-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU

Shko poshtė 
AutoriMesazh
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Fri Jan 30 2009, 01:30

Martesa esht dicka e shenjte e bukur po te mos ishte e tille pse njerzit martohen? po gjete njeriun e duhur si partner esht realizimi i endrrave tua martesa eshte jeta!familja eshte gjeja me e shtrenjt ne kete jet dhe martesa esht hapi i pare per te krijuar one family!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Fri Jan 30 2009, 12:16

pergjegjesi totale e jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Sat Jan 31 2009, 13:08

bashkimi me i fort i te dy patnereve,krijimi i nje familje me te madhe.......po qe ne pergjithesi tani i ka ikur koha marteses se dikur ka qen shum e shtrenjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Sat Jan 31 2009, 13:37

Martesa eshte qe cdo njeri do e vuaje ate :0112: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Thu Feb 12 2009, 18:08

martesa lene mos e pyet ca eshte pfffffffffff p me r
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
*Emogirl*
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Thu Feb 12 2009, 18:12

MARTESA ............THJESHT BIZNES........ Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Fri Feb 13 2009, 16:13

*Emogirl* shkruajti:
MARTESA ............THJESHT BIZNES........ Smile Smile
SA LEK SHITET APO ESHT MER 2 FAL NJE :0126: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Thu Mar 12 2009, 20:11

shtesa e rracave:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Fri Jul 10 2009, 13:39

KRIJIMI I FAMILJES......DHE FUNDI I MJALTIT :444456: :444456: :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Thu Sep 24 2009, 15:38

Dicka Shume e shtrejte...dhe e Mire vendosur....dhe menduar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   Thu Jun 24 2010, 18:07

kurorezim i nje dashurie, pergjegjesi morale dhe familjare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C.FAR..ESHTE..MARTESA..PER..JU
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Teme e Lire-
Kėrce tek: