-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Sun Feb 01 2009, 14:54

Shpresoj tju pelqei boja qe sot e lyem dhe e rregulluam si 2009 cdo vit nje pamje te re :0111: :816:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: klea   Sun Feb 01 2009, 19:52

ne rregull eshte shum mir por nje gjo duhet te besh nderro icik ngjyren e temave yllo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Mon Feb 02 2009, 01:12

o entonyyyyyyyyyy te lumt dora e vogel ulu 4 hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Mon Feb 02 2009, 14:24

:66: :66: gjiothmone 10 kam mare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Mon Feb 02 2009, 15:06

uhauhauhauha ej urime
njeher dhe pasataj mir se erdha perseri :66829: :66829: :66829:
uhauhauhhau byeeeeee puci
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Sat Feb 07 2009, 17:14

O UN TI DHE UN HAHHAHAHA SHQYQYR QE ERDHE SE NA THAVE SYT:0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aleksi
BOSS
BOSS


Numri i postimeve : 21
Age : 33
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Thu Feb 12 2009, 19:35

I papam fare plako, jeni njesah :4269: :66829: :816: :816: :816:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Thu Feb 12 2009, 21:02

akleso do dru me duket sa erdhe??ja prit s ete japim ne ncncn ke pa kshu ti vje tjetri te bo kompliment per forumin po dhe gjun weeeeeee :4269: :4269: :4269: :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aleksi
BOSS
BOSS


Numri i postimeve : 21
Age : 33
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Fri Feb 13 2009, 05:42

hahhahaha :7897: :7897: :7897: :878: :878: :878: :898998: :898998: :3333: :3333: :3333: :618: lol!

:878989:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Fri Feb 13 2009, 15:12

Aleksi shkruajti:
hahhahaha :7897: :7897: :7897: :878: :878: :878: :898998: :898998: :3333: :3333: :3333: :618: lol!

:878989:
What a Face What a Face afro scratch rendeer cheers rabbit pig affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Wed Mar 04 2009, 00:50

car stuke perdoret ore apo vetem lyerje i bet:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Wed Mar 04 2009, 06:21

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
o entonyyyyyyyyyy te lumt dora e vogel ulu 4 hahahah


shife ky poci mer tono Smile ngeli si mender jush zysh tere jeten e vete Very Happy ik mer poc beje nje vrap Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Thu Mar 05 2009, 22:33

o it's me amon se ngele me ankesa kundrejt meje :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Sun Mar 08 2009, 11:11

kush ankohet ti behet ban:D:D:D:D:D
ska ankesa ne kete forum:D:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Thu Dec 24 2009, 14:49

NESE DO SHIKONI QE SKENI FOTO MUNDOHUNI TI VENDOSNI PRAPE,(ARSYEJA) ESHT DHENE NJE RESTART FORUMIT DHE JAN HEQUR Neutral

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Sun Jan 03 2010, 23:36

ti shoku lart para se te vesh kete boren qe bie ketu na lajmero te pakten te vishemi me trash Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Sun Jan 03 2010, 23:40

me fal vetem kte qe se menova tongue

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
xheni
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Mon Jan 04 2010, 14:35

bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ALMA
i/e RI
i/e RI
avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 31
Registration date : 06/01/2010

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Wed Jan 06 2010, 16:38

shum bukur forumi si mua me pak fjal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   Thu Jan 07 2010, 03:00

ALMA shkruajti:
shum bukur forumi si mua me pak fjal

Ah po ke drejte,te gjere si ty,dhe i gjate si une Razz

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SOT I BEME NJE PAMJE TE RE FORUMIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Regullat e forumit(*_*) :: Anetaret-
Kėrce tek: