-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...   Fri Nov 21 2008, 17:32

NUK E PI SDI CA ME THENE PO BESOJ SE JO SE KAN DAL SHUM SEMUNDJE ME REZIK SOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...   Wed Mar 04 2009, 19:01

jo vella jo nuk eshte e domosdoshme nuk te ben mir haleja:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...   Wed Mar 04 2009, 19:23

nuk eshte edommosdoshme nse eshte do pija dhe un
ahhahha :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...   Sun Mar 08 2009, 13:57

perse vala cdo gje qe eshte e domosdoshme ti e ben yllo??????Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...   Thu Jun 04 2009, 23:21

un e kam per vete,kur pi kafen e du dhe cigaren me sesben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...   Sat Jun 13 2009, 17:11

sdi gje s ekam provu noihere :dunno:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...   Sat Aug 08 2009, 03:02

mbijetojme dhe per gjera te tjera te domsdoshme, dhe kur si kemi tongue tongue

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...   Sun Sep 27 2009, 17:37

kur ndihesh vetem apo i merzit eshte e domosdoshme(per mua kuptohet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CIGARJA E DOMOSDOSHME PER NJERIUN APO...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: