-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?   Mon Oct 20 2008, 23:46

Dashuria mbaron,fatkeqsisht njerezit ndahen dhe marrin rruge te tjera ne jete.
Ne fund te nje historije ka pothuajse gjithmone urrejtje, te bashkuar me dashurine deri ne ate pike sa nuk ndahen dot nga njera tjetra .Koha kalon, me te edhe urrejtja e dashuria;takojme njerez te tjere,dashurohemi ose genjejme veten qe po dashurojme serish dhe vjen nje dite qe po te kthejme koken pas ,te mendojme e te kujtojme dashurine e 'vjeter'nuk ka me urrejtje,as dashuri...


C'fare ndjejme ne te vertete per ata qe kemi patur prane,qe kemi dashur ?


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Mon Mar 16 2009, 23:34, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?   Wed Oct 22 2008, 11:11

vetem kujtime asgje tjeter, ndonjehere inat, ndonjehere mall por jane thjesht kujtime, ti nuk ke mall me per personin por per ate qe kalove me te psh nje moment te bukur, nje ndodhi te rendesishme, ose inat per nje keqkuptim ose per nje lendim por jo per personin mendoj , cdo gje mbaron ajo qe ngel jane kujtimet :68688:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?   Wed Oct 22 2008, 15:48

na mbete vete kujtimi :0111: :0111: :0111:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?   Wed Dec 17 2008, 11:34

asgje me rendesi nje cop boshlliku qe duhet ta mbushesh perseri por jo boshllik te atij personi por boshllik te ndjenjes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
morena
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
morena

Numri i postimeve : 20
Age : 32
Registration date : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?   Fri Jan 09 2009, 22:05

Hmmmmmmmmmmm tema ime kjo Laughing
Per mendimin tim mbeten kujtimet ,gjithcka qe ke ndar me ate person .Por qe te dish te dashurosh ,duhet te dish te respektosh nqs njerzit nuk njohin njeri-tjetrin ateher vetem urrejtje mund te ndjejn.Jeta vazhdon asnje dite nuk i ngjan tjetres,ndaj mund te gjejm nje dashuri te re, por kujtimet e nje dashurie te forte do mbeten ne kujtesen ton sa do vite te kalojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?   Sat Jan 10 2009, 02:42

IMAZHI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?   Sat Jan 10 2009, 11:58

zhgenjim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?   Wed Mar 04 2009, 18:32

Very Happy:D:D:D:D:DD: dorjana shoqja e jetes:D:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'fare na mbetet kur mbaron dashuria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: