-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Te behesh a te mos behesh xheloz/e

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Mon Oct 20 2008, 23:27

Te behesh a te mos behesh xheloz/e kjo eshte ceshtja!

personalisht nuk kam qene xheloz por kohet e fundit jam bere pak.
problemi eshte si duhet te reagojme ndaj ketij fenomeni?

sa komod ndihen meshkujt kur femra e tyre eshte xheloze?
qka mendoni ju duhet apo nuk duhet te jet xheloze


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Wed Mar 04 2009, 19:03, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Thu Oct 23 2008, 10:56

xhelozeeeeeeeeee Rolling Eyes jam por jo shume, ose le te themi jam por e kontrolloj veten. kunder xhelozise se mire menaxhuar nuk jam aman kunder xhelozise te tepruar poooooo :666458: :666458:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Fri Oct 24 2008, 14:13

HMM JAM PAK XHELOZE KUR DUHETT!!POR NUK DUHET TE BEHESH XHELOZ/E NDAJ NJE CESHTJEJE FARE TE VOGEL OSE PER CDO DETAJ TE VOGEL!
KA DISA MESHKUJ QE NDIHEN SHUM KOMOD KUR FEMRA E TYRE BEHET XHELOZE SE AI E VERTETON FAKTIN QE AJO E DO NE TE VERTET OSE DICKA E TILLE!
HMM MENDOJ SE NDONJEHER DUHET TE JET XHELOZE
:0111:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Wed Dec 17 2008, 11:32

varet nga situata. nese eshte dicka serjoze po patjeter lejohet xhelozia madje me te drejte aman per vogelsira jo megjithese nganjehere ehste mire qe ti kontrollojme mire dhe vogelsirat se gjeja e madhe ka qene e vogel i thone dhe vogelsia sa vjen dhe rritet derisa behet e madhe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Wed Mar 04 2009, 18:41

te behesh xheloz po jo te behesh lemesh se pastaj nuk quhet me xhelozi Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Wed Mar 04 2009, 18:50

djemt duet te ndjehen mir kur femra e tyre eshte xjeloze sak faj edo vet per vete ajo dhe boet xheloze :7897: :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Sun Mar 08 2009, 14:03

me xhelozin do e mbaj djalin qe do dmth??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Thu Jun 04 2009, 23:09

aty ku nuk ka xhelozi mendoj qe nuk ka as dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Sat Jun 13 2009, 17:22

aman cdo gje me kufi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Sat Aug 08 2009, 02:45

ENTONY shkruajti:
Te behesh a te mos behesh xheloz/e kjo eshte ceshtja!

personalisht nuk kam qene xheloz por kohet e fundit jam bere pak.
problemi eshte si duhet te reagojme ndaj ketij fenomeni?

sa komod ndihen meshkujt kur femra e tyre eshte xheloze?
qka mendoni ju duhet apo nuk duhet te jet xheloze


thone qe xhelozia eshte meter etalon i dashurise, dhe i dashur mik duket qe ke rene ne dashur deri sa ke filluar ndihen xhelozi.
une personalisht e konsideroj xhelozin si opsesin te njerezve te pasigurt, s'para ndihem xheloze per patnerin tim ( do te thote kjo qe sjam shume e dashuruar?) :66829: :66829: :66829: :66829:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   Wed Sep 30 2009, 15:31

Ska Dashuri pa Xhelozi ....nje Dashuri pa Xhelozi nuk mund te quhet Dashuri thjeshte Opsesion ...ose etje..Seksuale...... une mendoj qe dueht te kete Xhelozi por jo te teprume ama ... sepse dhe Xhelozia e tepert prish nje mardhenje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te behesh a te mos behesh xheloz/e   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te behesh a te mos behesh xheloz/e
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: