-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Tue Jan 06 2009, 14:44

:0124: TE GJITH PER MUA YJE JAN SEPSE E BEJNE FORUMIN TE LULEZOI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Tue Jan 06 2009, 17:37

tashiiiiiiiiii ju e dini vet,sy keni me pa po.............shikoni aman ka me yll se mua ktu?? :8871: :8871: :8871: :8871: hahahahahha yje te gjith jeni......puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sun Jan 11 2009, 11:26

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
tashiiiiiiiiii ju e dini vet,sy keni me pa po.............shikoni aman ka me yll se mua ktu?? :8871: :8871: :8871: :8871: hahahahahha yje te gjith jeni......puc


Shocked Shocked Shocked Shocked Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sun Jan 11 2009, 21:48

eklips shkruajti:
<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
tashiiiiiiiiii ju e dini vet,sy keni me pa po.............shikoni aman ka me yll se mua ktu?? :8871: :8871: :8871: :8871: hahahahahha yje te gjith jeni......puc


Shocked Shocked Shocked Shocked Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

CA KE RI QE I ZGURDULLO SYT ASHTU SPO JA BESO SYVE EEEEEEEEE :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Mon Jan 12 2009, 12:28

jo ri po kam heq xhamat Very Happy lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
*Emogirl*
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Mon Jan 12 2009, 19:23

Yje mund te jene te gjith ne forum.......po vetem njeri ndricon....*MrEtI* :0124: ....kot squhet mbret ai ..ahhahha he se o ja bej qejfin icik si shum....ahhaha.... :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Tue Jan 13 2009, 11:12

kush eshte mbreti ketu ne forum se se kam pare ndonjehere ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
*Emogirl*
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Wed Jan 14 2009, 18:18

eklips shkruajti:
kush eshte mbreti ketu ne forum se se kam pare ndonjehere ?


Mreti esht Cossa Nueva.....Un ne fillim e kam njohur me emrin mreti...po buckuaa ska cben e vetem ndryshon nickname... :444:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Jan 15 2009, 11:34

Shocked Shocked eheeeeeeeeeeeeeeee hahahahahahaah epo kete ndryshimin e emrave e ka nga shoqnia se keshtu i nderrojne emrat ene shoqnia haahhahaahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sat Jan 17 2009, 02:31

*Emogirl* shkruajti:
Yje mund te jene te gjith ne forum.......po vetem njeri ndricon....*MrEtI* :0124: ....kot squhet mbret ai ..ahhahha he se o ja bej qejfin icik si shum....ahhaha.... :444456:

hahahaha te vdes un per tyyyyy moooooooo sa ma bo qefin ti mu hahaha po dhe ti yll je po sdu ti tregoj ktyre se bohem xheloz :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sat Jan 17 2009, 02:32

eklips shkruajti:
kush eshte mbreti ketu ne forum se se kam pare ndonjehere ?

:4269: :4269: :4269: pusho ri ti pse gjith do ti dish ti eeeeeeeeee,shif hap syt kto qe din te dallojne yjet,e shef ca tot apo jo :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sat Jan 17 2009, 02:32

eklips shkruajti:
Shocked Shocked eheeeeeeeeeeeeeeee hahahahahahaah epo kete ndryshimin e emrave e ka nga shoqnia se keshtu i nderrojne emrat ene shoqnia haahhahaahahah


e pra e nga ty kam mesuar dhe un mse larg qoft me te ngja ty hahahaha :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sat Jan 17 2009, 11:30

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
eklips shkruajti:
Shocked Shocked eheeeeeeeeeeeeeeee hahahahahahaah epo kete ndryshimin e emrave e ka nga shoqnia se keshtu i nderrojne emrat ene shoqnia haahhahaahahah


e pra e nga ty kam mesuar dhe un mse larg qoft me te ngja ty hahahaha :0112:

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
*Emogirl*
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Mon Jan 19 2009, 18:29

eklips shkruajti:
<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
eklips shkruajti:
Shocked Shocked eheeeeeeeeeeeeeeee hahahahahahaah epo kete ndryshimin e emrave e ka nga shoqnia se keshtu i nderrojne emrat ene shoqnia haahhahaahahah


e pra e nga ty kam mesuar dhe un mse larg qoft me te ngja ty hahahaha :0112:

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


OOOOO KA PLAS SHERRIII KETE....AHAHHAHA....HE RE HE SE TE DY YJE JENI ...(TJA U BEJM ICIK QEJFIN ASHTU KOT)..AHAHHAH.LOL lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Tue Jan 20 2009, 11:08

uaaaaaaaaaaaaa flm flm per komplimentin ( ec se po ste shkula floket :p)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
*Emogirl*
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Jan 22 2009, 18:11

eklips shkruajti:
uaaaaaaaaaaaaa flm flm per komplimentin ( ec se po ste shkula floket :p)


:4269: :4269: :4269:EKLIPS ME MUA E KISHE MOJJJJ?? Po me mua cpate??? pse te mi shkulesh floket?? :0123: :0123:
PO PO TE DUASH EDHE ZIHEMI.... :7897: :7897: LOLLLLLLLLLLL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Jan 22 2009, 19:30

cfar thoni ore se un jom nuk shihni ju puccccccccccccccccccccccccveni syze ok hahahahaha :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Jan 22 2009, 22:29

puuuuuuuuu sa keq per kto!!enderroni enderroni ju,shpresa vdes e fundit ahahahah hapini syt shifni hapni :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Fri Jan 23 2009, 12:02

Shocked Shocked Shocked :444456: :444456: me ju te dy u dashkan heq fare xhamat :444456: :444456: :969876289:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Mon Feb 02 2009, 01:31

ehh cme moren nga syt mua kto ncncncncn mos me shikoni me dhe mos thoni qe jam un se do me vdisni nga syu :444456: :444456: :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Tue Feb 03 2009, 00:55

te gjith antaret e keti forumi sepse i jepni gjalleri keti forumi ju pra jeni te gjith yjeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Tue Feb 03 2009, 14:20

yjet e kti forumi jan 2 brothat e miiiiiii edhe 1 sis imei du shummmmmmmmmmmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Tue Feb 03 2009, 18:06

UNE,TI DHE...ENDRRAT shkruajti:
yjet e kti forumi jan 2 brothat e miiiiiii edhe 1 sis imei du shummmmmmmmmmmmmm
Dhe ne ty te kemi xhan shume :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Hapesira
i/e RI
i/e RI
avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 28
Location : Albania
Registration date : 24/12/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Feb 05 2009, 21:16

Yjet e Forumit hmmmmm TONII :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.loves.forumotion.net
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Feb 05 2009, 23:14

Hapesira shkruajti:
Yjet e Forumit hmmmmm TONII :0123: Me ty prane :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Wed Feb 11 2009, 01:53

my sissssssssss e kam yvin e vogel :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Feb 12 2009, 18:24

UNE,TI DHE...ENDRRAT shkruajti:
yjet e kti forumi jan 2 brothat e miiiiiii edhe 1 sis imei du shummmmmmmmmmmmmm

ty te kemi yllin e vogerl ne mi puccccccccccccccccccccccc :33288: :33288:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sun Mar 08 2009, 14:44

po nuk behet llaf fare ore po un jam ore kush tjeter:D:DD:Very Happy:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Jun 04 2009, 23:38

te gjith yje jeni :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Wed Jun 10 2009, 15:30

te gjith pa perjashtim :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Jun 11 2009, 00:51

aristogata shkruajti:
te gjith pa perjashtim :0124: :0124:
edhe ti ke ato hyn :0112: :0123: :618:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sun Jun 14 2009, 02:40

it's meeeeeeeeeee mbete ylli i bukur (pak perjashtim per kte se ka koh pa ardh)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sun Jun 14 2009, 20:08

un i kom gjith yjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee se mkan mungu gjithhhhhhhhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Fri Jun 19 2009, 17:57

aristogata :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albanian

avatar

Numri i postimeve : 23
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sat Jun 20 2009, 14:58

Une jam ylli i forumit Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sun Jun 21 2009, 21:16

UNEEEEE JAM YLLI KTU UHAUHAUHUHAUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sat Jun 27 2009, 02:19

te gjith yje pa perjashtim :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sat Aug 08 2009, 03:21

tani yje te gjithe mos genjeni, une jam sorre psh, ca ylli thoni ju Very Happy Very Happy


tano ky shef toni yll eshte, se ka komshijen te bukur, dhe ky shef casanova, se do na jap kafet :66829: :66829:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sat Aug 08 2009, 03:42

kjo siper :cite: :1986: dhe te tjeret

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sat Aug 08 2009, 17:15

it's meeeeeeeeeeeeeeeeeeee se ka bo lek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
POETI
Operator ChATi
Operator ChATi
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sun Aug 09 2009, 01:14

yjet e forumit jane toni aristogata eklipsi dhe casanuova per mua :grazie:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sat Sep 26 2009, 11:34

poeti , demo , bau bau edhe vajzat te gjith pa perjashtim jeni yjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sun Sep 27 2009, 02:03

kush doli miss ylli? :66829:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Sun Sep 27 2009, 17:18

it's meeeeeeeee per mu :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Mon Sep 28 2009, 01:31

dhe per mua ajo eshte

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Tue Sep 29 2009, 00:17

xheniiiiiiiiiii :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Wed Sep 30 2009, 23:58

qy casanova sexy me ngjaka

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Oct 01 2009, 02:41

tironcja dhe it's me :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xheni
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Oct 01 2009, 13:15

Te gjithe :0111:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   Thu Oct 01 2009, 23:18

dhe xhani s'qenka keq

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KUSH..JAN..YJET..E..FORUMIT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Koha e lire dhe shoqeria-
Kėrce tek: