-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 -Te dashur anetare desha te dij nga ju se sa e keni frik vdekjen...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: -Te dashur anetare desha te dij nga ju se sa e keni frik vdekjen...   Fri Dec 05 2008, 00:28

Un per po flas per veten time , vdekjes nuk i frikesohem nuk kam frik nese me gjen vdekja si nje musliman me njohuri dhe vepra kur e kerkon islami, sepse edi qe eshte dicka e pashmangshme dhe skemi ku te ikim prej saj, zoti neve na ka caktu momentin e fundit se kur te ndėrrojm jete, keshtu qe nuk i frikesohem , edhe smundemi me shmang vdekjen kurr dhe heret e ajo dote vjeri, Vdekja mund t’ju vije nė ēdo moment ,dhe vdekja nuk vjen simbas deshires tende por simbas deshires se allahut ,por zoti inshallah na shperble me graden me te lart te xhenetit diten e gjykimit...Amin...

Thuhet nje fjale: Mos jeto me frikėn e vdekjes por vdis me gezimin qe ke jetuar..


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Sun Feb 01 2009, 16:25, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: -Te dashur anetare desha te dij nga ju se sa e keni frik vdekjen...   Fri Dec 05 2008, 00:40

ne fakt se kam frik vdekjen sepse jam person qe me solli zoti ne jet te krijoj personalitetin tim familjen time dhe gjithcka timen keshte qe zoti e di se kur do te na marr dhe ai moment mund te jet edhe tani kesaj nuk i diet prandaj cdo nat kur bie te fle bie TE FLE ME MESHIR TEK ALLAHU :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: -Te dashur anetare desha te dij nga ju se sa e keni frik vdekjen...   Wed Mar 04 2009, 01:04

muhabet gjetet ju ore, muhabet vdekje do bejm ne tani:D:D:D:D:D:D:D
si sot dhe per 1000 vjet ne do vdesim keshtuqe ske perse te kesh frik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: -Te dashur anetare desha te dij nga ju se sa e keni frik vdekjen...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
-Te dashur anetare desha te dij nga ju se sa e keni frik vdekjen...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Shkenca(*_*) :: Trupi dhe shendeti-
Kėrce tek: