-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Tue Dec 23 2008, 00:21

Nese Ju Nevoitet Nonje Fjal Te Cilen Nuk E Dini Ne Gjuhen Gjermane

http://www.fjalor.de/


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Fri Feb 13 2009, 16:31, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: KETU KEMI DHE NJE FJALOR ANGLISHT   Tue Dec 23 2008, 00:25

KLIO DHE SHIKO NESE PER TE MESU PAK ANGLISHT

http://www.argjiro.net/fjalor/


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Fri Feb 13 2009, 16:31, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Wed Dec 24 2008, 12:01

tonce hallall me ket e fjalorin e gjermanishtes se lam nam :8871:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Wed Dec 24 2008, 19:47

hahahahhaha o admin sa mire e ke bo mer me kte gjermanishten se dikur i hynt ene pune nje shoqes time hahahaha dhe smernin vesh hahahaha :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Thu Dec 25 2008, 18:28

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
hahahahhaha o admin sa mire e ke bo mer me kte gjermanishten se dikur i hynt ene pune nje shoqes time hahahaha dhe smernin vesh hahahaha :66829:

MA MER MENDJA AJO SIPER TEJE :444456:


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Fri Feb 13 2009, 16:31, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Thu Dec 25 2008, 22:01

ADMIN BRAVOOOOOOO E KE GJET.NESER PARAQITU PRANE ZYRES TIME S EDO TERHEQESH DHURATEN E FITUAR,AJO ESHTE NJE..........RADIO DORE ME VAJGUR........ :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Sun Dec 28 2008, 13:37

eeeeeeeeeeeeee boll mu zgerdhite ju te dy se na vute ne siklet :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Fri Jan 02 2009, 04:18

EKLIPS CKE LAL MOS E VRIT MENDJEN SE NEJREZIT TANE JEMI MOS U VI NE SIKLET FARE :444456: :444456: :444456: :444456: :969876289: :969876289: :969876289:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Fri Jan 02 2009, 12:28

:0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Sat Jan 03 2009, 00:46

bjere pra radion me vajgur kam ardhe ene du dhe nje thekese buke po me bateri :444456:


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Fri Feb 13 2009, 16:31, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Sun Jan 04 2009, 05:58

ADMINO CA DO TI REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE???PO UN RADDIN TE TAHSH MER CA ESHTE KJO PUN KSHU!!PAGUJ NJE E MER DY EEEEE JO SKA ASHTU KA MARU OFERTA ISHTE PARA VITIT TE RI :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Sun Jan 04 2009, 10:54

Shocked Shocked une du vetem nje pale fshirse per xhamat me lal se sahere qe bie shi snuk shof fare :66: :66:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Sun Jan 04 2009, 23:33

O TY STE BEN DERMAN ASGJE O EKLIPS JO FSHIRSE TE KESH TI PO CA TE DUASH TI SNUK BEHESH ME,HARROJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Mon Jan 05 2009, 15:23

HUAHUAHUAHUA UN MJAFT E KAM KETE FJALE
ICH LIEBE DICH :0124: :0124: :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Tue Jan 06 2009, 12:46

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
O TY STE BEN DERMAN ASGJE O EKLIPS JO FSHIRSE TE KESH TI PO CA TE DUASH TI SNUK BEHESH ME,HARROJE


:7897: :545: :7897: :7897: :7897: :7897: :7897: :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Tue Jan 06 2009, 18:23

hahahhahahha eklipssssssssssssssss hahahhahha mos qaj se te kam yll unb ty kur ska tjjeter hahahah :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Sat Jan 10 2009, 12:32

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
hahahhahahha eklipssssssssssssssss hahahhahha mos qaj se te kam yll unb ty kur ska tjjeter hahahah :0112: :0112: :0112:
aiiiiiiiiiiiiiiiiiii ci ke bere vetes :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Wed Mar 04 2009, 06:48

tani ja hodhem 2 gjuhe i mesuam ne, turqisht, dhe gjermanisht Very Happy neser do kerkoj pune ne ministi une Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Thu Mar 05 2009, 22:41

hahahha o it's me mos u lodh se ste marin ne pun ty jo hahhahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Thu Mar 12 2009, 19:38

a ty te ka len komiteti rinis ore Very Happy:D:D:D
un mezi di shqip do mesoj gjermanisht:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   Thu Jun 24 2010, 18:10

po ndonje fjalor shqip shqip keni se me kete te gjermanishtes mbarova pune sme hyn me ne xhep Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PER JU QE SDINI GJERMANISHT MUND TE PERKTHENI FJALET QE JU NEVOJITEN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Teme e Lire-
Kėrce tek: