-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria e heshtur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Dashuria e heshtur   Tue Mar 24 2009, 18:24

Keni dashuruar ndonjerhere pa e shprehur kete dashuri,si jeni ndier dhe cfare mendoni per kete ndjenje :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e heshtur   Tue Apr 07 2009, 20:09

kjo ndjenja ta shpif cike ne fakt :4269: ne fakt tani qe u kujtova ta shpif shume fare :545:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e heshtur   Tue Apr 07 2009, 22:58

Vallaj une ta them trroc nsy tgjitheve te du ne pike :0123:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e heshtur   Mon Apr 13 2009, 22:36

hahahahah o tono si e ke bo tashi si ai shoku jot,un du ty ec ik tashi hahahahahah cma ke kujtu hahahah me shkrive..............

po ka pas raste..........cik e dhimshme eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria e heshtur   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria e heshtur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Koha e lire dhe shoqeria-
Kėrce tek: