-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Fri Nov 21 2008, 17:34

SAGAPO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Sun Nov 23 2008, 23:54

ŀệŦ MỀ đĺэ שּׂĺ‡ήöύ† ü----ї ĿōvÉ ū ßūŧ...ũ ŠÓήŧ ĻÖVệ me :39698: :39698: :39698: :39698: :39698: :39698:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Wed Dec 17 2008, 11:50

me ka marre malli shpirti im Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad :39698:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Wed Dec 17 2008, 18:21

VDEKSH.........O ZOT :66829: :66829: :66829: :444456: :444456: :444456: :4478: :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Thu Dec 18 2008, 16:39

te du vdeksh per mu :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Fri Dec 19 2008, 15:41

TE KAM SI SHPIRT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Sun Dec 21 2008, 11:41

shpirti im,te dua shume, te kam jeten time dhe me ka amrre malli Crying or Very sad ska rendesi ca ndodhi, uroj te jesh mire,shpirtin tend do e kesh perhre prane sado larg qe jemi. :0127:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Thu Mar 12 2009, 21:06

shum gjera por nuk e kam ketu ...
keshtu qe nuk i them asnjigje:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Fri Mar 13 2009, 00:34

Te them nje fjale tek veshi :0111:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Fri Mar 13 2009, 21:44

te kam jete te kam zemer :0112: :0111:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Sun Mar 15 2009, 11:57

e ta dish sa shum te dua........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Mon Mar 16 2009, 23:40

do i tjoja shum gjera te dua te kam zemer shpirt :0124: :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Tue Mar 17 2009, 00:17

te adhuroj :878:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Tue Mar 17 2009, 01:55

nuk i them asnjigje se jam i merzitur:D:D:D:D:D
he te ket inat:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Tue Mar 17 2009, 14:22

eh ak shum ei thon po do thojaje ylli im :5868: :4478: :4478: :1986: :1986:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Tue Mar 17 2009, 14:27

je zemra imje shpirti im
je jeta ime :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Tue Mar 17 2009, 15:52

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Wed Mar 18 2009, 01:04

qe e du shum e dhe pse me ka merzit :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Wed Mar 18 2009, 21:56

sot jam me qef do ja thosha te gjitha:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Thu Mar 19 2009, 16:04

VDEKSH TI PER MU SE UN SKAM KOHE :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Thu Mar 19 2009, 17:37

cado i thosha hhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmm
car ti them car ti them :0124: :0124: :0124: :0124: :0124: :0124: :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Sun Apr 12 2009, 11:45

me lejo te jem dicka e jotja
ndoshta nje vale oqeanike ne syte e tu
packa se ato jane dallge te tmerrshme
une mbytem ne to e mbetem perjetesish aty.
:dunno: sdi ca ti them tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Sun Apr 12 2009, 18:03

kam shum mall :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Sun May 03 2009, 14:53

nese smund te jesh djelli per asnje, te paktej ji nje yll per dike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Wed May 06 2009, 16:20

NE KETE DITE TE SOTSHME ME MUNGON SHUME :0111:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Thu May 07 2009, 00:40

e kam zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Thu May 07 2009, 17:23

:0124: :0124: :0124: .... sesht nevoja ti thush ndonji gje...... :0124: :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Wed May 13 2009, 15:02

te uroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe ajo qe do kehs ne krah te dhente ate qe smunda te te jap une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Fri May 15 2009, 00:23

TE KAM XHAN :0124:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Fri May 15 2009, 20:40

TE MBYTET MOS JA PAFSHA ME BOJEN :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Sat May 16 2009, 01:53

e dua shum edhe esht jeta imeeeeeeeee :0124: :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Mon Sep 28 2009, 01:27

me fal qe smund te te dua sic e meriton ti kjo me vret me shume mua se ty

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Wed Sep 30 2009, 15:57

Qe....As.....Largesia....Sna...ndan...Dot.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Thu Oct 01 2009, 23:28

me terheq biseda shume paqesore, te plotesoje deshirat shume feminore, une dua t ejem me ty , ska fjale te pershkruaj sa te dua une ty........

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   Tue Jun 08 2010, 15:03

ec vrap se u lodha tu prit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CFAR DO I THOSHIT NJERIUT TE ZEMRES NE KETO MOMENTE.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Thashetheme-
Kėrce tek: