-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Sun Nov 09 2008, 23:26

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Tue Nov 11 2008, 11:34

BRAVO VJOSA :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: KURBETI NA NDAU   Tue Nov 11 2008, 23:08Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Fri Feb 06 2009, 15:38, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Wed Nov 12 2008, 11:24

vjosa shume e bukur urime :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Wed Nov 12 2008, 15:56

flm sis flm RINA :0112: :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Sat Nov 15 2008, 15:25

sissssssssss bravooooooo shum e bukur,urime zemer :0112: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*zemra*Numri i postimeve : 5
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Sat Nov 15 2008, 16:23

vertet kam qare :969876289: :969876289: :969876289: :969876289: :8871: :8871: :8871: :8871:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Sat Nov 15 2008, 20:50

*zemra* shkruajti:
vertet kam qare :969876289: :969876289: :969876289: :969876289: :8871: :8871: :8871: :8871:

he mos qaj se nuk na prek gje jo hahahahhahaha :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Sun Nov 16 2008, 13:24

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
*zemra* shkruajti:
vertet kam qare :969876289: :969876289: :969876289: :969876289: :8871: :8871: :8871: :8871:

he mos qaj se nuk na prek gje jo hahahahhahaha :4269:

ore ti :666458: lere ri gocen rehat te shprehi ndjenjat ueeeeeeeeeeeeeeeeee ky poci :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Sun Nov 16 2008, 15:50

eklipsss jo ska lal pse ti shprehi eeeeeee leje qe ben kot ajo se e ka zemren e madhe hahahahahahah :7897: :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Wed Nov 19 2008, 23:15

huahuauhauhauhhua ore mos qani mos qani se sjan te verteta :66829: :66829: :66829:


flm te gjithve per urimet :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
[DJ^TRINITY]

Numri i postimeve : 164
Age : 32
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Thu Dec 18 2008, 17:03

Ueeeee... Kisha qe ne vitin 1944 pa qare ....
Hera fundit qe qava ishte ne 1997 ....
Po sa kom qajt sot skom qajt noj her Very Happy:D:D:D:D
Loooooool....
Un shyqyr svuj se skom te dashur .... po edhe pa te dashur ama su rrika :$:$:$
Neser do vdes ... Varrimi ora 12 pa i cerek .... Nuk pranohen 5 mij lekshat ... vetem 10 mishe e siper Very Happy:D:D
respekte shoqnia .... Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Thu Dec 18 2008, 18:16

D.J JO NESER ME MIRE E LEJME NGA E SHTUNA SE ATEHERE MOR ENE PENCJONIN E GJYSHES :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Fri Jan 09 2009, 20:16

huhuuhahuauhhuauhau


u bo lomsh ene kjo tema ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Sat Jan 10 2009, 02:47

WEEEEEEEE CA DALLAVERESH JAN BO NCNCN NUK RRIHET ME E KENI DH......... :444456: :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Wed Mar 04 2009, 18:36

eu po sa e vogel ishte ajo vogelushja ???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Wed Mar 04 2009, 18:48

:0123: :0123: :0123: :0123: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Sun Mar 08 2009, 14:01

ore kjo vjosa sa e vogel ishte ...
dha car ka pesuar???/??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   Fri Jun 19 2009, 01:46

ejjj sme ka ndodh gjo moooo
poezi i kam be un ato huahhahua
skam vdek jo gjall jam
un e vogel sa nje gogel jam :66829: :0128: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KETU KA BERE NJE VIDEO ME HISTORI DASHURIE VOGELUSHJA JONE E FORUMIT VJOSA..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: