-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nderi..fytyra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Nderi..fytyra   Tue Oct 21 2008, 18:48

Ta ruani nderin!
Ta ruani fytyren!
Sa e rendesishme eshte kjo?

Shpesh
e harrojme kete dhe me pafytyresi shkelim mbi "ndjenjat" e tjetrit...
Shpesh e me shpesh fyejme "nderin" e tjetrit pa menduar se sa e
dhimbshme eshte kjo...

Ju ftoj ne bashkbisedim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nderi..fytyra   Wed Mar 04 2009, 01:35

te dyja duhen ruajtur.
se po nuk pate nder nuk ke fytyr
po nuk pate fytyr nuk ke nder.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nderi..fytyra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Shkenca(*_*) :: Jeta Rreth Nesh-
Kėrce tek: