-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Sun Jan 04 2009, 23:41

Nese Dike E Keni Per Zemer Dhe Ju Thote Pa Te Keqe Ndonje Fjale , si ndjeheni ???a Jeni Tip/e Qe Prekeni Shpejt?sa Sensibel Jeni Kur Behet Fjale Per Njerzit Qe I Keni Afer Zemres...??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Mon Jan 05 2009, 15:17

POPOPOPOOP PREKEM SHUMMMMMMMMMMM JO PAKK SHUMMMMMMMMMMMMMMMM :0111: :0111: :0111: :0111: :0111:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Tue Jan 06 2009, 12:23

nuk jam tip qe me ngel hatri shpejt, aman kur dikush qe kam ne zemer me thote ^dicka fjala e tij me le shenje, e respektoj, pavarsisht s e ndonjehere sme vjen mire dhe erzitem por nejse...... :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Sat Jan 10 2009, 02:54

NROMAL QE POOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Sat Jan 10 2009, 11:55

Wink Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Sun Mar 01 2009, 01:05

po lendohem kur nuk me kupton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baby-viola
Anetar
Anetar
baby-viola

Numri i postimeve : 21
Age : 26
Registration date : 06/02/2009

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Sun Mar 01 2009, 12:48

lendoem me shum kur bon sikur skupton aj ce kam ne :0127: sa filloja ter dhe :0123: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Sun Mar 01 2009, 19:48

jam shum e lenduar sepse sme kupton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Sun Mar 01 2009, 23:51

Asnjeriut sja kam me te keq po dhe sduhet te merzitem,dhe normal qe lendohem Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Wed Mar 04 2009, 06:07

po normal qe merzitesh Sad edhe pse ndonjeher nuk ja vlen :4269: :7897:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Wed Mar 04 2009, 18:11

per nji njeri qe me do nuk kam perse lendohem se per te miren time flet po me foli.
an tjeter qe nuk le radh un:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Wed Mar 04 2009, 18:19

:444: LENDOEM KUR NUK ME KUPTON NJERIU I ZEMRES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Sun Mar 08 2009, 14:18

po ti mase nuk flet shqip si te kuptoj ty ai vala:D:D:D:D:D:D (SHAKA)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Thu Jun 04 2009, 23:02

po nuk u merzite per ate sja vlen per tjeret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Sat Jun 13 2009, 17:29

shuuuuuuuum ka raste qe e shpreh ka raste qe jo. varet nga personi qe kam te bej. nese ai person nuk me beson pasi ja kam provuar disa here dhe sme ka besuar e mbaj lendimin per vete sja shpreh me pavarsisht se cfare ndjej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   Sat Aug 08 2009, 02:31

merzitem kur me tradheton casanova, se ka filluar e dredhe shume keto kohe :929:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A Lendoheni Shpejt per dike qe keni ne zemer??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: