-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare kuptoni ju me Fene?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Cfare kuptoni ju me Fene?   Wed Jan 14 2009, 23:17

A besoni ju ne te....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Dark_Angel
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
Dark_Angel

Numri i postimeve : 20
Age : 29
Location : Istambul
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni ju me Fene?   Thu Jan 15 2009, 00:38

po lale besoj te feja ıslame dhe njerıu pa fe eshte kot mer menımın tım....................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aleksi
BOSS
BOSS


Numri i postimeve : 21
Age : 34
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni ju me Fene?   Thu Feb 12 2009, 19:50

hmmmmm njecik pyetje, jo e qart. se ka shum fe.

Une per shembull, jam me Budist. :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni ju me Fene?   Thu Feb 12 2009, 21:25

aleks cfare skupton ti tek kjo tem?te pyes sa beson ti tek feja?ca kuptimi ka feja tek ty?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ermir

ermir

Numri i postimeve : 14
Age : 41
Registration date : 10/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni ju me Fene?   Sat Feb 28 2009, 00:02

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
A besoni ju ne te....
per te folur per te duhet te lexosh psh ne fene islame ajeti pare qe ka zbritur fillon me fjalen ; ikrra, kjo perseritet tre here dhe do te thote lexo, lexo, lexo ne emer te zotit tend i cili krijoi,keshtu qe te jeshe besimtar duhete te jesh edhe i ose e ditur, fjala fe tek ne ka kuptimin bese. njeri i pa fe do te thote njeri i pabese.qe ne kohen kur zoti krijoi ademi a,s (adamin) nxorri nga shpina e tije te gjithe shpirtrat tane ede qe po lexojme tani dhe i pyeti ; ajam une Zoti jua , te gjithe u pergjigjen ; po ti je Zoti yne , ato qe u pergjigjen dy here jane besimtaret kurse ato qe u pergjigjen nje here jane njerezit qe nuk besojne ; keto nuk i them prej vetes por nga dijetaret e hadithit qe njihen ne boten islame. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni ju me Fene?   Wed Mar 04 2009, 01:51

un besoj tek UFO kjo nuk eshte fe po kot e them:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare kuptoni ju me Fene?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare kuptoni ju me Fene?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Arti &FEJA(*_*) :: ARTI & KULTURA-
Kėrce tek: