-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 3..DESHIRA...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: 3..DESHIRA...   Tue Mar 24 2009, 18:37

:545: TE JEN TE GJITH TE LUMTUR

TE KEN SHENDETIN


EDHE TE DEGJOJN GJITHMON ZEMREN :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Tue Mar 24 2009, 22:55

1.Te jene te lumtur
2 Mos te meren me njerez te keqinj
3.Do ta dua gjithmone ne zemer nese sqarohen alo :1986: :39698:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Tue Mar 24 2009, 23:26

TE KAM XHAN :0111:

TE KAM SHPIRT :0111:

TE KAM ZEMER :545:

DALIN NGA ZEMRA EDHE JO NGA SUMA :3333:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Tue Mar 24 2009, 23:34

1.Je gjithcka qe sduhet te merzis:545:
2.Aq sa te dua aq me do
3.dhe duhet te me njofesh qe skam gje per keq, sepse behem keq nganjehere :545:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Wed Mar 25 2009, 00:40

je jeta ime

je gjdo rrahje e zemres time

je nje gjo e veqant per mua :39698: :39698: :39698:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Wed Mar 25 2009, 17:20

1- ik mbushu

2-ik var veten

3-ik vdis :vdis: :vdis: :vdis:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Thu Mar 26 2009, 01:52

1-je me te vertet ti qe i thua kto fjale?
2- ke ren ne dashuri tono?
3-se besoj se je ti :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Thu Mar 26 2009, 16:44

TE DUA

TE ADHUROJ


JE JETA IME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Thu Jun 04 2009, 22:44

1-lodh
2-gjum
3-kafeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Sat Jun 13 2009, 17:46

buk, buk. pushim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Sat Jun 13 2009, 17:48

1-DU BROTHAT SE MKAN MUNGU
2-DU SIS TIME SE DHE AJO MKA MUNGU(EKLIPSI)
3-DU FORUMIN GJITHASHTU :0112: :0112: :0112: :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Fri Jul 17 2009, 13:03

UNE,TI DHE...ENDRRAT shkruajti:
1-DU BROTHAT SE MKAN MUNGU
2-DU SIS TIME SE DHE AJO MKA MUNGU(EKLIPSI)
3-DU FORUMIN GJITHASHTU :0112: :0112: :0112: :0112: :0112: :0112:
pervec ktyre du dhe nje buzaqeshje tip zgerdhimje. nje caj te ftohte, dhe noi me e rraf Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Sat Jul 18 2009, 01:41

DU BYREK SHPIE

DU ATE QE ME DO

DHE ATE QE SME DO AS UNE SE DU

:444456: :444456:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Mon Sep 28 2009, 01:19

te jem me ty
te jem larg nga ty
se di ca dreqi po them

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Wed Sep 30 2009, 16:00

1 Nje Jete te Lumtur me ate qe dua

2 nje Paqe ne Bote

3 nje Lumturi ne cdo frymore te tokes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   Thu Oct 01 2009, 23:25

te kesh jete
te kesh shendet
mos te kesh kurre dashuri, sic te desha une ty

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 3..DESHIRA...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
3..DESHIRA...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Thashetheme-
Kėrce tek: