-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gabimet gjatė njė lidhjeje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Mon Oct 20 2008, 23:28

C'mendoni tė dashur forumistė, cilat janė gabimet mė tė mėdha qė bėjnė femrat/meshkujt gjatė njė lidhjeje, gabime kėto qė pėrfundojnė me ndarjen e njė ēifti?!

Si mendoni, duhet falur gabimet, sado tė mėdha qofshin ato, pėr hir tė dashurisė, apo nuk ia vlenė?


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Mon Mar 16 2009, 23:13, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Thu Oct 23 2008, 10:29

gabimet me te medha jane mos lejimi i nje hapsire te partnerit, kerkesa e tepert e llogarise dhe xhelozia e tepruar
deri ne nje fare mase jam dakord aman nuk duhet te jene te tepruara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Fri Oct 24 2008, 14:22

GABIMET MUND TE JEN NGA ME TE NDRYSHMET EDHE E FALURA E TYRE ESHTE NE BAZE TE TYRE NESE JAN GABIME PA VLER DMTH QE NUK IA VLENTE TE NDAHESHIN FALET NDERSA ATO QE JAN SERIOZE JA VLEN TE NDAHESHIN DHE ATO NUK FALEN SA DO E MADHE TE JET DASHURIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Tue Oct 28 2008, 11:28

bad_girl shkruajti:
GABIMET MUND TE JEN NGA ME TE NDRYSHMET EDHE E FALURA E TYRE ESHTE NE BAZE TE TYRE NESE JAN GABIME PA VLER DMTH QE NUK IA VLENTE TE NDAHESHIN FALET NDERSA ATO QE JAN SERIOZE JA VLEN TE NDAHESHIN DHE ATO NUK FALEN SA DO E MADHE TE JET DASHURIA

Shocked Shocked sheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mu rrit goca miiiiiiiiiiiiiiiiiiii mu be e madhe :0112: :0112: :0112: jam dakord me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Tue Oct 28 2008, 20:52

hahaha po ashtu eshte mi ca me bo kam msu icik edh eun :0128: :0128: hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Tue Nov 04 2008, 12:09

hahahaahah tu be thashetheme heeeeeeeee keshtu ke mesu ti mi hihihihih apo si te gjithe thuaj :66829: :66829:
eshte gabim qe gjate nje lidhje ti mohoet liria personale partnerit secili ka nevoje per intimitetin e tij por kuptohet pa cenuar tjetrin :1986:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
*zemra*Numri i postimeve : 5
Registration date : 15/11/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Sat Nov 15 2008, 16:36

GABIMI KRYESOR ESHTE QE I NDALOJM TE TJEREVE PARTNERIT/PARTNERES ATO GJERA QE VET I BEJM
BEJ SI THEM UN POR MOS BEJ SI BEJ UNE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Sat Nov 15 2008, 20:49

zemra bravooooooooo bukur ke fol,por nuk mendo qe nje mashkulli i falet cdo gje ndersa per nje femer eshte pak sa e veshtire :4478: :4478:
nje urraaaaaaaaaa per meshkujt
:444456: :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Sun Nov 16 2008, 13:26

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
zemra bravooooooooo bukur ke fol,por nuk mendo qe nje mashkulli i falet cdo gje ndersa per nje femer eshte pak sa e veshtire :4478: :4478:
nje urraaaaaaaaaa per meshkujt
:444456: :444456: :444456: :444456:

eeeeeeeee po te gabosh eshte nejrezore aman te falesh eshte hyjnore dhe si perhre femrat dine te falin me shume :66829: :66829: :66829: nje urrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa per femrat :444456: :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Sun Nov 16 2008, 15:49

eklipsssssss hahaha prap gabon ti hahaha po aq pra e keni zemren ju te dobet fare hahahahaahh falni shpejt se skeni ca te beni huuhhu :66: :66: :66: :66: :66:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Thu Nov 20 2008, 11:20

ik ri poc :7897: :7897: ta them me nje poezi se mbase e kupton me mire :66829:

dikur djalli nje engjell dashuroi
thone se qe atehere
bota vec lotoi

:66: :66: :66:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Fri Nov 21 2008, 16:52

PO ME MU MOR JAHO SI I BEHET SE NUK MBAJ DOT INAT NE NJE LIDHJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Wed Dec 17 2008, 11:09

RINA shkruajti:
PO ME MU MOR JAHO SI I BEHET SE NUK MBAJ DOT INAT NE NJE LIDHJE
ti shtrige shko mbyt veten ahahahahahahah :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Dark_Angel
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
Dark_Angel

Numri i postimeve : 20
Age : 29
Location : Istambul
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Thu Jan 15 2009, 23:12

EH SA GABIME BEJMENE TE SHKRETIT
NJERI NGA GABIMER ESHTE SE KURE DUM MEI MUSH MENJENNJE GOCE MBURREMI
DHE KURE LIDHEMI DAlım blloffffffffffff

edhe plot te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Wed Mar 04 2009, 18:24

obobo na ncori bojen ne ky hahahaha:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Wed Mar 04 2009, 18:30

gabime ne lidhje ka
po do i falim ca tu bojm cunave i duam prap dhe i falim :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   Sun Mar 08 2009, 14:16

ne fakt po nuk ju the pak perralla me nastradin juve gocave
eshte e veshtir.........
ekini ate ju gocat e keni imagjinimin te math ju pelqejn perallat:D:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gabimet gjatė njė lidhjeje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gabimet gjatė njė lidhjeje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: