-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa Na Ndryshon Dashuria ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Mon Oct 20 2008, 23:29

A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit ton , si ndikon ajo per keq apo per mire ??
Sa i madh eshte ky ndryshim ??

Ju lutem permbahuni temes !


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Wed Feb 25 2009, 23:57, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Wed Oct 22 2008, 11:40

patjeter qe ndikon, varet se ca karakteri ka partneri , sespe ti do i pershtates atij individi dhe ai ty keshtu qe ti do marresh nga ai dicka dhe ai do marre nga ty dicka tjeter. kot nuk ehste dhe ajo thenja me thuaj em ke rri te te them se cili je. ose ajo tjetra 2 persona qe duhen marrin tiparet e njeri tjetrit. pergjigjen nese per mrie apo per keq se jap dot :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Fri Oct 24 2008, 14:24

HMM PO NDIKON PO VARET DHE NGA PARTNERI SE SI TE KESHILLON
SHEMBULL KONKRET MU MKA NDIKU PER MIR :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Tue Oct 28 2008, 11:26

me besim arrihet cdo gje, bravo mi piciruke :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Tue Oct 28 2008, 20:54

hihih ma mbushi mendjen ai mua se te isht eper mua akoma mendej femije do kisha un ja di per nder qe mka keshillu edhe cdoher i kerkoj keshilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Tue Nov 04 2008, 12:05

(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
hihih ma mbushi mendjen ai mua se te isht eper mua akoma mendej femije do kisha un ja di per nder qe mka keshillu edhe cdoher i kerkoj keshilla

e vleresoj mendimin qe ke Smile eshte gje e mire kur ka mirkuptim dhe keshillime ne lidhje, ne fakt eshte gjeja me e mrie qe mund te ndodhe :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Wed Nov 05 2008, 00:17

eklips shkruajti:
(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
hihih ma mbushi mendjen ai mua se te isht eper mua akoma mendej femije do kisha un ja di per nder qe mka keshillu edhe cdoher i kerkoj keshilla

e vleresoj mendimin qe ke Smile eshte gje e mire kur ka mirkuptim dhe keshillime ne lidhje, ne fakt eshte gjeja me e mrie qe mund te ndodhe :0112: :0112:hihihi shyqyr qe me ndodh mu e deri tani super shkon puna :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Wed Nov 05 2008, 11:40

(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
eklips shkruajti:
(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
hihih ma mbushi mendjen ai mua se te isht eper mua akoma mendej femije do kisha un ja di per nder qe mka keshillu edhe cdoher i kerkoj keshilla

e vleresoj mendimin qe ke Smile eshte gje e mire kur ka mirkuptim dhe keshillime ne lidhje, ne fakt eshte gjeja me e mrie qe mund te ndodhe :0112: :0112:hihihi shyqyr qe me ndodh mu e deri tani super shkon puna :0112: :0112: :0112:

me behet qejfi dhe shtrengoje fort ate qe ke :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Tue Feb 24 2009, 18:52

ndikon shum dashuria tek nje person po varet edhe nga partneri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ori
BOSS
BOSS


Numri i postimeve : 5
Age : 34
Registration date : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Wed Feb 25 2009, 14:45

mendoj se pak na ndrshon, nuk do te thoja shume , por ne nje fare mase po, eshte pershtatja me nje njeri tjeter, eshte me se normale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Wed Mar 04 2009, 06:14

ori o poce ca bo ketu ti mi? Very Happy e vije nje avatr se le nam Very Happyune skam ndryshuar per dashurit e mija, kush te do te do keshtu si je, jo si mund te behesh, thjesht jam une

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Wed Mar 04 2009, 18:05

un mendoj se ndryshon mardhenjet e perditshme;
po karakterin nuk e ndryshon dot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Wed Sep 30 2009, 15:28

Dashuria tek ne Ndryshon shume Karakterin tone ka nje ndikim te madh dhe te dukshem tek nje njeri i sapo rene ne dashuri ...nje fillim i kenshem ...dhe me pas nisin mos marveshjet.... Por ama ska Dashuri pa sherre Razz le ta quajme keshtu .... Ndikon per Mire dhe per Keq... te gjithe jemi te prekur nga ky "virus" i quajtur Dashuri ... dhe askush nuk i shpeton dot.... keshtu qe Dashuria ndryshon dukshem Karakterin tone..sado i forte te jete...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   Wed Sep 30 2009, 23:36

si cdo ge qe hyne e re ne jeten tone, na pershtat jo ndryshon

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa Na Ndryshon Dashuria ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa Na Ndryshon Dashuria ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: