-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Sun Jan 04 2009, 23:38

Besoj se cdo njeri ose shumica prej nesh ka dashuruar te pakten njehere ne jete. Por Pas dashurise se pare c'dodhi? U dashuruat perseri...them qe po...por si e krahasoni dashurine e dyte me te paren. Ishit me te apasionuar se ne te paren, ishte lidhja me e forte, mendoni se ne dashurine e dyte ka me shume pasion/romance/ndjenje/dashuri/ etj etj se ne dashurine e pare??
Cfare mendoni ju..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Mon Jan 05 2009, 15:20

MENDOJ SE DASHURIA E DYT E KA MBULU FARE AT TE PAREN
DHE ESHTE ME E FORTE :0125: :0125: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Tue Jan 06 2009, 12:20

mendoj se ne dashurine e pare ka pasjon kalamai, nje entuzjazem i ri, ndersa ne dashurine e dyte do kete me teper maturi, dashuri me te pjekur,pasjon, ndjenje ne kuptimin e plote te fjales :8871: :8871: :8871: :1986:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Wed Mar 04 2009, 18:37

a te dyja ore te dyja te mira jan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Wed Mar 04 2009, 18:44

po nganjer dhe 3 del me fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Sun Mar 08 2009, 14:09

vala e 4 me te 5 jan me turbo:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Thu Jun 04 2009, 23:03

apsolutisht jo mendoj un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Sat Jun 13 2009, 17:26

kur ta provoj do kthej pergjigje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Sat Aug 08 2009, 02:33

°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o° shkruajti:
apsolutisht jo mendoj un


ti djale ke te drejte, as une :7777: :7777: :7777:
e dyta e treta e katerta e pesta, mjfton te dashuroni, mos e vrisni trurin

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Thu Sep 24 2009, 15:57

Sigurisht Wink ///e Para eshte thjeshte...arritja e te renit ne dashuri..kuptimi i asaj fjale...dhe me pas dashuria tjeter..vje e forcohet me shume ....e 1 si me thene nje mesim mbi dashurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Sun Sep 27 2009, 01:58

po tani varet aman, se si eshte dashuria, ca rendesie ka, sa te merr

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Wed Sep 30 2009, 15:20

`Epo ne dashuri nga ka te varme..It's Me ..se sieshet dashuria askush ska arrit ta kuptoje...si te merr nqs je i dashuruar dhe ndjehesh i dashuruar atehere dihet se si te merr..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Wed Sep 30 2009, 23:43

epo deri sa quhet dashur, normale qe e madhe eshte, se do quhej marredhenie pastaj, dhe une thashe mjafton te jete dashuri, ska rendesi sa dhe si

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Wed Sep 30 2009, 23:55

Yes......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Thu Oct 01 2009, 00:01

mos shaj anglisht aman

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Thu Oct 01 2009, 00:07

Opsss me Fal...zdoja ishte nate nuk e kuptova Razz hjahahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Thu Oct 01 2009, 00:09

u fale kesaj rradhe , mos e perserit me

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Thu Oct 01 2009, 00:19

mile se perseris ma...po ene ti mo bo cishtu mo bo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   Thu Oct 01 2009, 00:25

sa per dashurine, e dyta eshte dashuri ku njeriu meson te doje, jo verbim i dashurise se pare
ndaj eshte me e fort, jo domosdoshmerisht me e madhe

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria e dyte me e forte se e para SI THONI??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: