-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Tue Jan 06 2009, 14:31

PSE  KY  TONI  KUR  HY  UN  NUK  ESHTE  ASNJEHER 
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Tue Jan 06 2009, 17:43

pse nuk e pyet ndonjeher vet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Tue Jan 06 2009, 17:51

PSE SI KA MUNDESI PSH QE SA HY UNE SESHT KLEA


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Fri Mar 06 2009, 14:08, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Tue Jan 06 2009, 18:11

pse ti admino cohesh von nga gjumi prandaj hahah :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Jan 10 2009, 12:07

pse kacurelsi sfol asihere???????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Jan 10 2009, 17:44

pse fle kaq shum eeeeeeeee? :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sun Jan 11 2009, 11:35

pse kur u ngrite sot ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sun Jan 11 2009, 21:10

pse u ngrita vone ne oren 3:30??hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Mon Jan 12 2009, 12:19

pse normal ma qun veten ti poco Shocked Shocked ? 3.30 thote po pransdaj me rri ter naten si buf pastaj hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Jan 17 2009, 02:35

pse eklipsi sot me dergoi nje sms te shkurter dhe me ra ne qaf kot?se kuptova fare...... Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Jan 17 2009, 11:35

pse qan kot heeee? eklipsi te ka cuar 2 sms. njeren ta coi kur ishte ne shkolle dhe te tregoi nje enderr, dhe te dyten ta coi ne darke qe spo i ktheje pergjigje dhe u merzit shuuuuuuuuuum Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: klea   Sun Feb 15 2009, 00:10

pse eshte kjo dite koti :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sun Feb 15 2009, 00:13

eklips shkruajti:
pse kacurelsi sfol asihere???????????????
Te kam fol gjithmone :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sun Feb 15 2009, 00:14

PSE NGELA KTU NE NET SOT scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Thu Mar 05 2009, 22:37

pse gjithmon zihen kta te dy??? :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Thu Mar 05 2009, 22:40

pse me mungon aj ce nuk me fol me si dikur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Thu Mar 05 2009, 22:51

pse jam kaq e zhgenjyer :4269: :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Thu Mar 05 2009, 23:33

sepse vala zhgenjimi esht pjese e jetes :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Fri Mar 06 2009, 12:44

pse duet te dua dik ce nuk ja vlen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Fri Mar 06 2009, 14:07

pse vala e don sepse komandon zemra ne te tilla gjera :33288:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Fri Mar 06 2009, 21:43

pse aj smo do mu :4269: :4269: :0123: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Mar 07 2009, 15:22

Pse mu mrri mendja ke ajo :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Mar 07 2009, 16:04

sepse edo entony :0111: :0111: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Mar 07 2009, 16:07

pse do te thot se ti do at :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Mar 07 2009, 16:24

pse duet te vuaj :66829: :66829: :4269: :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

avatar

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Mar 07 2009, 20:48

:0112: :0112: :0112: pse ndjehem mire kur flas me ty une eee hmmmmmm te henksha hunden hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sun Mar 08 2009, 14:34

pse ka plas dashuria ketu eeeeee Very Happy:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
asteroidiNumri i postimeve : 1
Age : 42
Registration date : 02/05/2009

MesazhTitulli: Pse une nuk jam regjistruar ketu me heret.   Sat May 02 2009, 03:57

pse une nuk jam regjistru me heret ne kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Thu Jun 04 2009, 23:32

pse valle keni ber kaq shum mungesa te gjith ju eeee????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Wed Jun 10 2009, 15:31

PSE KY FORUM QENKA KAQ I MREKULLUESHEM? :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sun Jun 14 2009, 02:41

pse njerezit e mire e bejne forumin akoma me te mire :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Aug 08 2009, 03:25

pse sme ze gjumi mua sonte, zoti e di, :0128:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Aug 08 2009, 03:41

pse eren se zen gjumi cdo te ket valle :0112:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Aug 08 2009, 03:57

pse me ngaterron ky mua ku e di Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy D

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Aug 08 2009, 15:24

pse me merziten disa persona :dunno:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Aug 08 2009, 17:10

pse je e keqe prandaj hahahahhahha :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Aug 08 2009, 23:38

uaaaaaaa me marrsh pleshtat mua dhe reksit se jemi si shpirt jemi :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sun Aug 09 2009, 01:46

Pse kjo siper esht njeri i mire dhe i drejte Very Happy

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Wed Aug 12 2009, 16:26

pse xhaxhi pistoleta eshte njesoj si un i mir dhe i drejt? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Wed Aug 12 2009, 22:52

Pse kjo siper i ka cdo gje te mira :0112: :0124:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Aug 15 2009, 15:38

ENTONY shkruajti:
Pse kjo siper i ka cdo gje te mira :0112: :0124:

pse entony eshte kaq njeri i drejt dhe i mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Aug 15 2009, 16:15

pse me duket sikur toni ka fillu me ra ne dashuri????? :66829: :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Thu Aug 20 2009, 13:07

pse me duket sikur cosanuova do dajak :3333: :3333: :898998: :618: :666458: :5868: :vdis:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Fri Aug 21 2009, 01:39

pse kjo me bjen ne qaf mua kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Mon Aug 24 2009, 21:59

hehe e meriton se do te vras fare :3333: :3333:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Tue Aug 25 2009, 00:50

pse kjo vajza perdor shum dhun eee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sat Aug 29 2009, 21:19

pse ky e meriton dhunen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Sun Aug 30 2009, 01:12

pse ksaj siper si mbushet mendja per asgje :66829:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
POETI
Operator ChATi
Operator ChATi
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Tue Sep 01 2009, 04:19

pse nuk pushoni ju njeher ::pse doni dajak me zor ju eeeee pse entony i mer femrat ne qafe :66829: :66829: :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xheni
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   Thu Sep 03 2009, 02:47

pse ky poeti eshte llafazan , po ENTONY ashtu ka qene gjithmone :1986: :1986: :lup:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FILLON...DICKA..ME.....FJALEN...PSE..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Koha e lire dhe shoqeria-
Kėrce tek: