-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Sun Jul 20 2008, 10:32

UNE MENDOJ SE LEKU NUK ESHTE PJESE E JETES SE ME LEKUN TE IKEN TEPELEKU,MJAFTON TE JETE NJERIU I SINQERTE,,MUNDET TE DI KONKLUZIONET TUAJA..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Sun Jul 20 2008, 12:23

leku eshte plotesus i jetes por jo kushti per te jetuar Very Happy taniiiiiiiii ti eksh te dyja lek e sinqeritet seshte keq po ce do deri em sot njeren gjen ke nejriu rralle mun ti ekte te dyja bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Sun Jul 20 2008, 12:49

un mendoj qe po nuk pate lek e ke shum te veshtir te kalosh jete te mbrekullusheme

nuk ikien dot ne party nuk pin dot kokotaile qe te plq

nuk blen rroba te bukura dhe me emer

nuk han ku ke deshir dhe cfar ke deshir

nuk blen dot fjalen e fundit te elekronikes

nuk trajton dot trupin lekuran floket dhe thonjt

pra je shum i rezervuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Sun Jul 20 2008, 13:34

hmmmm ku te shkosh pa lek aman eshte bo me i rendesishem se njeriu a shikoni se vret vlali vllain per lek,mendoj se pa lek sje asgje po ne fillim duhet te themi dhendet mbi te gjitha se te tjerat vijne avash,dueht me falenderu zotin qe na ka ber tamma me kom e dur ne fillim se lekeun e bo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Sun Jul 20 2008, 13:49

ammi shkruajti:
un mendoj qe po nuk pate lek e ke shum te veshtir te kalosh jete te mbrekullusheme

nuk ikien dot ne party nuk pin dot kokotaile qe te plq

nuk blen rroba te bukura dhe me emer

nuk han ku ke deshir dhe cfar ke deshir

nuk blen dot fjalen e fundit te elekronikes

nuk trajton dot trupin lekuran floket dhe thonjt

pra je shum i rezervuar


moj ammi pse mi goc ai qe si paska keto mundesi ka vdek mi apo eshte cmend leku eshte plotesus i jetes po jo jeta vete sa rendesi qe i kushtohet pares mi aman dhe me sa po lexoj une ketu e ke lek te shpenzuar vetem per gjera qejfi party rroba lekure gjera pse sthu ti te kesh lek per te ngrene per te patur nje shpi me fut koken dhe per nje semundje largqofte ose poer nje gezim a hidherim, po vallahi sme duket arsye qe te thuash je i rezervuar per gjera luksi si keto pastaj varet dhe nga shoqeria qe ke te besh nga ambjenti kur rritesh ke jeton , nese ti ske epr te ngrene e per te pire me thuaj te shkon mendja per rroba e per party???? lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Sun Jul 20 2008, 14:56

futa edhe ushqimin mi aty mos me gjyko kot

pastaj un kshu mendoj cme duhet mua si jan te tjert un dua qe un te jem mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Mon Jul 21 2008, 20:45

mos boni fjale geek Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Tue Jul 22 2008, 09:45

Eltoni shkruajti:
mos boni fjale geek Very Happy


jo ri ne spo bejme fjale ne po bejme grusht Very Happy:DD:Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Thu Aug 07 2008, 04:14

leku thone leviz boten por nuk mendoj se eshte gjithcka, gjithcka eshte njeriu qe mund te drejtoj jeten e tij.

hygo ka thene : KUR ISHA I VOGEL MENDOJA SE LOEKU LEVIZTE BOTEN, TANI QE JAM I MADHE E DI ME SIGURI KETE GJE.
ndoshta me kalimin e moshes dhe me problemet qe shtohenm ndoshta leku eshte nje ngushelli, eshte i rendesishem per mua jo gjithecka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Thu Aug 28 2008, 20:07

it's me fjal me vned ke thon edhe un me mendimin tend bashkohem eshte i rendesishem por jo gjithckaja ne jet ka edhe gjera te tjera me te rendesishme e para eshte te jesh i lumtur me ate qe ke keshtu qe zoti na ka krijuar dhe kur na ka krijuar na ka dhen dhe mend per te menduar por varet kush si e kupton kuptimin e gjith jetes Very Happy Very Happy Very Happy


Sad*):
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Sat Jan 17 2009, 03:42

kur i ke e ke shnetin dhe nejrezit qe do i ke mire vallahin leku te duket cdo gje pastaj paaaaaaaaaaa sa e enderro :0128: :0128: se me hypin nervat kur i kujtoj hahahaah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Thu Mar 12 2009, 20:27

nuk edi se nuk kam:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
syri
i/e RI
i/e RI
avatar

Numri i postimeve : 9
Age : 33
Registration date : 24/09/2009

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Thu Sep 24 2009, 14:54

... Leku eshte dicka, por jo gjithqkaa :66829: ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Thu Sep 24 2009, 15:20

Lek Zgjidh pune por jo cdo gje Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Tue Jun 08 2010, 15:16

ncuq seshte gjithcka aman pa lek ngordh per te hengerrrrrrrrrrrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   Tue Jun 22 2010, 22:52

mund te jet gjithcka vec dashuris dhe lumturis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LEKU MUND TE JETE GJITHCKA PER NJERIUN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Teme e Lire-
Kėrce tek: