed Embarassed

U CA SIKLETI UFFFFFFF DJERS ME KAN DALE Razz Razz Razz TE PERQAFOJ


flm shuuum I love you Smile

asgje geek I love you I love you I love you I love you puc puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Sep 20 2008, 10:47

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
vampirja shkruajti:
jo si ty seshte se ti je yll po qe puna per bukuri sta kalon njeri Embarassed Embarassed

U CA SIKLETI UFFFFFFF DJERS ME KAN DALE Razz Razz Razz TE PERQAFOJ


flm shuuum I love you Smile

asgje geek I love you I love you I love you I love you puc puc


o xhike Shocked sa jemi larguar heeeeeee na mori malli mu per vete me mori Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Sep 21 2008, 00:49

JO RI XHIKE SE TE DUKET TY SE AFER JEMI Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Tue Sep 23 2008, 10:52

eeeeeeeeee e di qe jemi afer po ti safrohesh hic more Crying or Very sad me qendron larg shume Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Tue Sep 23 2008, 22:19

vampirja shkruajti:
eeeeeeeeee e di qe jemi afer po ti safrohesh hic more Crying or Very sad me qendron larg shume Crying or Very sad

UN TY???KURRRRRR PO TE KAM ZEMER UN TY DHE LARGESIA KA QEFIN E VET APO JO HAHAH PUC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Fri Sep 26 2008, 19:28

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
eeeeeeeeee e di qe jemi afer po ti safrohesh hic more Crying or Very sad me qendron larg shume Crying or Very sad

UN TY???KURRRRRR PO TE KAM ZEMER UN TY DHE LARGESIA KA QEFIN E VET APO JO HAHAH PUC

weeeeeeeeeeeeeeee Shocked Shocked xhikja me la me goj Surprised ca qejfi ka re me qafsh scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Sep 27 2008, 13:17

weeeeeeeeeeeeeeee Shocked Shocked xhikja me la me goj Surprised ca qejfi ka re me qafsh scratch

HAHAHH KA MI KA,JA MSN, TEL MALLI E KE PARASYSH SE ET JESH KTU DO SDO DO ZIHESH PO THEM LARGESI PER PAK KOH MI RRUSHO JO PER KOH TE GJAT SE ASHTU TE MER LUMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sat Sep 27 2008, 18:38

sqarohu mer jahu se desh vuna dhe xhama ne tru lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Mon Sep 29 2008, 03:21

vampirja shkruajti:
sqarohu mer jahu se desh vuna dhe xhama ne tru lol!

HAHAHAHAHH TE VDES UN HAHAHHAHAH SA EMIRE JE O ZOT HAHAHAHAHHA TE PUC SHUM ZEMEER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Oct 01 2008, 10:47

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
sqarohu mer jahu se desh vuna dhe xhama ne tru lol!

HAHAHAHAHH TE VDES UN HAHAHHAHAH SA EMIRE JE O ZOT HAHAHAHAHHA TE PUC SHUM ZEMEER

jam e mire jam hahahahah aman jo sa ti se ti je engjell fare Embarassed puuuuuucccccccccccccccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Oct 08 2008, 01:45

jam e mire jam hahahahah aman jo sa ti se ti je engjell fare Embarassed puuuuuucccccccccccccccc


AMON MI RRUSHO JO KSHU SE DO ME BI NAI ATAK NE ZEMER ME QAFSH HAHAHAH TKAM SHPIRT UN TY :1986:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Wed Oct 08 2008, 15:53

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
jam e mire jam hahahahah aman jo sa ti se ti je engjell fare Embarassed puuuuuucccccccccccccccc


AMON MI RRUSHO JO KSHU SE DO ME BI NAI ATAK NE ZEMER ME QAFSH HAHAHAH TKAM SHPIRT UN TY :1986:


yyyyyyyyyyy ti e ke zemren e forte ri dreq ste bie gje mos ki frik, frike kam une s e ekam zemren na si qulle lop meeeeeeeee ca pret :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Thu Oct 09 2008, 17:01

largesia eshte si ai krimbi q ete ha perbrenda pak nga pak te grryn dhe ste le me asgje, behesh si nje kufome qe ecen, por qe ske me as shpirt as force per te ecur perpara, as vlera per tu vleresuar qofte veten qofte nga te tjeret, dhe sidomos nuk ke cfare ti japesh vetes dhe tjeterit, je nje trup pa shpirt qe ecen asgje tjeter Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Oct 12 2008, 13:30

EC RE JU BOLL QAJTET SE DHE LAEGESIA KA LEZET PO HE MERNI VESH JU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Oct 12 2008, 13:38

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
EC RE JU BOLL QAJTET SE DHE LAEGESIA KA LEZET PO HE MERNI VESH JU
ouuuuuu po he pra na thuaj ku qenka lezeti se na cmende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Oct 12 2008, 13:45

MALLI MALLI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Oct 12 2008, 13:53

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
MALLI MALLI
ahhhhhhhhh mor djale, se ke provuar me duket provoje te rrish larg me vite dhe shife sa lezet ka pastaj. malli te shkaterron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Oct 12 2008, 14:02

PSE FLET KAQ E SIGURT?NGA E DI TI QE SE KAM PROVU?PASTAJ NUK THASH ME VITE EE TE KUPTOHEMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   Sun Oct 12 2008, 14:12

po sepse je i vetmi q ekam degjuar qe thua largesia ka lezet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DASHURIA DHE LARGESIA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DASHURIA DHE LARGESIA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: