-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 puthja e pare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Sep 28 2008, 13:01

scratch scratch scratch scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Sep 28 2008, 13:04

struga-girl shkruajti:
scratch scratch scratch scratch scratch

ncncncncnccnc Shocked Shocked Shocked prap me pleshta kjo ri ngeli tu krojt koken buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Sep 28 2008, 13:11

hahahah cte boj sis me kan mbulu sme ndihmon njeri ti largoj pupupu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Sep 28 2008, 15:03

struga-girl shkruajti:
hahahah cte boj sis me kan mbulu sme ndihmon njeri ti largoj pupupu

he mi mos ki merak se po te jap une icik ilac qe lyhen dhite Razz Razz te ikin pleshtat e morrat mos ki frik Very Happy lol! hahahahahaah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Sep 28 2008, 15:04

hahahahha flm shum sis

puuuu sa te mir qe jan keto te forumit sa te ndihmojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Sep 28 2008, 15:07

hahahahaahah eheeeeeeeeeeeeeeeeeeee bej naze po deshe se ske ku gjen me si puna jone Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Sep 28 2008, 15:09

jojojojjojo kurrrrrrrrr skam per te gjet per zotinnnn Very Happy Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Sep 28 2008, 15:57

struga kur te vish ketu ke ne bej nje xhiro andej nga kumanova me merr ca miq mi te jap listen e mi sill se kan humb fare dhe ata :DD:D:D:D lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Sep 28 2008, 19:18

oke mi i marr un se se kam shum larg kumanoven Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Sep 29 2008, 03:36

vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
hahahaahhaahhahaahhaahahahahah o sa kam qesh o surrat

PO PO NORMAL QESH TI QESH
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad PO MU PARTIZAN ME BERE WEEEEEEEEEEEEEEEEE

hahahahahahahahahahahahahaah o zot me kete ahahahahahahah pale te te kisha bere ballist kushedi si plaste kallashi sot ahhaahahahahah
hajd se te puth une mos u merzit muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ik sdu tani eeeeeeeeeeeeeeee kallashi the??lufa 3 boterore hahahahahahah ik pilu ste kam mo xhan Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Sep 29 2008, 11:30

puthja ime e pre ka qen me4 vonese po me ka ngel ne lujtese dhe nuk do e haroj se puthte mir dreqi hahahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Tue Sep 30 2008, 20:45

hallall lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Tue Sep 30 2008, 22:19

affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Oct 01 2008, 09:53

PSE BENI KESHTU ME GOCA SKINI PUTH JU PSE NUK NA THONI DHE NEVE TA DIME


ME TREGONI DHE MU SE PLASA AHHAHAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Oct 01 2008, 10:28

po ri dreq te tregoj una ty Very Happy
mu ma ka marre nje por qe per fat te keq ishte me i vogel se une ne moshe ma rrembeu Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Oct 01 2008, 10:29

DHE TI NUK DESHE GJOJASH E HAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Oct 01 2008, 10:43

RINA shkruajti:
DHE TI NUK DESHE GJOJASH E HAHAHAHA

weeeeeeeeeeeeeeee desha une desha aman jo em kalamonin tim mi se lash nam kot kjo tani Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Oct 08 2008, 01:41

eklips shkruajti:
RINA shkruajti:
DHE TI NUK DESHE GJOJASH E HAHAHAHA

weeeeeeeeeeeeeeee desha une desha aman jo em kalamonin tim mi se lash nam kot kjo tani Mad Mad

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face SE DIJA KTE HISTORI UN EEEEE :618:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Oct 08 2008, 15:51

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
eklips shkruajti:
RINA shkruajti:
DHE TI NUK DESHE GJOJASH E HAHAHAHA

weeeeeeeeeeeeeeee desha une desha aman jo em kalamonin tim mi se lash nam kot kjo tani Mad Mad

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face SE DIJA KTE HISTORI UN EEEEE :618:

ooopsssssssssssssssss :5868: :8871: :8871: :8871: sta kam thene historine une ty ??????? Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Oct 12 2008, 13:27

JO KTE HISTORIN JO PO SKE FAJ TI SE UN TI KAM TREGU TE GJITH TY TI MBAN AKOMA GJERA PA ME TRGU :0128: :0128: :0128:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Oct 12 2008, 13:33

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
JO KTE HISTORIN JO PO SKE FAJ TI SE UN TI KAM TREGU TE GJITH TY TI MBAN AKOMA GJERA PA ME TRGU :0128: :0128: :0128:

sorry ta tregoj me vone historine Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Oct 12 2008, 13:44

LERE FARE SE NUK E DUA :444:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Oct 12 2008, 14:01

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
LERE FARE SE NUK E DUA :444:

sishte me inponim Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Oct 12 2008, 14:03

eklips shkruajti:
<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
LERE FARE SE NUK E DUA :444:

sishte me inponim Neutral

What a Face What a Face What a Face What a Face OK OK FLM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Oct 13 2008, 16:14

asnjegje te lutem :66829: mire qe i thame puthjet e para po problemi eshte sa zjat ne kujtese kjo puthje dhe si jeni ndjere Very Happy :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Oct 15 2008, 02:07

E SHIJESHME :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Oct 15 2008, 16:01

emocjonuese, te vinte lezet dhe turp njekohesisht, dhe pas nje puthje te vjen deshira per nje tjeter Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Oct 15 2008, 19:39

qyqaaaaaaaaaaaaa mi graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa What a Face What a Face What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Thu Oct 16 2008, 17:17

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
qyqaaaaaaaaaaaaa mi graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa What a Face What a Face What a Face

hahahahaah ca ke ri pse u trembe :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Fri Oct 17 2008, 15:44

HAHAH U HABITA RI SE SA E SINQERTE JE TREGU HAHAHAHAHHA :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Oct 19 2008, 10:28

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
HAHAH U HABITA RI SE SA E SINQERTE JE TREGU HAHAHAHAHHA :444456: :444456:

o poc :444456: :444456: pse apo ti stregohesh i symqerte heeeee lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Oct 20 2008, 04:21

jo se nukl tregohem ri jo se un jam ti e di po dhe me kaq pasion qe e thua ti dhe me detaj hahahah me kanqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Oct 20 2008, 16:16

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
jo se nukl tregohem ri jo se un jam ti e di po dhe me kaq pasion qe e thua ti dhe me detaj hahahah me kanqe

po prandaj quhet e para e lal ca me be Embarassed Embarassed Embarassed pastaj une se kam dhen kur kam qene bebe e kam dhene tani sfundmi kam qene maxhorene Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Fri Oct 24 2008, 14:37

WEEEEEEEEEE PO UN QE SE DI CA ME BO???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Oct 25 2008, 01:27

eklips e shikon qe prap ben gabime i tregon te gjitha hahahah na flliqe fare m.... :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Oct 25 2008, 11:37

o xhike po kam thene ri qe e kam sinqeritetin e tepruar ca me bo me vjen inat me veten :186: :186: :186: :186: :186: :186:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Tue Oct 28 2008, 21:56

hahaha po cpate mi sis pse e tregove pse se mbajte sekret :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Oct 29 2008, 16:06

o xhike nqs ti e njeh sinqeritetin me vrafshin mu per derr ishalla hahah ti se di ca dmth sinqeritet :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Thu Oct 30 2008, 11:47

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
o xhike nqs ti e njeh sinqeritetin me vrafshin mu per derr ishalla hahah ti se di ca dmth sinqeritet :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456:

per laraske jarebi se me cmende :444456: :444456: uuuuuuuuuu me fal he se kam msu akoma sinqeritetin une harrova :7897: :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Fri Oct 31 2008, 19:02

hahah o eklipsssssssss mos u merzit mi po he se ke koh ta mesosh e re je akoma hahahahahahhaha :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Nov 03 2008, 12:06

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
hahah o eklipsssssssss mos u merzit mi po he se ke koh ta mesosh e re je akoma hahahahahahhaha :4269:

kush une e merzitur ???? jo mi cne fare :3333: :3333: :3333:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Nov 03 2008, 16:13

eklips sqenke e merzitur po me nerva mesa shoh hahahahahahah :7897: :7897: :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Tue Nov 04 2008, 11:55

pa merak se me bien nervat po he pas nja 1 jave :66829:
uiiiiiiiiiiiii se tani u kujtova dje kam taku cunin qe me ka dhen puthjen e pare u nene ca emucioniiiiii u skuqa kompletm :8871: :8871:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Mar 04 2009, 19:11

po po emocione te pa para hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: puthja e pare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
puthja e pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: