-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje Dashuri e re,mbi plagen e Dashuris se vjeter.?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Nje Dashuri e re,mbi plagen e Dashuris se vjeter.?   Mon Oct 20 2008, 23:48

Jeni ndar nga nje person qe e dashuronit me te vertet, merzitesh deshperoesh, etj etj.... Zgjidhja; "gjeni nje tjeter". C'mendoni ju???


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Thu Mar 05 2009, 20:14, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje Dashuri e re,mbi plagen e Dashuris se vjeter.?   Wed Oct 22 2008, 11:07

mire em duket si ide por besoj se edhe tek i riu do kerkojme po te njejtat tipare si tek i pari te njejtat sy te njejeten sjellje te njejten buzeqeshje, te njejten stil veshje dhe eshte normale mendoj perderisa tjetrin me pare eke dashur marrezisht, nese ai ste eshte pergjigjur do kerkosh po te njejtat gjera tek tjetri por gjithmone me deshiren qe tek ky te kete reagim dhe ti pergjigjet dashurise tende :0127: :0127:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje Dashuri e re,mbi plagen e Dashuris se vjeter.?   Wed Oct 22 2008, 15:49

hmm mendoj se asnjeher sdo e gjesh ate qe e ke pasur tek ai person dmth nqs e ke dashur me te vertet :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nje Dashuri e re,mbi plagen e Dashuris se vjeter.?   Tue Oct 28 2008, 11:33

nese do duash dike tjeter ke per te ecur mbi hapat e dashurise para saj, eshte njelloj sikur po ndjek nje fantazme dhe qe se kap dot, ashtu eshte dhe dashura tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nje Dashuri e re,mbi plagen e Dashuris se vjeter.?   Wed Mar 04 2009, 20:46

dashuria me dashuri kalon ore mik:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nje Dashuri e re,mbi plagen e Dashuris se vjeter.?   Thu Mar 05 2009, 15:56

kur je me dike shum e dashuruar dhe nadesh un per vete do mundoesha te isha prap me te se pse nuk arroet aq leht dikush ce do me gjith zemer nuk e zavendson dashura e re at te vjetren :0123: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Nje Dashuri e re,mbi plagen e Dashuris se vjeter.?   Sun Mar 08 2009, 11:21

cdo gje e kalon cdogje e haron......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje Dashuri e re,mbi plagen e Dashuris se vjeter.?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje Dashuri e re,mbi plagen e Dashuris se vjeter.?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: