-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TONI EDHE 10000

Shko poshtė 
AutoriMesazh
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: TONI EDHE 10000   Mon Apr 13 2009, 02:39

TONI U BEFSH 100000 VJEC YLLO, KALOFSH BUKUR BUKUR DITEN E SOTME, TE KAM SH XHAN, DHE SHUME VITE TE LUMTURA :0124: :0124: :0124: :0124: :0124:


Si vala e detit te ardht dashuria
si pellumb i bardh te qoft lumturia
Me gezime e hare e kalofsh kete fest
Urime ditelindje i befsh 127 vjeē!!!

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: TONI EDHE 10000   Mon Apr 13 2009, 12:05

ITS FLM YLLO :0124: :0124: :0124: :0124: :0124: EDHE UNE TE KAM SHUME XHAN, FLM PER TORTEN QENKA E MREKULLUESHME :1986: :1986: :grazie:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: TONI EDHE 10000   Mon Apr 13 2009, 19:25

te uroi  edhe  100 vite  te  tjera  edhe  te  uroi  me  gjith  zemer  qe  te  realizohen


te  gjith  deshirat  e  jetes  tende nga  personi  qe  te  ka  shum  xhan  edhe  te  kam zemer  puc  klea      

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: TONI EDHE 10000   Mon Apr 13 2009, 22:28

TONO MU ME FALET PER VONES KTU EE SE SOT GJITH DITEN BASHK KEMI QEN DUKE FESTU HAHAHAHA JA PO TA BOJ NE KTU SE THON KTA CA SHOQNIE QENKAN HAHAHA

**********GEZUAR 127 -VJETORIN VLLA********

*****LUMTURIA E HARE PAC GJITHMON*********

******GEZUAR---GEZUAR************
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: TONI EDHE 10000   Mon Apr 13 2009, 23:14

KLEA FLM SHUM JU KAM SHUM XHAN TE GJITHEVE QE ME RRESPEKTOJNE :0124: :0124:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: TONI EDHE 10000   Mon Apr 13 2009, 23:15

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
TONO MU ME FALET PER VONES KTU EE SE SOT GJITH DITEN BASHK KEMI QEN DUKE FESTU HAHAHAHA JA PO TA BOJ NE KTU SE THON KTA CA SHOQNIE QENKAN HAHAHA

**********GEZUAR 127 -VJETORIN VLLA********

*****LUMTURIA E HARE PAC GJITHMON*********

******GEZUAR---GEZUAR************

PO VLLA HAHAHA TAPE SOT NORMAL PO SNA ERDHEN DISA MIQ NGA VLORA MEZI I PRISNIM :0112: :0124: :0124: RROFSH PER URIMIN :816: :816:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: TONI EDHE 10000   Tue Apr 14 2009, 01:28

po ore po kebi festu vete ju dhe ju hapet zora per ne nga vlora, ikni re poca ikni se jeni kernaca Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: TONI EDHE 10000   Thu Apr 16 2009, 11:58

ZOTI KRIJOJ UNIVERSIN POR NUK ISHTE I KENAQUR,KERKONTE DICKA GJENIALE DHE PREFEKTE.. DHE ATEHERE TE KRIJOJ TY.EDHE 100

PER DITLINDJEN TENDE DESHA TE DHUROJ DICKA TE VECANTE,TE KENDSHME,FANTASTIKE,POR NUK MU DUKE E PERSHTATSHME TE MBYLLESHA NE BRNDA NJE PAKPJE DHURATE.SHUM URIME :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: TONI EDHE 10000   Thu Apr 16 2009, 22:51

SHUME FLM SHUM PUTHJE NGA UNE BRESHERI APO TEK E TEK :hmm: :crazylove: :crazylove: 🇲🇲 🇲🇲 🇲🇲 🇲🇲

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TONI EDHE 10000   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TONI EDHE 10000
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Koha e lire dhe shoqeria-
Kėrce tek: