-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfar eshte Virgjiriteti !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Cfar eshte Virgjiriteti !!   Sun Apr 19 2009, 22:27

Ēdo organ qė nuk shfrytzohet
Atrofohet ngushtohet dhe plogshtohet
Ishin kėto fjalė qė i dėgjoja nė klasė
I nėrvozuar dhe i shqetsuar pa masė

Kjo ishte njė e vėrtet natyrore
E bazuar nė fakte shkencore
A vlen kjo edhe pėr organet seksuale
E pyta profesorin me t'madhe

Ai mė shikoi pa respekt
Dhe me tha: gjeje nė internet.
U ktheva nė shtėpi dhe mendoja shtruar
Pėr organin tim mė tė rrezikuar

Mė mbeti si i vetmi ngushllim
Qė ta fusja mė shpesh nė pėrdorim
Por problemi qėndronte te femra ime
Qė ishte tepėr konservative

Qė sa herė veproja nė dy drejtime
Ma kujtonte se ishte virgjire
Kėtė fjalė e kishte nė gojė
Dhe shpesh e thoshte edhe pa nevojė

Ta tradhtoja nuk kisha zemėr
Se e doja dhe e kisha femėr
Por njė natė romantike dimri
U nxeva dhe mu shterru durimi

I thashė: ta pshurresha virgjiritetin
Qė kurrė s'ma boni hyzmetin
Qė po m'duket kshu si ja ke nisė
Done me ngel si statuja e lirisė

Faji i jot po me trroket sikleti
S'po mundem me ardhe ne vetE
Tu bėrtitė oshtė Virgjiriteti.
Nuk je e vetmja shqiptare
Qė e merr pėr mburrje personale....
:0123: :0123:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar eshte Virgjiriteti !!   Mon Apr 20 2009, 01:17

hahahah tono vdekshhhhhh ga e gjete mer amon hahahah :7777: :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar eshte Virgjiriteti !!   Sun May 03 2009, 14:41

:0123: :0123: :0123: :0123: :0123: :zz: :zz: :zz: :zz:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar eshte Virgjiriteti !!   Sun Jul 19 2009, 19:25

po ti eklipso po qan apo po qesh?gagagagag
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar eshte Virgjiriteti !!   Sun Sep 27 2009, 02:01

:ban: : [#fight_anim]

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar eshte Virgjiriteti !!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar eshte Virgjiriteti !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri & Pasion-
Kėrce tek: