-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Wed Aug 12 2009, 22:50

Gjume dhe kalon cdo gje,mendoj dhe per gjera te ndryshme

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Sat Aug 15 2009, 15:33

mendoj shum gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Sat Aug 15 2009, 16:16

mendoj dicka me te keqe se ajo per cka un jam merzit dhe me kalon hihihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Aug 20 2009, 13:06

degjoj muzik me kufje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Fri Aug 21 2009, 01:41

futem ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Sat Aug 29 2009, 21:04

rri shtrir dhe mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Sun Aug 30 2009, 01:10

rri dhe mendoj ,per cfare mendohen keto male.. :969876289:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
POETI
Operator ChATi
Operator ChATi
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Wed Sep 02 2009, 00:19

krijoj poezi kur jam i merzitur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xheni
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Sep 03 2009, 02:42

Flej si gjithmone :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OLTUSHJA
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 28
Location : NE HENE
Humor : PAK NEVRIKE
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Sep 03 2009, 03:25

Zihem me motrren :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Sep 03 2009, 20:58

ENTONY shkruajti:
rri dhe mendoj ,per cfare mendohen keto male.. :969876289:

kan ren ne dashuri me fushat :0123: :0123: :0123: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
super_vip
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 21
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Sep 03 2009, 22:22

E ler merzitjen te kaloi :0128:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TIRONCJA
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 13
Age : 30
Location : Ne mendjen e atij qe me ka
Humor : pak
Registration date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Fri Sep 04 2009, 01:07

Rri mendoj asgje me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
POETI
Operator ChATi
Operator ChATi
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Fri Sep 04 2009, 02:20

shkruaj vetem poezi kur merzitem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OLTUSHJA
Anetar
Anetar
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 28
Location : NE HENE
Humor : PAK NEVRIKE
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Fri Sep 04 2009, 02:22

SIKUR TNA SHKRUAJE NDONJE POEZI KY SE QENKA DHE POET :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Fri Sep 04 2009, 03:09

aristogata shkruajti:
ENTONY shkruajti:
rri dhe mendoj ,per cfare mendohen keto male.. :969876289:

kan ren ne dashuri me fushat :0123: :0123: :0123: :0123:

per fushat hahahaha

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Fri Sep 04 2009, 14:53

i kerkoj ndonje poezi poetit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
POETI
Operator ChATi
Operator ChATi
avatar

Numri i postimeve : 36
Age : 28
Registration date : 27/12/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Sat Sep 05 2009, 02:16

oltushja me qe e kerkove po ta them
se di cme ndodh kur jam me ty
kur me shikon me ata sy
kur me prek me ledhaton
koke e kembe ti me pushton
kur te them se vdes per buzet e tua
nuk e di a me beson ti mua.........................
ah sa shi bie ne vit
vuaj une per ty cdo dite
sa rreze dielli bien ne muaj
aq per ty une po vuaj....................


puthja jote qielli i endrrave te mia
nga buzet tua marin jete buzet e mia
nga gjaku yt ndizet gjaku im
se per ty rron e vdes ky shpirt im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Wed Sep 23 2009, 17:08

Te Ika Menja Ty Siper tu menu aq shume .. LoL Shaka Wink

Thjeshte...Mbytem me Shume ne Ritmin e Qete te kengeve..prekse..nje gjuem me pas.....dhe ne kame fil Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Sun Sep 27 2009, 02:07

thjesht largohem nga afeksionet e mija dhe nga aktivitet e mija dhe rri vetem, me qeteson

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Sun Sep 27 2009, 17:16

flas me kte it's me se eshet antistres :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Mon Sep 28 2009, 01:34

dhe ti je dhe ti

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Mon Sep 28 2009, 02:40

meditim........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Mon Sep 28 2009, 03:16

pyetje vetes

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Mon Sep 28 2009, 03:19

te dilka pune ty mi lal...

mendimeeee pak sak...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Mon Sep 28 2009, 03:21

fik cel se mi ngren nervat

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Mon Sep 28 2009, 03:23

Flas Telefon....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Tue Sep 29 2009, 00:20

fle gjum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Wed Sep 30 2009, 23:56

thjesht krijoj boten time, ku jemi te dy, ku jetoj ne shkallet e ndjenjave

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 173
Age : 30
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Oct 01 2009, 00:11

mberthehem ne mendime...dhe me to i pershendes me kenge....ne sfond..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Oct 01 2009, 00:31

degjoje muzik , soul

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Oct 01 2009, 00:38

Muzike rome balladesha bukavella :444456:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Oct 01 2009, 00:44

po gabel je ti e di une

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Oct 01 2009, 01:04

kendoj : [@medallion]:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Oct 01 2009, 01:09

Sa bukur kendon kjo siper :444456: :444456:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Oct 01 2009, 01:10

tka baba cun lele :0123: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Oct 01 2009, 01:15

Ka baba goce ah medet per ate :4269:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
it's me
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 405
Age : 34
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   Thu Oct 01 2009, 23:19

shoqja para folese mos mendo se te bene keq Very Happy


merrem me komshijet e tonit Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'beni ju ne momentet qe ndjeni veten te merzitur?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Koha e lire dhe shoqeria-
Kėrce tek: