-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aleksi
BOSS
BOSS


Numri i postimeve : 21
Age : 34
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Thu Feb 12 2009, 19:28

Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton, si do ishte reagimi juaj i pare.

Nqse ai/ajo do kerkonte falje , A do e falnit ju...???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Wed Mar 04 2009, 18:18

orti te ka len komiteti rinis ty ore ke te fal ore
ta var po po jo te fal:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Wed Mar 04 2009, 18:20

DO JA FALJA SE EDU SHUM NESE DO DIK SHUM FAL DHE TRADHTIN :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Sun Mar 08 2009, 14:14

vala lumsi ai qe te ka yllo.
ose do te ket
hajde qef do bej mostra hajde:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Tue Mar 24 2009, 16:30

Nuk e di jam tip qe sduroj kur me flasin per gjona koti dhe nje njeri kam ne zemer po ska gjo jane gjera qe si besojme nganjehere po kshu esht jeta ske3mi cbejme :39698: :545:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Tue Mar 24 2009, 17:08

tradhetin nuk do e falja
po do vuaja se nga zemar dhe mendja nuk hicet kollaj ni njeri ce do :666458: :666458: :vdis:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Thu Mar 26 2009, 01:48

po po arriti te tradhetoj do te thot qe ty ste do me,kshu qe......jo falje po sdi ca te them nuk do e beja dot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Thu Mar 26 2009, 16:48

NE QOFTE SE ARIN TE TRADHETON PER MENDIMIN TIM KA MBARUAR CDO GJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Thu Mar 26 2009, 17:27

FUCKK NOO :fuck: :fuck: ......ESHT BUDALLIK TE PRANOSH TRADHETINE..... :fuck: :fuck: PER ATA QE TRADHETOJN :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Fri Mar 27 2009, 01:31

te me shikoj me dylbi pastaja :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Fri Mar 27 2009, 03:42

ja mar jeten m duart e mia :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Fri Mar 27 2009, 18:00

nuke di nuke kam provu tradhtin po mendoj se ja ce tradhton dhe me mir moe fal se po ja fali njer tradhton prap :vdis: :vdis:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Sat Mar 28 2009, 00:39

ja kepus hunden :66829:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Thu Jun 04 2009, 23:00

ti thoj jetes ik pirdhu pastaj :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Sat Jun 13 2009, 17:31

asgje ca do i thoja. do terhiqesha. sja vlen te besh gje perderisa arriti te tradhetoje.eshte humbje kohe. hajd shendene gjetsh ashtu sic bere edhe kaq. faljen ta harrojeeeee :898998: :898998:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   Sat Aug 08 2009, 02:28

hap cike krahun se e kam me shpejtesi :espuls: :espuls:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese E/I Dashuri juaj ju tradheton...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: