-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 RENDESI E GJUHEVE TE HUAJA.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: RENDESI E GJUHEVE TE HUAJA.   Thu Aug 07 2008, 04:39

CA RENDESIE KANE GJUHET E HUAJA NE KOHEN TONE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forum0.net
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: RENDESI E GJUHEVE TE HUAJA.   Fri Aug 29 2008, 02:02

SHUM TE RENDESISHME JAN GJUHET E HUAJA SIDOMOS ANGLISHTIA PA TE MOS DIL,E KAM DHE NGA PROVOJA KUR ISHA SPORTIST {kam qen i vogel eee}DILNIM NEPER VENDE TE HUAJA SE UN JAM MAR ME SHUM SPORTE EDHE SE DIJA MIRE ANGLISHTEN DHE ME VINTE ZOR TU ULJA ME NJERZ SE NUK E MERJA VESH OSE ME PERKTHYESEN ME VETE PFFFFF U NDJEJA ME TE VERTET SHUM I ULET DHE SA KAM ARDH NGA KAMPIONATI I PARE QE ISHIM NE BOSNIE KAM HYR NE KURS,[ASTAJ NUK E KSIHA ME PROBLEM Very Happy Very Happy Very Happy UUUUUUUUUU SA QEF HAHAHA JU MOSHA E VOGEL O MOSHA PEPSIT MOS LINI KURS PA NDJEK SE DO BEHENI PISHMAN SE TANI E MERINI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: RENDESI E GJUHEVE TE HUAJA.   Sun Sep 28 2008, 13:13

vallahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii qe duhet duhet jam dakord aman jam kunder perdorjes me vend dhe pavend te gjuheve ne ambjentet qe sna hyn ne pune, gjuha e huaj eshte mjet komunikimi ndermjet 2 kulturave dhe jo per te shitur mend sic ka filluar perdoret tani me s eshumti Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 27
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: RENDESI E GJUHEVE TE HUAJA.   Wed Mar 04 2009, 17:48

gjuhet e huaja jan kultur sa me shum te dish aq me mir eshte..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: RENDESI E GJUHEVE TE HUAJA.   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
RENDESI E GJUHEVE TE HUAJA.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Letersia & Poezia(*_*) :: Gjuhesia-
Kėrce tek: