-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NJE LETER PER TY

Shko poshtė 
AutoriMesazh
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: NJE LETER PER TY   Tue Feb 10 2009, 01:39

NUK E DI CFARE E BENE TE VECANT KETE NATE, APO KETE FORUM , APO KETO SHKRONJA QE UNE I DASHUR TI DREJTOJ SOT, SE DI...NDOSHTA PAGJUMSIA APO LODHJA E KETYRE DITEVE, OSE NDOSHTA SHKURTI SI NJE MUAJ PLOT DITE TE SHENUARA NE KALENDARIN TONE, SE DI CFARE ESHTE, POR E DI ME SIGURI QE JANE FJALET QE DO TE DOJA TE DEGJOJE SONTE. NDOSHTA TI NUK DO I MARRESH KURRE KETO FJALE, OSE NDOSHTA RASTESISH, PADASHJE DO I LEXOSH, OSE DIKUSH DO TE TI THOTE, DHE DO E KUPTOSH QE JAM UNE, NGA ATO FJALE , SIMBOLE QE PER TY JANE AQ EVIDENT.
ME MUNGON, NUK DUA TE NDODHE , POR ESHTE KAQ E PAEVITUESHME, DHE CDO DITE BEHET KAQ SHUME E PADURUESHME.NE JETOJME LARG, DHE KJO ESHTE GJEJA ME E MIRE QE MUND TE NA NDODHE, TI E DI KETE, KJO NA BENE KAQ TE PAPREKSHEM NGA REALITETI QE NA RRETHON, NE JETOJME KAQ LARG DHE KAQ AFER, SHIHEMI NE CDO FRAGMENT VETMIE,DHE PERSERI LARGOHEMI, PER TE DESHIRUAR TE RRIME GJITHMON BASHKE.
MOS ME KERKO, TE LUTEM MOS E BEJE, MOS TUNDO FRAXHILITETIN E VENDIMEVE TE MIAJ, MOS TRONDIN JETEN TIME, MOS E BEJE ME.
PERPIQU TE ME HARROSH,DHE TE ME LEJOSH DHE MUA TE TE HARROJ, BEJE TE LUTEM. MOS ME LEJO TE HUMBAS NE CDO SHIKIM QE ME HEDHE, ME EVITO, TE PAKTEN MUNDOHU. MOS ME KERKO TE KTHEM PAS, TI E DI QE NUK DO E BEJA, UNE E DI QE TI NUK DO ME PRISJE, ASHTU SI NDODHI DIKUR, SI DO TE NDODHE GJITHMON, SA HERE TE PERSEITET, GJITHMON DHE PERSERI,PERSERI.
JETO, LUMTURIA JOTE ESHTE NJE PJESE AJO LUMTURI QE NDOSHTA DO TA KISHA DHE UNE, JETO PO BEHE TE LUTEM LARG MEJE, SEPSE KESHTU DO TE ISHTE ME MIRE, ME E DREJT, PER TY, PER MUA, PER TE GJITHE ATA QE NA RRETHOJNE. JETO TE LUTEM, POR NE JETEN TENDE MOS ME FUT DHE MUA, S'BESOJ SE MUND, AS UNE NUK MUNDEM.
JETO POR TE LUTEM MOS ME KERKO, TI E DI QE CDO GJE ESHTE KAQ DELIKATE TANI, MOS E BEJE.
NJE LETER PER TY, QE NUK KA FILLIM, SMENDOJ SE DO TE KETE KURRE NJE FUND.....

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: PER TY........   Tue Feb 10 2009, 20:40

Per ty!...
Kam kerkuar nje njeri si ti pjesen me te madhe te jetes time,por ishte shume e veshtire ta gjeja.dhe befasisht u ktheva dhe ti ishe aty.ti tani je vete jeta ime.te kam shpirt zemer.tek ty gjej veteveten.dashuria ime per ty eshte shume e fuqishme.ndaj zerit tend te embel,era qe fryn nuk degjohet.ti je enderr e nates,ku prej saj nuk dua te ngrihe

PER TY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE LETER PER TY   Wed Mar 04 2009, 18:22

ore un do ua thoja letren po se na e kam heth e nuk po e gjej m.......Very Happy:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NJE LETER PER TY   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJE LETER PER TY
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: