-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 DITA JUAJ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: DITA JUAJ?   Thu Mar 26 2009, 16:53

MUND TE PERSHKRUANI DITEN TUAJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: DITA JUAJ?   Thu Mar 26 2009, 17:25

SOT---- :think: :think: ------SHKOLL, PAS SHKOLLE....SHPI(HA BUK E RRI NE NET) -----PUNE---PAS PUNE,SHKOJM KE "PANARA"( NJI DINER RESTOURANT KU HA DARKEN ZAKONISHT)....ENE SHPI PRAP....MESOJ NDONJICIK E GJUMMMMM TOPPPPP... :878989:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DITA JUAJ?   Thu Mar 26 2009, 22:25

DITA IME COU NE 11 DIL PI I KAFE SHKO NE NET LE KA 5000 LEK NA MYTEN,GJUME DERI NE 6 MASDITES PRAPE NE NET DERI NE 12 TE NATES JETE PEPSI KANOCE HIVI Very Happy Very Happy confused

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: DITA JUAJ?   Fri Mar 27 2009, 01:28

gjume deri ne 11 internet mbazdite vrap ne darke per kafe e merzitshme pak shume Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: DITA JUAJ?   Fri Mar 27 2009, 03:43

shkolle,palester,kafe,net Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: DITA JUAJ?   Fri Mar 27 2009, 12:09

TANI FILLON JU A THEM NE DARKE SE SI DO JETE :444:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: DITA JUAJ?   Fri Mar 27 2009, 17:40

shkoll shpi net dil me shoceri pun shpie :666458: :666458: dhe kalon dita
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: DITA JUAJ?   Wed Sep 30 2009, 15:33

GJimnastike...,,,, Kafe ......Pak Aktivitet me shqoerine..prap mbas dite...Palester kafe prap dhe naten si dihet si te dali ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
baby-viola
Anetar
Anetar
baby-viola

Numri i postimeve : 21
Age : 26
Registration date : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: DITA JUAJ?   Wed Sep 30 2009, 16:03

shpi kafe pun shoceri te gjitha nga pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: DITA JUAJ?   Wed Sep 30 2009, 23:30

e lodhshme

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DITA JUAJ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DITA JUAJ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: