-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DIETA TEK NE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: DIETA TEK NE   Thu Aug 14 2008, 04:55

CA MENDIMI KENI PER DIETEN?JU A KENI PROVUAR TE MBANI DIET?CFARE REZULTATESH KAN DHEN ATA TEK JU?TE MIRAT DHE TE KQIAT E DIETES?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: DIETA TEK NE   Wed Aug 20 2008, 03:39

UN NE PERGJITHESI NUK KAM VUAJTUR KURRE NGA MBI PESHA, AS NGA ANOREKSIA NE FAKT, NUK PARA KAM MBAJTUR DJETA EDHE PSE JAM E KUJDESSHME ME USHQIMIN, POR NORMAL QE NJE DJETE E TEPRUAR KA ANE NEGATIVE, QE MUND TE COJNE NE BULIMI OSE ANOREKSI.

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DIETA TEK NE   Fri Feb 13 2009, 15:17

Dieta ben mire ne mirembajtjen e njeriut ne forme nese esht mbipeshe,nese eshte mosmbipeshe :0123: dmth ben keq :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: DIETA TEK NE   Wed Mar 04 2009, 00:56

beni djet ore mos u beni si derra:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DIETA TEK NE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DIETA TEK NE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Shkenca(*_*) :: Trupi dhe shendeti-
Kėrce tek: