-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Sat Sep 12 2009, 01:41

...KETE forum do ta gjeni tani dhe ne www.parajsajone.com shpresoj tju pelqei ....(NO FREE)

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
POETI
Operator ChATi
Operator ChATi
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Sat Sep 12 2009, 23:55

O POCO UNE E DI RE SESHTE NEVOJA ME MA THENE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Sun Sep 13 2009, 02:50

Per momentin vura nje chat, po mendoj nje lidhje ndryshe ..

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Tue Sep 15 2009, 00:42

hahahaha tono je i modh hahahaha si i the no free eeeeeee hahahahahahah........po do e bejme lajmerimin ne faqe ne portal re ca thua ti :878: :878:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TIRONCJA
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 30
Location : Ne mendjen e atij qe me ka
Humor : pak
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Sat Sep 19 2009, 15:18

po mir esht mjafton te hapet nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Wed Sep 23 2009, 16:28

Urime Forumit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Wed Sep 23 2009, 17:18

rrofsh dori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Wed Sep 23 2009, 17:40

Te Lutem Plako ...sa me shume modifikime dhe teknoligji e larte Forumit aq me mire per ne Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Thu Sep 24 2009, 16:45

normale......dhe apsolutisht qe do ecim akoma me shum po avash avash :gezume:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Thu Sep 24 2009, 21:54

Sigurisht qe avash e avash re Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
OLTUSHJA
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 28
Location : NE HENE
Humor : PAK NEVRIKE
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Fri Sep 25 2009, 01:45

Mire duket :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xheni
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Fri Sep 25 2009, 01:48

great joob
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   Fri Sep 25 2009, 17:29

bashk me vajzat dhe djemt e forumit ehte ber grat job xheno :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KY FORUM TANI KALON NE FAQE ME .COM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Regullat e forumit(*_*) :: Anetaret-
Kėrce tek: