-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: 3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?   Fri Nov 21 2008, 17:03

SINQERITETI THEM UN DHE DASHURIA RESPEKTI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?   Wed Dec 17 2008, 11:06

respekti, liria,komunikimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
naploniNumri i postimeve : 3
Age : 108
Registration date : 09/01/2009

MesazhTitulli: Re: 3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?   Sat Jan 10 2009, 20:52

respekti, besueshmeria, sinqeriteti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
morena
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
morena

Numri i postimeve : 20
Age : 32
Registration date : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: 3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?   Sat Jan 10 2009, 22:02

I ka then te gjitha ky nicia lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?   Sun Jan 11 2009, 11:25

dashuria, respekti, pasjoniiiiiii :8871: :8871: Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: 3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?   Wed Mar 04 2009, 18:30

1 te shprehesh dashurin.
2 mos te tradhetosh.
3 kenaqesia ne sex te jet e fort na te dya krahet:D:D:D :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: 3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?   Wed Mar 04 2009, 18:39

tradhti. dashuri dhe i sinqert
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: 3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?   Sun Mar 08 2009, 14:04

1 sex
2 sex
3 sex
4 Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
3 GJERAT ME TE RENDESISHME QE TE MBAJ NJE LIDHJE TE FORTE...?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: