-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Wed Jan 14 2009, 15:50

ėshtė e lindur mė vitin 1976 nė Buenos Aires, Argjentinė. Ajo ėshtė e njohur si personazh televiziv, kėngėtare, aktore dhe modele. Nė vitet e 90-ta, Sabrina u shpėrngul pėr nė Meksikė, ku e filloj karrierėn e saj si modele dhe si prezantuese televizive. Nė vitin 1996 filloj tė punoj si modele pėr kompanitė e njohura si Bic, Sanyo, Harley Davidson, Diesel Jeans dhe Volkswagen. Po atė vit formoj edhe heavy metal grupin ‘’Primeras Impresiones’’, ku pati njė paraqitje bashkė me tė famshmin Marilyn Manson nė njė koncert nė Argjentinė mė vitin 1997. Sabrina dhe grupi i saj deri mė tani kanė realizuar 5 albume muzikore.

Ajo u paraqit nė njė numėr tė madh tė filmave serik televiziv si La Hora Pico, po ashtu ishte edhe pjesėmarrėse e edicionit meksikan tė Big Brother. Nė ekrane shpesh ėshtė paraqitur e zhveshur-topless. Momentalisht ka njė show tė saj, tė quajtur ˝Sabrina, El Sexo en su Maxima Expresion˝. Sabrina ka pozuar pėr edicionin meksikan tė Playboy mė vitin 2003 dhe 2005. Mė 2005 ngjyrosi flokėt mė tė kaltėr dhe u bė bionde, ndėrsa parė ishte flokėkuqe. Vėmendjen e opinionit botėror e morri mė shumė pėr shkak tė gjinjve tė saj, tė cilat cilėsohen si mė tė mėdha nė bot. Mė 2006 ka shtuar pjesė silikoni nė gjinjtė e saj me peshe prej 3.5 kg. Nė njė show televiziv ka thėnė se ka porositur silikonė tė cilėt peshojnė 5 kg ku pritet tė thyej tė gjitha rekordet botėrore pėr gjinj-madhėsi. scratch scratch


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Mon Mar 16 2009, 23:40, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Sun Mar 08 2009, 14:50

te paca ore mik hajde hajde:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Sun Mar 08 2009, 14:59

sa te vogel gjoksin :666458: :666458:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Sun Mar 08 2009, 15:01

si mali tomorrit po te ishin 2 male si ai se njeri nuk arrin:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Mon Mar 16 2009, 23:41

hahahaa

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Mon Mar 16 2009, 23:48

oboboboob te marrkane qakjo mo aman te mbyt fare :7777: :7777: :66: :66:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Tue Mar 17 2009, 00:25

ore entony ca ben mer ore se na i prishe fare antaret ahhahahahahaahah :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Tue Mar 17 2009, 01:52

ore do hapur na nji tem me +18 ore do jet e mir fare.
si thoni jeni dakort???????Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Tue Mar 17 2009, 13:37

kush do gjith at gjoksi pelceka shum ky entony :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Wed Mar 18 2009, 00:25

BAUBAU QENKE PIS TI ORE HAHAH APO PSE I KE MBUSH VET 18 TI EDHE DO EEEE OK VLLA JA HAPE NJE TEM SI TE DUASH Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   Wed Mar 18 2009, 21:25

un cossa nuova nuk hap tem se nuk di jam i vogel Very Happy:D:D:D:D
thjesht nji mendim hodha:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sabrina Sabrok, pronarja e gjinjve me te medhenj ne bote (FOTO)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Koha e lire dhe shoqeria-
Kėrce tek: