-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albanian

Albanian

Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Mon Jul 14 2008, 17:16

Tregoni me pak fjale se nga se lind ,jeton dhe vdes dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sat Jul 19 2008, 01:15

un mendoj qe lind nga miqesia
jeton nga harmonia

vdes nga zgenimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sat Jul 19 2008, 12:12

cdo gje lind jeton dhe vdes nga njeriu dashuria eshte pjese e nejriut dhe lind jeton e vdes me te Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sat Jul 19 2008, 12:41

dashuria eshte ndjenje buron nga zemra e vdes mbasi e len zemra Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sat Jul 19 2008, 12:58

Eltoni shkruajti:
dashuria eshte ndjenje buron nga zemra e vdes mbasi e len zemra Very Happy Very Happy
weeeeeeeeeeeeeeeee ktu me ke pelqy Smile ke fillu me rene ne dashni heeeeeeeee te pakten na lajmero te vime per qok Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sat Jul 19 2008, 15:38

BLERO PO PO HAJDE affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sat Jul 19 2008, 15:51

Eltoni shkruajti:
BLERO PO PO HAJDE affraid
Shocked affraid sma mban sdu Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Albanian

Albanian

Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sat Jul 19 2008, 15:55

Meqč Kam Hapur Temen Po i Jap Dhe Une Nje Pergjigje
Dashuria Lind Nga Besimi Jeton Me Shprese Dhe Vdes Me Tradheti:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sat Jul 19 2008, 22:28

qyqjaaaaaaaaaaaaaaaa mi graaaaaaaaaaaaaaaaaa

pse mer albanian po pati tradhtu vdes thu ti pupupupupuuu ca xhelozi qe qeke mer amon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sun Jul 20 2008, 10:29

DASHURIA ESHTE SI FEMIJA LIND E VDES KE SHTEPIA geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sun Jul 20 2008, 12:17

Eltoni shkruajti:
DASHURIA ESHTE SI FEMIJA LIND E VDES KE SHTEPIA geek
jo ri po shpia kush eshte apo njeriu scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Musafir
VizitorMesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sun Jul 20 2008, 19:37

Eltoni shkruajti:
dashuria eshte ndjenje buron nga zemra e vdes mbasi e len zemra Very Happy Very Happy
ou po ket ku e kojove lale Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep


shprehja me kot qe kom nigju noj her mire qe ekopjo po mere tamom si esht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Wed Aug 06 2008, 00:17

dashuria lind nga deshira per te mos qene 1, jeton me gezimin e te qenit 2, vdes nga frika mos behemi 3. Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Wed Aug 06 2008, 10:08

it's me shkruajti:
dashuria lind nga deshira per te mos qene 1, jeton me gezimin e te qenit 2, vdes nga frika mos behemi 3. Crying or Very sad
kur ishim vetem ishim 3 une imazhi yt dhe vetmia
tani qe jemi bashk jemi perseri 3
une ti dhe dashuria Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sun Sep 14 2008, 12:41

mrie per dashurine po per shoqerine si i behet ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   Sun Mar 08 2009, 14:30

sa dashuri kan lind e kan vdekur per mua:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ngase Lind,Jeton dhe Vdes Dashuria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: