-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi dashurie(pa lidhje)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 35
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Poezi dashurie(pa lidhje)   Wed Jan 14 2009, 14:48

isha nė dritare pėr ty tu mendu.

mu mka hy nji miz n’sy o ka per tme qorru.



Unė kėndej lumi ti andej lumi

Dil ti kėndej e une po dal andej. :444456: :444456: :444456: :444456:


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Mon Mar 16 2009, 23:10, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 35
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie(pa lidhje)   Wed Jan 14 2009, 14:51

Kur jam me ty,

Eshte embel si SHEQER,

Kur te them te dua,

Nuk mendoj asnje her



Kur ti shIkon nga une

MALORE me bohet jeta

Shume merzitem dhe lendohem

Nga e verteta



Dua te iki diku larg,

ne JAPoNI apo diku tjeter

por gjith me mungon

dashuria ime e vjeter..


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Mon Mar 16 2009, 23:11, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 35
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie(pa lidhje)   Wed Jan 14 2009, 14:52

ADMIN shkruajti:
isha nė dritare pėr ty duke menduar.

mu mka hy nji miz n’sy e ka per tme qorru.



Unė kėndej lumi ti andej lumi

Dil ti kėndej e une po dal andej. :444456: :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 27
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie(pa lidhje)   Sun Mar 08 2009, 14:21

entony sa te bukura i beke keto pa lidhje ti vella:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 35
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie(pa lidhje)   Mon Mar 16 2009, 23:11

hahahaha baubau keto palidhje dalin nganjehere me lidhje Very Happy

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 26
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie(pa lidhje)   Mon Mar 16 2009, 23:28

bukur conka kjo dashuria pa lidhje duet me provu :0111: :444: :878: :878:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie(pa lidhje)   Tue Mar 17 2009, 00:21

hahaha ky admini eshte pa lidhje vet mer hahahaha :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 27
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie(pa lidhje)   Tue Mar 17 2009, 01:46

ne pergjesi ketu behet dhe muhabeti pa lidhje:D:D:D:D:D
domethen jemi ne rrug te mir vazhdoni:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Poezi dashurie(pa lidhje)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poezi dashurie(pa lidhje)
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: