-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 GEZUAR NGA TONI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: GEZUAR NGA TONI   Thu Dec 31 2009, 21:43

JU UROJ TE GJITHEVE FAT MBARESI NE JETE DHE GEZUAR 2010,FATI JU NDIMOFTE KUDO JENI..

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR NGA TONI   Sun Jan 03 2010, 00:41

GEZUAR DHE NGA UNE.........VITE ME TE MIRA TE VIN PER JU DHE FAMILJET TUAJA..........**GEZUAR 2010**
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR NGA TONI   Sun Jan 03 2010, 20:57

nje gezuar shume te madhe per te gjithe, qoft nje vit i mbare, plot arritje

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: GEZUAR NGA TONI   Sun Jan 03 2010, 23:25
GEZUAR TE GJITHEVE PER SHUM VJET, UROJ TE JET KY NJE VIT SA ME I MBAR PER JU DHE FAMILJET TUAJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xheni
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR NGA TONI   Mon Jan 04 2010, 14:37

gezuar dhe nga une gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
super_vip
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR NGA TONI   Mon Jan 04 2010, 14:56

gezuar per shume vite mbaresi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALMA
i/e RI
i/e RI
avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 31
Registration date : 06/01/2010

MesazhTitulli: Re: GEZUAR NGA TONI   Wed Jan 06 2010, 16:37

GEZUAR TONI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR NGA TONI   Thu Jan 07 2010, 03:03

vellaj ta gzoni,e mos na harroni clown ky ka qene viti me me stres qe kam kalu,ishalla me mire per te gjithe ju (ZOTI JU NDIMOFTE) cheers

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: GEZUAR NGA TONI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GEZUAR NGA TONI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Teme e Lire-
Kėrce tek: