-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sot futem flash chatin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Sot futem flash chatin e ri   Sun Jan 25 2009, 13:34

Urojme te kalojme disa caste te mira ne chatin e ri hyni dhe shikojeni normal qe do ju pelqei :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   Mon Jan 26 2009, 02:07

i  bukur  toni  urimeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   Mon Jan 26 2009, 18:16

URIME URIME.................GREAT JOB SHIJAKU!!!!!!!!!!!!!!!!!..... :1986: PER CHATIN E PER MODERATOREN E RE..LOOOOLL :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   Sat Jan 31 2009, 21:17

persh antare!futem chatin po asnje spo ben punen e duhur te rri dhe ne forum dhe ne chat hahaha bej shaka se avash avash behen gjerat e mira,ju puc dhe futjuni punes :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   Wed Mar 04 2009, 00:52

as behet fjal fare ore si mos te na pelqej:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   Thu Mar 05 2009, 22:35

bau opo qenke dreq ti ore Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   Sun Mar 08 2009, 11:06

cossa nuova un ????
e sa gabim qe ben Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   Thu Sep 24 2009, 21:57

It's Ok ....nuk u shtyte vetem forum tashi dhe me chat..gjithmone e me mire forumi Bravo Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
OLTUSHJA
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 28
Location : NE HENE
Humor : PAK NEVRIKE
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   Fri Sep 25 2009, 01:44

skemi kohe te rrijme ne chate :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xheni
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   Fri Sep 25 2009, 01:49

Po aty ne fillim pse del nje chat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   Fri Sep 25 2009, 17:28

duroni dhe pak dhe do i keni te gjitha kushtet : [@medallion]:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sot futem flash chatin e ri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sot futem flash chatin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Regullat e forumit(*_*) :: Anetaret-
Kėrce tek: