-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A JENI JU RACISTA??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: A JENI JU RACISTA??   Thu Aug 14 2008, 04:49

SI MENDONI:A DUHET TE EGSITOJ RACISMI?SA RACISTE JENI JU?PSE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A JENI JU RACISTA??   Sun Sep 28 2008, 13:10

ne fakt ne fakt sduhet te ekzistoje aman te gjithe en jemi icik rasiste kush em shume e kush me pak se ne nje moment apo ne tjetrin psh ne i themi nejri tjetrit :ik re jevg, ik re kinez, ca do re cecen o serb, o evgjit, me nje fjale duam apo sduam te gjithe shprehim nje shenje racizmi lol! tani tani keto gjera psh i them dhe une i bie qe jam raciste pak fare Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Dark_Angel
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
Dark_Angel

Numri i postimeve : 20
Age : 29
Location : Istambul
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: A JENI JU RACISTA??   Thu Jan 15 2009, 00:01

NE FAKT RACIZMI EHSTE NE LLOJE TE NDRYSHME
PRSH NGJYRA NGA NGJYRA SJAM RACIST UNE

RACIST JAM EM GRAKUN QE SDU ME E PP AME SY

DHE FAKTIKISHT SDUHET ME QEN RACIST SESHTE GJO E MIRE

PO CER ME NA BO NEVE Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: A JENI JU RACISTA??   Wed Mar 04 2009, 17:58

jo ore car racista jemi ne vetem pak fare me grekun si greku me ne sigurisht:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A JENI JU RACISTA??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A JENI JU RACISTA??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Letersia & Poezia(*_*) :: Kultura kombetare&boterore-
Kėrce tek: