-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si E kaloni kohen?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Si E kaloni kohen?   Sun Jul 13 2008, 16:37

Tregoni si e kaloni kohen gjate gjith dites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Mon Jul 14 2008, 22:30

ti albanian si mos thush noj gjo per vete lale

nejse un momentalisht sic ju kam then jam perjashtuar nga shkolla dhe babi me ka denuar Sad Sad Sad Sad

kjo do te thot qe jam pjesen me te padhe te kohes ne shpi

duke filluar nga e hena deri te pemten esht e njejta rutin zgjohem von hap LP per me pa ca bohet me e-mail
pastaj nderkoh qe jam ne banj dhe po mbushet vaska i fus nje chat me cunat e gocat e chatit

haj prap buk zbers posht te bari me pi noj gjo kur e di qe babi nuk do vi ne shpi ne drek

pastaj prap ne shpi ka raste qe edhe pikturoj pastaj ne chat pastaj ne palester pastaj ha buk pastaj prap ne chat Razz
pastaj televizor
pastaj lexoj deri sa te me lodhen tmerrsisht syt se ndryshe nuk me ze gjumi Sad Sad Sad

p.s. ne cdo nga keto momentet kam muziken qe me shoqeron

te premte te shtun ndyshon pak ai rutina pasi zber posht ne clab-et e bonni qe mund te them me plot gojen qe electronic music me i papam ketu e kom nigju

pastaj e djela vetem gjummmmmmmmmmmmmmmmm Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

jet paraziti me pak fjal po edhe per pak kohe se tani filloj fakultetin dhe kam vendosur qe ti dedikohem tamom 8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Jul 19 2008, 12:14

shkolle pune pune pune shkolle pune pune pune ndonjehere shtepi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Jul 19 2008, 12:30

UNE KOHEN E KALOJ ME PUNE GJITHMONE afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Jul 19 2008, 12:32

Eltoni shkruajti:
UNE KOHEN E KALOJ ME PUNE GJITHMONE afro

rren Very Happy e kalon edhe tu pi kafe tu gjujt bjondina tu pa mini ene tu gjujt ne grusht nonji varet nga nevrat:D Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sun Jul 20 2008, 09:59

blero haha jo mi sjom ashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sun Jul 20 2008, 12:27

Eltoni shkruajti:
blero haha jo mi sjom ashtu

mu me thu ti ri ahahahah te njof ri dreq te njof hahaha vete e ke fajin pse me ke dal perpara Very Happy:DD:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Fri Aug 01 2008, 00:52

SHUMICEN E KOHES NE NET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Fri Aug 01 2008, 01:52

varet tani. kur jam ne shkolle, qe ne mengjes per kafe sa me del gjumi, me amoren Embarassed Embarassed pastaj ne shkolle deri nga ora . pastaj me vrap ne shtepi nje dush, nja drek dhe dal ne mbasdite.


ne kete periudhe vallahi sa fle o zot, pastaj plazh, ne vlore ose durres, pastaj kafe me shoqerin, pastaj ne fundjave ne ndonje pub cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Aug 02 2008, 17:24

IT'S ME TI BEN JET YLLO..HMMM HALALL SE PER TY PASKA QEN JETA,SE MOS NA FTOSH NE PUB NAI NAT APO JO SE BEN KTE GABIM TI!!HAHA PUC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sun Aug 03 2008, 15:49

sa zgjohem direkt ne pune 2 turne ne 9 shkoj ne shpi nje dush pak buke ose sha fare dhe gjume diten tjeter zjohem ne 6 dhe perseri pune kaq ka dita ime kur jam ne shkolle po illoj vetem se behet nje turn pune , deri ne 4 mesim me pas pune deri ne 9 dhe rutine me nje fjale lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Thu Aug 07 2008, 04:22

duke u marr me thashetheme,me dallavere me sherre me pije dhe me lufte Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Thu Aug 07 2008, 15:58

Suspect une e kaloj kohen me shkelma se siken hic Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Aug 09 2008, 02:25

e shtyme, kohen me nje fjale, se ka fillu eshte bo dembele, nuk shtyhet vete, une i jap ndonje dore.

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Aug 09 2008, 14:02

JA RRUGVE SA ANDEJ KTEJ DHE SI PERFUNDIM VI KTU E ZOHEM ME KTO CORET{VAJZAT} E FORUMIT SE MKAN MYT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Aug 13 2008, 02:57

duke u marr me thashetheme , lam nom Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Aug 13 2008, 13:21

DUKE GJUJT NEPER BREG DETIT Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Aug 13 2008, 16:43

duke kerku njerin ne polici Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Aug 13 2008, 18:41

vampirja shkruajti:
duke kerku njerin ne polici Sad Sad

Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Fri Aug 15 2008, 03:31

duke bere me sy cunave ne plazh bounce bounce bounce bounce

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Fri Aug 15 2008, 05:38

it's me shkruajti:
duke bere me sy cunave ne plazh bounce bounce bounce bounce

HEJ ZOT SI E KERKO DAJAKUN TI SI JEVGU CAPEN E BUKES,E DI TI QE BOHEN XHELOZA KTU APO JO?? Shocked Shocked UN NEPER XHIROT KU KA LEVIZJE ME SHUM ATJE E KALOJ bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sun Aug 17 2008, 10:12

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
duke kerku njerin ne polici Sad Sad

Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid affraid affraid


ca ke me qe mi ke ap syte si fantomaci scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Aug 20 2008, 03:24

DUKE PA DADDYN NGA XHIRUA DUKE NGACMU FEMRA, Laughing Laughing KAM PER TA THY NE MES UNE KETE, ME ROP KOMSHIKE, DHE TRADHETON DHE TREGON, KOMLPET KA PI Suspect

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Thu Aug 21 2008, 18:48

it's me shkruajti:
DUKE PA DADDYN NGA XHIRUA DUKE NGACMU FEMRA, Laughing Laughing KAM PER TA THY NE MES UNE KETE, ME ROP KOMSHIKE, DHE TRADHETON DHE TREGON, KOMLPET KA PI Suspect

KOHA IME IKEN DUKE RUJT IT'S ME LEJE CA THOT KJO QE E TRADHETOJ UN PFFF GENJEN SE E BEN VET DHE DO ME E MBULU MA HEDH FAJIN MUA,STE BESON NJERI JOOOOO DO TA KPUS KOKEN HAHHAH ZEMRAAAAAAAAAA IMEEEEEEEE rendeer rendeer HAHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Aug 23 2008, 00:21

shife mer si mashtron scratch scratch e do nje dru ti e di Laughing po ajo vajza me mini te bardhe qe te dha nr e tel , apo nuk quhet ajo? Very Happy
rri mos te nxjerr te fshehtat une, e pagove pastaj Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Aug 23 2008, 02:30

it's me shkruajti:
shife mer si mashtron scratch scratch e do nje dru ti e di Laughing po ajo vajza me mini te bardhe qe te dha nr e tel , apo nuk quhet ajo? Very Happy
rri mos te nxjerr te fshehtat une, e pagove pastaj Laughing

HAHAHHAH UN MASHTROJ EEEE??NCNCNCN SI SU TREGOVE NEJ HER E SINQERTE AMAN?!!ATE VEJZEN ATE DIT E MESOVE TI SE DOJE ME PA REAGIMIN TIM Razz Razz Razz HAHHHAHAH EDHE BOLL SE NA I NXORRE TE GJITHA SE I TREGOJ DHE UN TE TUAT rendeer rendeer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sun Aug 24 2008, 06:19

tregoj mer, une jam vajze e mire lol! lol! nuk beje gjona keshtu, me nr tel. Twisted Evil Twisted Evil

ata cunat qe ngacmoje ne plazh, beje 1cike mer kot, per te te bere ty xheloz Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Mon Aug 25 2008, 19:07

it's me shkruajti:
tregoj mer, une jam vajze e mire lol! lol! nuk beje gjona keshtu, me nr tel. Twisted Evil Twisted Evil

ata cunat qe ngacmoje ne plazh, beje 1cike mer kot, per te te bere ty xheloz Laughing


po pra po e di sa vajze e mire je!!se ato zilet me anonim kush mi ben mu eeeeee .pastaj ti e di qe semundja ime e pasherueshme eshte xheloziaaaaaaaa hahhahhah sidomos x ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Aug 27 2008, 17:39

edhe mu se di kush me con zile me anonim Shocked Shocked une e kaloj kohen duke pa tomi xherrin ne 12 nates Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Aug 27 2008, 22:09

<<DaDdYs>> shkruajti:
it's me shkruajti:
tregoj mer, une jam vajze e mire lol! lol! nuk beje gjona keshtu, me nr tel. Twisted Evil Twisted Evil

ata cunat qe ngacmoje ne plazh, beje 1cike mer kot, per te te bere ty xheloz Laughing


po pra po e di sa vajze e mire je!!se ato zilet me anonim kush mi ben mu eeeeee .pastaj ti e di qe semundja ime e pasherueshme eshte xheloziaaaaaaaa hahhahhah sidomos x ty


me anonim te provokoj, se vdes te te zgjoj nga gjumi Very Happy
ne fakt dhe mua se kush me bene zile me anonim, mos je ti mer poc? Laughing Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Aug 27 2008, 23:46

me anonim te provokoj, se vdes te te zgjoj nga gjumi Very Happy
ne fakt dhe mua se kush me bene zile me anonim, mos je ti mer poc? Laughing Laughing


HAHAHH POR PO BERE ZILE ME ANONIM PRITE SE DO MARESH HAHAHHA DHE UN NGA GJUMI KAM QEF TE ZGJOJ QE TE DALESH NATEN NE TAKIM Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Aug 27 2008, 23:57

ky eshte provokim i hapur, do sherr me duket Laughing Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Thu Aug 28 2008, 18:56

it's me shkruajti:
ky eshte provokim i hapur, do sherr me duket Laughing Laughing

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
JOOOOOOOOOOOOO TE LUTEMMMMMMMMMMMMMM ME FAL SE SE THEM ME Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Aug 30 2008, 12:33

Shocked Shocked Shocked Shocked perfundimisht keta jane bo tap Shocked weeeeeeeeeeee
1 dite mungoj une dhe i nxorren te gjitha pislliqet Laughing te pakten ruani ndonje mer sju mban gje barku Very Happy hahahahah
ja te them dhe une nje per dadys meqe u hap tema:D dadys del xhiro ene ka gjujt njenen uuuuuuuu si ishte e e gjujt une jo ai qe ishte cun marshalla ishte ajo femna vetem qe e la me gish ne goje je i vogel i tha Very Happy Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Aug 30 2008, 12:34

une e kaloj kohen time te lire duke bere thashetheme me keta pijanecat ketu Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Aug 30 2008, 14:31

vampirja shkruajti:
Shocked Shocked Shocked Shocked perfundimisht keta jane bo tap Shocked weeeeeeeeeeee
1 dite mungoj une dhe i nxorren te gjitha pislliqet Laughing te pakten ruani ndonje mer sju mban gje barku Very Happy hahahahah
ja te them dhe une nje per dadys meqe u hap tema:D dadys del xhiro ene ka gjujt njenen uuuuuuuu si ishte e e gjujt une jo ai qe ishte cun marshalla ishte ajo femna vetem qe e la me gish ne goje je i vogel i tha Very Happy Razz Razz


NUK PO ZIHEMI JO HAHAHHA KJO IT'S ME ESHTE SI PUNA QENIT SA MBAN QENI BREK AQ LLAF MBAN DHE KJO HAHAHAHAAHH

HAHAHAHAHAH OOOO BLERO CA ISHTE KJO MI???SA GENJEN MI SE FEMNAT SHKULIN FLOKET PER MU O DREQ HAHAHAH SA MKE BO ME QESH ME KTE,DOJA TE THOJA DICKA PO SMUNDEM KTU SE KAM TULP
Razz Razz Razz KU E PA AJO QE ISHA I VOGEL UN EEEE ?PO TE TJERET DUAN TE BEHEN SI UN E SBEHEN DOT PO LEJE SE SPO FLAS ME Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sun Aug 31 2008, 10:39

ik ri se i vogel je pse sdo ta pranosh apo ste vjen mire heeeeeeeeeeeeeeee te dhimbt icik ri tullumbac he hhihihihihihi i vogel je do sdo ti cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sun Aug 31 2008, 12:00

vampirja shkruajti:
ik ri se i vogel je pse sdo ta pranosh apo ste vjen mire heeeeeeeeeeeeeeee te dhimbt icik ri tullumbac he hhihihihihihi i vogel je do sdo ti cheers cheers

ORI A DO SILLESH MIRE TI PO TE KAM ME SHKELMA UN SE ME NXIVE FARE DUKE ME THEN I VOGEL Sad Sad Sad CA KE RI ME MU CA TKAM BO Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Tue Sep 09 2008, 16:04

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
ik ri se i vogel je pse sdo ta pranosh apo ste vjen mire heeeeeeeeeeeeeeee te dhimbt icik ri tullumbac he hhihihihihihi i vogel je do sdo ti cheers cheers

ORI A DO SILLESH MIRE TI PO TE KAM ME SHKELMA UN SE ME NXIVE FARE DUKE ME THEN I VOGEL Sad Sad Sad CA KE RI ME MU CA TKAM BO Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

skam faj une me mua i vogel me dukesh pastaj ca te bej une qe ti me nget shume mua Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Sep 10 2008, 16:33

skam faj une me mua i vogel me dukesh pastaj ca te bej une qe ti me nget shume mua Embarassed

PO PSE FLET ME ILUZIONE TE KOTA SE TI SME KE PAR ASNJEHER PFFFFFFFFF,NUK TE NGAS ME JO DO I ELEMINOJ FJALET DO FILLOJ TE NGAS ME GJERA TE TJERA Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Sep 10 2008, 18:22

<<DaDdYs>> shkruajti:
skam faj une me mua i vogel me dukesh pastaj ca te bej une qe ti me nget shume mua Embarassed

PO PSE FLET ME ILUZIONE TE KOTA SE TI SME KE PAR ASNJEHER PFFFFFFFFF,NUK TE NGAS ME JO DO I ELEMINOJ FJALET DO FILLOJ TE NGAS ME GJERA TE TJERA Razz Razz

Shocked Shocked mos me thuaj qe ke ndermend te perdoresh mjete te forta Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Wed Sep 10 2008, 21:09

mos me thuaj qe ke ndermend te perdoresh mjete te forta Shocked Shocked

HAHAHAHAH JO MI JO MOS U TREMB SE JAN MJETE TE BUTA QE KE QEF TI SHOFESH JO TI PROVOSH HAHAHAHHAHAHAHAHAH bouncebounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Thu Sep 11 2008, 14:42

<<DaDdYs>> shkruajti:
mos me thuaj qe ke ndermend te perdoresh mjete te forta Shocked Shocked

HAHAHAHAH JO MI JO MOS U TREMB SE JAN MJETE TE BUTA QE KE QEF TI SHOFESH JO TI PROVOSH HAHAHAHHAHAHAHAHAH bouncebounce bounce

Shocked me gjeni nje doktor se o eshte ftof ky o une Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Thu Sep 11 2008, 19:34

me gjeni nje doktor se o eshte ftof ky o une Shocked

hahahahahha a vdeksha un per ty mooooooooooooo hahahah ne jemi top mi se sjena ftof jo hahahhahaha uuuu si i ka hap syt hahahah mwahhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Fri Sep 12 2008, 15:16

xhike shettttttttttttttt te them nje gje po mos i trego nejriu Very Happy nuk u lodha me i hap syte ashtu jo Very Happy hoqa xhamat dhe u hapen vete ato Very Happy lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Sep 13 2008, 18:16

vampirja shkruajti:
xhike shettttttttttttttt te them nje gje po mos i trego nejriu Very Happy nuk u lodha me i hap syte ashtu jo Very Happy hoqa xhamat dhe u hapen vete ato Very Happy lol! lol!

PSE STHUA TI LARG QOFT ME TE PARE PA XHAMA TY Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sun Sep 14 2008, 12:48

ska gje po he dhe po me pe pa xhama maratone vrapi do fitosh Very Happy

une ate pak kohe qe me ngelet kam filluar ta shfrytezoj me familjen, jam larguar shume kohet e fundit, dhe pak nga pak sikur po humbas vendin ne familje Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Thu Sep 18 2008, 16:16

ME SHOKUN ME TE MIRE QE ESHTE KOMPJUTERI Laughing Laughing PASTAJ KAFENEVE,XHIROVE UFFFFFF LODHEMI NGA PAK EEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sat Sep 20 2008, 10:51

pjesen me te madhe te kohes e kaloj ne pune, kur fillon shkolla e kaloj shkolle pune dhe fare pak kohe me ngelet per zbavitje ka raste dhe fare Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   Sun Sep 21 2008, 00:57

NE MSN ME NJEREN Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si E kaloni kohen?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si E kaloni kohen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Koha e lire dhe shoqeria-
Kėrce tek: