-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 puthja e pare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: puthja e pare   Sat Jul 19 2008, 16:59

kur e keni dhene si e keni dhene ku e keni dhene dhe me ke ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Jul 19 2008, 18:23

e hapa vete duhet me u pergjigj vete me duket Embarassed Embarassed Embarassed mos ca i kam bo vetes affraid affraid
unaaaaaaaaaaaaa puthjen e pare se kam dhen akoma Embarassed amon do e jap me njonin ne nje vend ne nje kohe te caktume:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Jul 19 2008, 19:06

blero shkruajti:
e hapa vete duhet me u pergjigj vete me duket Embarassed Embarassed Embarassed mos ca i kam bo vetes affraid affraid
unaaaaaaaaaaaaa puthjen e pare se kam dhen akoma Embarassed amon do e jap me njonin ne nje vend ne nje kohe te caktume:p


[color=violet]HAHAHHAHAHA OOOOOOOOOOO SA KAM QESHHHHHHHHH HAHHA TI 40 VJECE SE KAM DHON PUTHJEN E PARE THOT HAHAHA IK MI SE NA FULLIQE HAHAHAH KUSH DO JET AI FATKEQI QE DO E PROVOJE ME TY SE E KE DHE PER HER TE PAREHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Jul 19 2008, 19:48

BLERO HAHAHA PO PSE STHU TI QE PASKE PUNE TI ME TE MESU TANI SE KE PER TA HONGER NE DHOME ATE TE SHKRETIN Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Jul 19 2008, 22:36

puthjen e par e kam dhen ne qy 10vjece Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

kisha nje djal axel e ka emrin qe dhe sot e kam mik
qe me erdh ne klas i ri isht shum i mire po edhe un isha shum e mire jo se nuk jam akoma po ateher mbahesha si me e mira e shkolles dhe meresha dhe me aktivitet jasht shkollore ne balet

dhe i uruari beri cmos qe nje ditne oren e pushimt te rrinte me mua un beja si i bukur dhe nuk i flisja

pastaj ika te dollapi i librave qe te merja librat e klases tjter dhe ai kur mbylla dollapin me puci me zor nje pucje e lehet eeeeeeeeee jo me llap

dhe keshtu un e doja te them te drejten po boja kot dhe e puca dhe un me qef se nuk dinim me llap

p.s blero te mesoj un mi sis do kisha shum deshir qe te te rrembeja puthjen e par tenden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Jul 19 2008, 22:47

une e kam dhone i vogel kur luja loje shpiash me gocat e lagjes Very Happy ene kishim i fugon te vjeter ene u martova dmth me njonen aty,,ene tu lujt thane keto kur martohet ca bon burri me grune ja priti kjo tjetra une tha kom pa i film e puthi ajo kur u feju Embarassed ene rashe ne pozicion te veshtire ene tha prape ajo qe kishte pa filmin puthuni tha ene u bome gjithe peshtyme kot tu puth si kalamojt jo kshu me llap Embarassed affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 02:07

Eltoni shkruajti:
une e kam dhone i vogel kur luja loje shpiash me gocat e lagjes Very Happy ene kishim i fugon te vjeter ene u martova dmth me njonen aty,,ene tu lujt thane keto kur martohet ca bon burri me grune ja priti kjo tjetra une tha kom pa i film e puthi ajo kur u feju Embarassed ene rashe ne pozicion te veshtire ene tha prape ajo qe kishte pa filmin puthuni tha ene u bome gjithe peshtyme kot tu puth si kalamojt jo kshu me llap Embarassed affraidhahhahahah ooooooooo sa kam qesh oz ot te raft pika ty jarebi vdeksh se kam qesh me lot tani ej o Tono me cil ke lujt re me LUMEN apo LORENEN ato dy miset e shijakut qe jan tani eeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 09:48

LENE MER MOS NA NXIRR TE FSHEHTAT Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 12:20

<<DaDdYs>> shkruajti:
blero shkruajti:
e hapa vete duhet me u pergjigj vete me duket Embarassed Embarassed Embarassed mos ca i kam bo vetes affraid affraid
unaaaaaaaaaaaaa puthjen e pare se kam dhen akoma Embarassed amon do e jap me njonin ne nje vend ne nje kohe te caktume:p


[color=violet]HAHAHHAHAHA OOOOOOOOOOO SA KAM QESHHHHHHHHH HAHHA TI 40 VJECE SE KAM DHON PUTHJEN E PARE THOT HAHAHA IK MI SE NA FULLIQE HAHAHAH KUSH DO JET AI FATKEQI QE DO E PROVOJE ME TY SE E KE DHE PER HER TE PAREHAHAHik ri Very Happy eeeeeeeeee po vera mrie eshte ajo e vjtera laleeeee mo ja fut kot pastaj sa per buthjen e kam dhon mi dreq po kam turp me e thene se na felliqet Embarassed Embarassed ma rrembeu puthjen sja dhash me deshire Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 12:29

blero aman se do te rrembi na nji bluzen di duhet tja jepje Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 13:28

Blero ok mi lal cke qe acaroheh ti,perderisa hape temen duhet tja kishe nxjerr bojen vetes,pastaj mos thuaj ma rrembeu se ti me demek ske dasht eeeee ti ate ke prit ahhaahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 13:30

po ti daddys nuk po tregon dicka per veten tende scratch scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 13:41

<<DaDdYs>> shkruajti:
Blero ok mi lal cke qe acaroheh ti,perderisa hape temen duhet tja kishe nxjerr bojen vetes,pastaj mos thuaj ma rrembeu se ti me demek ske dasht eeeee ti ate ke prit ahhaahhah

vallahi kur e kam marre kam qene tap mer burr Embarassed Embarassed po mo na be me dhen eter detajet dreqin Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 13:42

Eltoni shkruajti:
blero aman se do te rrembi na nji bluzen di duhet tja jepje Shocked

hihihihihi smer nejri bluzen jo se o bluze femrash me forma vetem po qe i shoqates ahahhahahah skam ca boj atehere Basketball Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 13:45

BLERO VSI ESHTE TEMA A I FUSIM NAI LOJE SHPIASH Embarassed rendeer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 13:59

Eltoni shkruajti:
BLERO VSI ESHTE TEMA A I FUSIM NAI LOJE SHPIASH Embarassed rendeer
kush do jesh ti gruja apo vjerra:D:D:D se burri jom vete hihihiihihi lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Jul 20 2008, 19:35

Eltoni shkruajti:
une e kam dhone i vogel kur luja loje shpiash me gocat e lagjes Very Happy ene kishim i fugon te vjeter ene u martova dmth me njonen aty,,ene tu lujt thane keto kur martohet ca bon burri me grune ja priti kjo tjetra une tha kom pa i film e puthi ajo kur u feju Embarassed ene rashe ne pozicion te veshtire ene tha prape ajo qe kishte pa filmin puthuni tha ene u bome gjithe peshtyme kot tu puth si kalamojt jo kshu me llap Embarassed affraid
sa rre mo lale ku ka pas ne kohen qe ke qen ti i vogel flima me te uthme me llap


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

edhe nqs ka pas ti nuk ke pas televeizor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Jul 21 2008, 12:39

blero hahaha luj rolin e kujt duash sta kam friken Embarassed Embarassed affraid Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Tue Jul 22 2008, 09:38

Eltoni shkruajti:
blero hahaha luj rolin e kujt duash sta kam friken Embarassed Embarassed affraid Very Happy

mire pa si te dush po luaj rolin e vjerrit affraid affraid lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Aleksi
BOSS
BOSS


Numri i postimeve : 21
Age : 34
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Fri Jul 25 2008, 23:18

une puthjen e pare e kam dhen ne klas te shtat, bounce ishte nje gje e bukur king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Jul 26 2008, 12:01

E.I.B shkruajti:
une puthjen e pare e kam dhen ne klas te shtat, bounce ishte nje gje e bukur king


marshalla cuni Very Happy toni merr shembull mer affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Tue Jul 29 2008, 18:41

blero hahah une e kom mesu me i vogel po puthje drejt pa rreshqitje bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Jul 30 2008, 10:55

Eltoni shkruajti:
blero hahah une e kom mesu me i vogel po puthje drejt pa rreshqitje bounce

dolen te gjithe profesora keta mer Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Fri Aug 01 2008, 21:03

WEEEEE PUTHJA E PAR ISHTE ME GOCEN E KOMSHIUT ME KA ACARU PALLJA SE NUK DINTE Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil PO JA MSOVA UN Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Aug 02 2008, 10:22

albaner_mit_stolz shkruajti:
WEEEEE PUTHJA E PAR ISHTE ME GOCEN E KOMSHIUT ME KA ACARU PALLJA SE NUK DINTE Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil PO JA MSOVA UN Very Happy Very Happy
hahahahahaahahhahahaahahahah uuuuuuuuuuuuuu sa e fort hahahahahaha mire qe ste ka kap komshiu se kishe per ti puth kemebet hahahahahahaahahah o nene sa kam qesh per zotin lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Aug 02 2008, 16:17

BLERO HAHA YLLO PO TE FORTENNUK EDI TI S§E AI ERDHI EDHE UN PERFUNDOVA NE BALLKON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aleksi
BOSS
BOSS


Numri i postimeve : 21
Age : 34
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Aug 02 2008, 17:48

Puthja e paer ishet shum evecant Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Aug 03 2008, 11:56

albaner_mit_stolz shkruajti:
BLERO HAHA YLLO PO TE FORTENNUK EDI TI S§E AI ERDHI EDHE UN PERFUNDOVA NE BALLKON
ca kati e kish shpine komshia Very Happy heeeeeeeeeeeee apo ke pas qejf te mesoje aroplanin:D lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Thu Aug 28 2008, 20:01

weeeee cfar teme scratch scratch scratch scratch scratch un skam dhen puthje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dhe sdo i jap askujt per inat hahah lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Aug 30 2008, 11:19

struga-girl shkruajti:
weeeee cfar teme scratch scratch scratch scratch scratch un skam dhen puthje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dhe sdo i jap askujt per inat hahah lol! lol! lol!

jo mos jep puthje ti se te hane dhembet Very Happy:D:D hahahahaahah te rafte pika jarebi po ku jetohet pa puthje mi dreq ja pyet keta te forumit ihere Very Happy lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Sep 01 2008, 18:05

HAHAHA VAMPIRJA JO MI TA HAN LLAPEN ATEHER JOJOJ SDO JAP ASNJE PUTHJE tongue tongue tongue tongue lol! lol! o vajza e djem te forumit jetohet pa puthje ama dua pergjigje te shpejt Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Sep 03 2008, 02:10

une s'kam puth akoma se jam e vogel Embarassed Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Sep 03 2008, 12:03

its me jemi shoqe se as un skam puthur Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Sep 08 2008, 15:48

jo sjetohet ta kthej une eprgjigjen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Mon Sep 08 2008, 20:17

PO PER MU ME SMENO ASNJI NGA JU EM ME NDIHMU SE UN SE DI CA SHTE PUTHJA JO TA KEM DHEN Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Tue Sep 09 2008, 15:46

<<DaDdYs>> shkruajti:
PO PER MU ME SMENO ASNJI NGA JU EM ME NDIHMU SE UN SE DI CA SHTE PUTHJA JO TA KEM DHEN Sad Sad


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ja ke fut kot xhike o ke ti pervoje o skemi ne te treja bashke Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Sep 10 2008, 02:22

sa te mire i ka anetaret ky forumi, sa te turpshem o zot Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Sep 10 2008, 15:46

vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
PO PER MU ME SMENO ASNJI NGA JU EM ME NDIHMU SE UN SE DI CA SHTE PUTHJA JO TA KEM DHEN Sad Sad


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ja ke fut kot xhike o ke ti pervoje o skemi ne te treja bashke Razz

HAHAHAH PO PO HAPI SYT TI XHIKE KUJTO SE TALLEM PFFFFF KE NAI MENJE TI ME ME MSU APO JO??LERI FJALET EDHE MOS THUAJ O KE TI O SKEMI NE SE SJAM BRED PITT UN
Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Sep 10 2008, 15:48

it's me shkruajti:
sa te mire i ka anetaret ky forumi, sa te turpshem o zot Very Happy

LEJE URTESIN DHE KAPE ME DOR NEJHER E BEJ PTU PTU,PO TI SJE NDAKORT ME E NDIHMU PAK SHOKUN
Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Sep 10 2008, 18:14

itsme larg ketij mi moter se eshte i keq Razz upupupupu si eshte ky Very Happy le qe genjen njehere se eshte per te puth marshalla une s ekam provu por me kane thene Razz Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Wed Sep 10 2008, 21:05

vampirja shkruajti:
itsme larg ketij mi moter se eshte i keq Razz upupupupu si eshte ky Very Happy le qe genjen njehere se eshte per te puth marshalla une s ekam provu por me kane thene Razz Embarassed

HAHAHAHAHAHAHAH UUUUUUUUUU SA KAM QESH O ZOT HAHAHHAHAAHHAAH SI BEN TI SIKUR ME KE PAS NA NJE VIT BURR MUA EDHE NA NXORRE BOJEN HAHAHAHAH KUSH TE KA THEN MI O MOSTER?PO SA GENJESHTARE JE BER KTO KOHET E FUNDIT NCNCNCN SKE FAJ JO......IT'S ME E BESON TI ZEMRA?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Thu Sep 11 2008, 14:23

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
itsme larg ketij mi moter se eshte i keq Razz upupupupu si eshte ky Very Happy le qe genjen njehere se eshte per te puth marshalla une s ekam provu por me kane thene Razz Embarassed

HAHAHAHAHAHAHAH UUUUUUUUUU SA KAM QESH O ZOT HAHAHHAHAAHHAAH SI BEN TI SIKUR ME KE PAS NA NJE VIT BURR MUA EDHE NA NXORRE BOJEN HAHAHAHAH KUSH TE KA THEN MI O MOSTER?PO SA GENJESHTARE JE BER KTO KOHET E FUNDIT NCNCNCN SKE FAJ JO......IT'S ME E BESON TI ZEMRA?

hihihihihihihihi What a Face xhike kam per ta nxjerre bojen fare o surrat bom
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Thu Sep 11 2008, 19:27

hihihihihihihihi What a Face xhike kam per ta nxjerre bojen fare o surrat bom

ca boje do me nxjerr me??akoma ke per te genjyer?apo skan fund thuaj hahahha st ebeson njeri jo po mos u lodh kot Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Fri Sep 12 2008, 15:12

<<DaDdYs>> shkruajti:
hihihihihihihihi What a Face xhike kam per ta nxjerre bojen fare o surrat bom

ca boje do me nxjerr me??akoma ke per te genjyer?apo skan fund thuaj hahahha st ebeson njeri jo po mos u lodh kot Razz Razz
ho mi ska gje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sun Sep 14 2008, 13:10

ehe asnje ste ndihmo ktu Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Fri Sep 26 2008, 19:33

<<DaDdYs>> shkruajti:
ehe asnje ste ndihmo ktu Sad Sad Sad

do ndihma me te puth ty mer Shocked Shocked na more se te puth una ty muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh mu ke balli qe ta kesh si Like a Star @ heaven si partizan Very Happy lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Fri Sep 26 2008, 20:38

vampirja shkruajti:
<<DaDdYs>> shkruajti:
ehe asnje ste ndihmo ktu Sad Sad Sad

do ndihma me te puth ty mer Shocked Shocked na more se te puth una ty muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh mu ke balli qe ta kesh si Like a Star @ heaven si partizan Very Happy lol!

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad tashi na flliqe fare Crying or Very sad Crying or Very sad pse si partizan te dukem un ty eeeeeeee pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Sep 27 2008, 11:32

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
<<DaDdYs>> shkruajti:
ehe asnje ste ndihmo ktu Sad Sad Sad

do ndihma me te puth ty mer Shocked Shocked na more se te puth una ty muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh mu ke balli qe ta kesh si Like a Star @ heaven si partizan Very Happy lol!

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad tashi na flliqe fare Crying or Very sad Crying or Very sad pse si partizan te dukem un ty eeeeeeee pale
hahahaahhaahhahaahhaahahahahah o sa kam qesh o surrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Sep 27 2008, 13:08

hahahaahhaahhahaahhaahahahahah o sa kam qesh o surrat

PO PO NORMAL QESH TI QESH
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad PO MU PARTIZAN ME BERE WEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: puthja e pare   Sat Sep 27 2008, 18:42

<<DaDdYs>> shkruajti:
hahahaahhaahhahaahhaahahahahah o sa kam qesh o surrat

PO PO NORMAL QESH TI QESH
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad PO MU PARTIZAN ME BERE WEEEEEEEEEEEEEEEEE

hahahahahahahahahahahahahaah o zot me kete ahahahahahahah pale te te kisha bere ballist kushedi si plaste kallashi sot ahhaahahahahah
hajd se te puth une mos u merzit muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: puthja e pare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
puthja e pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: