-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CA ESHT DASHURIA ?????

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 05:42

DASHURIN NUK KE SE SI E THU ME LLAFE DUHET TA NDJESH NUK KA LLAFE PR DASHURIN DASHURIA ESHT NJE GJE QE NUK KREHASOET ME AS NJE GJE NE BOT DASHURIA TE JEP NJE NDJENJA TE MIRA PO DASHURA KA EDHE GJERA TE KQIA I love you scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 09:53

DASHURIA ESHTE NDJENJE QE BURON NGA ZEMRA Embarassed lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 10:58

dashuria eshteeeeeee scratch eshteeeeeeee scratch eshteeeee scratch prit te mendohem ihere Very Happy ah po eshte gjeja me e mire qe mund ti ndodhi nje njeriu eshte parajse per ate qe e ndjen dhe qe e ka aman eshte ferri vete per ate qe se ka qe se ndjen, eshte e embel aman dhe vuajte dashuri pa lot e pa gabime sbesoj se ekziston ne bote,
( dashuria nuk i njeh gabimet ndersa miqesia i dashuron ato) uuuuuuuuuu ka shume fjale qe mund ta pershkruash behet nje roman se perderisa nuk ekziston nje fjale permbledhese thua te gjitha sinonimet dhe ben nje roman Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 11:03

aventur them un se nuk kom provu noj lloj tejter se nuk me terheq Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 11:21

ammi per zotin aventur eshte por aventure eshte ter jeta kur ta provosh dashurine gjeja pare qe do besh eshte vrap ne forum edhe thuje mire Very Happy se spo ja gjejme dot fillin Very Happy ishalla po na jep ndonje mendim ndonje nga keta trimat e forumit Razz Razz se spo ndihen hic jane tremb me duket Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 11:28

me vjen keq sis po kur te proveoj dashurin e verte nuk ma do mendja qe do ishte efikase si ide ta publikoja ketu ne forum

p.s. e paskeni keq kuptu shakn time me dadin lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 11:33

ok sis pa problem po ideja qendron qe ta dime dhe ne mi ca eshte dashuria se shume thone po asnje sna tregon tamam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 11:45

po ishe kopetente mi sis un u mrekullave se ca the nuk kisha nigju noj her fraz aq te bukur per dashurin biles me ndolle qe te bie edhe un mern me ty kur pash ate qe kishe shkrur

p.s. nqs esht ne doren time qe ti te mesosh se ca esht dashuria dmth qe te provoj un i her po te paralajmeroj qe nuk ke per ta mesuar kurr motrsh Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 12:21

ammi sis pse mi goc ca ka ketu qe thua ashtu ti he Sad te gjithe ashtu kemi thene ne fillim aman kure provo ihere ate dashurine e shef mire pastaj Very Happy ehuuuuuu kushedi sa here thuhet une jo me cne skam per te rene brenda noihere aman ta dish keta qe kane thene keshtu kane rene me keq nga te gjithe ne gracken e dashurise ne sbeson mua pyet te tjeret sis ne rregull edhe mos mi var me turinckat ashtu se ska lezet je dhe goxha goc aty Very Happy rrezik te te propozoj une po mos isha e fejume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 13:25

jom e vogel moj nuk kam pas rast te gjej dike ca te bej un

p.s. nuk ka gale nuk jam xheloze pres propozime geek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 13:41

a po keshtu ka lezet jam dakord s ena bere merak mi goc Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 15:02

dashuria eshte si era .................. e ndjen por se sheh lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 15:09

uaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pergjigja me me vlere qe kam lexuar ndonjehere me pelqeu kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 15:26

**_THE GODFATHER_** shkruajti:
dashuria eshte si era .................. e ndjen por se sheh lol!


komplimente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 17:16

thx allps: jom i keq fare per kto gjona hihiihhiihihihih me keq si sander mafishja Very Happy afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 17:20

**_THE GODFATHER_** shkruajti:
thx allps: jom i keq fare per kto gjona hihiihhiihihihih me keq si sander mafishja Very Happy afro
apapapa pa me thuj te lutem sa or ndejte te google deri sa e gjeta kte shpreje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 18:00

jo me ke yahooo Very Happy pffffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 18:25

dashuria te vjen papritur dhe te verbon ne cdo aspekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 18:27

dadys o xhike prandaj jam me xhama une s eme ka verbu dashnia heeeeee se disha ja e mesova se ngela doktoreve te syve hihihihhi Very Happy Very Happy lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 18:30

blero shkruajti:
dadys o xhike prandaj jam me xhama une s eme ka verbu dashnia heeeeee se disha ja e mesova se ngela doktoreve te syve hihihihhi Very Happy Very Happy lol!

o shpirti vogel lexoje mire te thash nga te gjitha aspektet jo vetem tek syt se ty syt ti ka mare........tkan dal venit nga tjeter gje hahahahhahaha pucccccccccccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 18:31

<<DaDdYs>> shkruajti:
blero shkruajti:
dadys o xhike prandaj jam me xhama une s eme ka verbu dashnia heeeeee se disha ja e mesova se ngela doktoreve te syve hihihihhi Very Happy Very Happy lol!

o shpirti vogel lexoje mire te thash nga te gjitha aspektet jo vetem tek syt se ty syt ti ka mare........tkan dal venit nga tjeter gje hahahahhahaha pucccccccccccc

po na cmende me keto aspektet e tua jarebi ti xhike po filozof ngele mer jahu ca bon Very Happy mire syte na kane dale po po na del dhe mendja prej teje mer Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:13

ca te thash mer oooo esht e zen kjo mos i thuj shpirt shpirtit tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:16

PO UN TI BI SYT NE VEND RI XHIKE EDHE MENDJEN TA SHENDOSH JO TA HEQ PO SI SME KUPTOVE IHER MER TA MORT DREQI PEN E KARRIZT TY JAREBI SHKOFSH PARA MEJE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:17

albaner_mit_stolz shkruajti:
ca te thash mer oooo esht e zen kjo mos i thuj shpirt shpirtit tim


NUK JA THAHS NGA DASHURIA MER OOOOOOOO PO NGA INATI SE NUK KUPTO PASTAJ PYETE MER CA MKA MU OOOOOOOOOO MENDJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:20

ueeeeeeeeeee ca keni reeee se ngelet tu u zene o xhike o te rafte nje gru e mire ty jarebi se me cmende po si flet ti ku te marr vesh une re surrat apo sjam dhe pangrene sme bi mendja per gje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:21

blero shkruajti:
ueeeeeeeeeee ca keni reeee se ngelet tu u zene o xhike o te rafte nje gru e mire ty jarebi se me cmende po si flet ti ku te marr vesh une re surrat apo sjam dhe pangrene sme bi mendja per gje tjeter

SI AMVIS I MIRE QE JAM TE JAP NJE KESHILLE HAJDE MI ME HA MUA SE JOM I MIRE RI DREQ SE MKE URU I GRU TE MIRE,ISHALLA NANJI SI TY MO OSE TY ISHALLAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:22

<<DaDdYs>> shkruajti:
albaner_mit_stolz shkruajti:
ca te thash mer oooo esht e zen kjo mos i thuj shpirt shpirtit tim


NUK JA THAHS NGA DASHURIA MER OOOOOOOO PO NGA INATI SE NUK KUPTO PASTAJ PYETE MER CA MKA MU OOOOOOOOOO MENDJE
haha ik mer kokoxhambo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:23

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed na bere me turp mer flm Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:23

blero shkruajti:
ueeeeeeeeeee ca keni reeee se ngelet tu u zene o xhike o te rafte nje gru e mire ty jarebi se me cmende po si flet ti ku te marr vesh une re surrat apo sjam dhe pangrene sme bi mendja per gje tjeter
ti moj hajdare mos ma sha shokun hahah..........blero shpirt puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:26

ku te vi emr ku ma mban mu Very Happy:D hajde thote ky affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:29

hec mi ktu te mu se kam nje muhabet seriozisht me ginjeshtra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:34

albaner_mit_stolz shkruajti:
hec mi ktu te mu se kam nje muhabet seriozisht me ginjeshtra

BOLL MER TI KUJT I THUA HAJDE KTU OOOO CA KUJTO TI SE ESHTE MALL PA TE ZOT AJO EEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:36

po ti mer LEVEN pse flet malli jot esht aaaaaaaaaa ?????????? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:37

weeeeeeeeee kshu eshte kur hyn nje femer kam me fut ca te reja qe te bini rehat ju ene une se me lodhet tu shkrujt Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:44

hahah un spo mar me vesh se ca behet lal haha vetem po shkruj kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 19:53

blero shkruajti:
weeeeeeeeee kshu eshte kur hyn nje femer kam me fut ca te reja qe te bini rehat ju ene une se me lodhet tu shkrujt Very Happy

PO IK MI CA PO NA BO PRESION TI KSHU??HAJDE ME JEP MSN SHPEJT ENE EC ET SHPLODH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Alb_Dex
BOSS
BOSS
Alb_Dex

Numri i postimeve : 29
Age : 78
Location : Gjermani ( vlor )
Registration date : 14/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jul 18 2008, 20:00

po pse kshu ju bo presion femrave ti mer poc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Thu Aug 07 2008, 04:37

dashuria? nje lendin me bar, ku kullosin dy gomar Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Sun Aug 31 2008, 11:10

it's me shkruajti:
dashuria? nje lendin me bar, ku kullosin dy gomar Laughing

Shocked po ti mi gaxhije sgjete krahasim tjeter per te bere Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Mon Sep 29 2008, 03:47

it's me shkruajti:
dashuria? nje lendin me bar, ku kullosin dy gomar Laughing

bravoooooo rrusho!!jo po kam then shiko cben robi me shkolel me dy fjale e mbylli hahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Mon Sep 29 2008, 11:06

ASNJERI NUK DINI TE PERGJIGJENI DASHURIA ESHT GJEJA ME E BUKUR QE MUND TI NDODH NJERIUT Sad*):
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Wed Oct 01 2008, 11:03

dashuria eshte ferri dhe parajsa
pa nejren nuk ekziston tjetra lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Dark_Angel
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
Dark_Angel

Numri i postimeve : 20
Age : 29
Location : Istambul
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Tue Jan 13 2009, 00:47

ahhhhhhhh te gjıthe dua ta dıjne ceshte dashurıapo dashurıa nuk shprehet me fjale dhe skam sı ta them ktuprsh nga genı tr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Fri Jan 16 2009, 12:54

edhe ti thate na i le ore Very Happy :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Sat Jan 17 2009, 02:19

eshte ndjenje e pa kontrolluar e momentit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Thu Jan 29 2009, 11:28

eshte nje corbe qe nuk haet as me vaj e as me uthull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Wed Feb 11 2009, 18:36

Dark_Angel shkruajti:
ahhhhhhhh te gjıthe dua ta dıjne ceshte dashurıapo dashurıa nuk shprehet me fjale dhe skam sı ta them ktuprsh nga genı tr


AHAHHAHAH GENOOOOOOOOOO VDEKSH ISHALLAAAAA............FUTU DIREKT NE VEPRIM O SORREEEEE....HAHAHAHHAHAHAHHA.LOL :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Wed Feb 11 2009, 18:37

LLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOVVVVVVVVVVVVEEEEEEEEEEE IS A PIECE OF SHIT..... :0123: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Wed Feb 11 2009, 18:38

WEEEEE SA ROMANTIC SHQIPTARET MER.....TE GJITH TE DASHURU.......E SGJEJN FJAL TE PERSHKRUAJN DASHURINE...... :0123: :0123: SIDOMOS CUOZZA_NUEVA :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ermir

ermir

Numri i postimeve : 14
Age : 41
Registration date : 10/01/2009

MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   Thu Feb 12 2009, 14:46

nje kembe e zbathur e zhytur ne reren e nxehte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CA ESHT DASHURIA ?????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CA ESHT DASHURIA ?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: