-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A jeni ju Ateiste?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: A jeni ju Ateiste?   Thu Jan 15 2009, 00:00

SA ATEIST JENI JU?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aleksi
BOSS
BOSS


Numri i postimeve : 21
Age : 34
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: A jeni ju Ateiste?   Thu Feb 12 2009, 19:48

jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ermir

ermir

Numri i postimeve : 14
Age : 41
Registration date : 10/01/2009

MesazhTitulli: Re: A jeni ju Ateiste?   Sat Feb 28 2009, 00:10

Aleksi shkruajti:
jo.
[color:df10=red[/color][color=red]ateist ne bote nuk eshte asnje edhe ai qe pretendon se eshte i tille vetem se genjen sepse qe te jesh ashtu larg qofte duhet te vertetosh qe zoti nuk egziston dhe qe te thuash kete duhet te dishe me saktesi si u krijua universi bota e gjithcka ndodhet ne kozmos , duhet te njohesh cdo lloj materie te dukshme dhe te padukshme , dhe perderisa te gjitha shkencat nuk bejne gje tjeter dhe as nuk do te mund te vertetojne ndryshe, vetem se me zbulimete e tyre vertetojne ate qe thote zoti ne librat e shejte dhe nuk kane mundur kurre te dalin jashte saje atehere vetvetiu del qe asnje prej tyre nuk eshte ateist por vetem se genjeshtar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: A jeni ju Ateiste?   Wed Mar 04 2009, 01:50

po te kuptoja fjalen (ATEISTE)do te pergjigjesha me gjith qef po nuk edi car do te thot kjo fjal:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A jeni ju Ateiste?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A jeni ju Ateiste?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Arti &FEJA(*_*) :: ARTI & KULTURA-
Kėrce tek: