-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mendoni A ESHTE PUTHJA TRADHETI ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Si mendoni A ESHTE PUTHJA TRADHETI ?   Thu Feb 12 2009, 00:09

DISA MENDOJNE QE PUTHJA ESHTE TRADHETI KUR PARTNERI ESHTE I URITUR PER TE DHENE NJE PUTHJE DHE ME MBRAPA UL POSHT GJITHCKA ..Si mendoni a eshte puthja shkak i tradhetise ???na thoni dicka me kete teme jam kurioz ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si mendoni A ESHTE PUTHJA TRADHETI ?   Wed Mar 04 2009, 18:20

varet car puthje e ke fjalen vella, po qe me gjuh eshte tradheti, po qe ne faqe e jo nuk ma merr mendja:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si mendoni A ESHTE PUTHJA TRADHETI ?   Wed Mar 04 2009, 18:24

NESE ESHTE PUTHJE BUZE ESHTE TRADHTI MORNESE NE FACELE TI JAP SA TE DOJ NE FACE :666458: :666458:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si mendoni A ESHTE PUTHJA TRADHETI ?   Sun Mar 08 2009, 14:08

po edhe na gusha eshte tradheti ore mos ta harojm:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si mendoni A ESHTE PUTHJA TRADHETI ?   Thu Jun 04 2009, 23:06

hmmmm.........nese arrin ta puthesh normal qe mendon tbesh dhe shum gjera me ate person,e mendoj tradheti po jo 100%.varet puthja e momentin si ka qen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si mendoni A ESHTE PUTHJA TRADHETI ?   Sat Jun 13 2009, 17:24

po ta ka qejfi po eshte tradheti. aman po ta rrembeu tjetri jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si mendoni A ESHTE PUTHJA TRADHETI ?   Sat Aug 08 2009, 02:37

po , per mua puthja eshte tradhetia me e madhe, madje me shume se thjesht sex.puthja ne buze eshte dashuri, sexi mund te mos jete. me lendon me shume tradhetia ne buze,

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si mendoni A ESHTE PUTHJA TRADHETI ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si mendoni A ESHTE PUTHJA TRADHETI ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: